חברת אומגה מתמחה בתכנון ויצור מסחטות מיצים איכותיות מכל הסוגים בהתאם לצרכי הלקוח.

  • איזו מסחטת מיצים של אומגה מתאימה לי?

הרשמה לסדנת מיצים ושייקים ללא תשלום

מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

איך לבחור נכון את מסחטת המיצים שלך?

חברת Omega התמחתה עם השנים בתכנון ופיתוח מסחטות מיצים מסוגים שונים. לחברה מבחר רחב של מסחטות מיצים, החל ממסחטות צנטריפוגליות וכלה במסחטות הפועלות במנגנון סחיטה איטית, ביניהן אופקיות או ורטיקליות. המסחטות אותן מיבא חברת אופק חדש מוצרי בריאות הן מסחטות הפועלות בסחיטה איטית בלבד, מנגנון השומר על הערכים התזונתיים של הפרות והירקות הנסחטים, תוך שמירה מקסימלית על חיות האנזימים, הויטמינים והמינרלים המצויים בפירות ובירקות.

המסחטות הפועלות בסחיטה איטית סוחטות את המיץ במנגנון של כבישה קרה, המוערך את הפרי והירק ואינו קוצץ אותו – הייתרון במנגנון זה הוא שאין קיצוץ של הירקות והפירות וכמו כן נמנע החימום של המיץ. מעבר ליתרון הבריאותי, המסחטות בסחיטה איטית הן היחידות שמסוגלות לסחוט עלים ירוקים שעשירים באנטיאוקסדנטים ומאוד חיוניים לבריאותינו, כמו עשב חיטה, חסה, סלרי, קייל ועוד.
לחברת OMEGA מגוון מסחטות בסחיטה איטית – מסחטות ורטיקליות ומסחטות אופקיות, לכל אחד מהדגמים היתרונות והחסרונות שלו. כיצד ניתן לבחור את המסחטה המתאימה ביותר עבורכם?

Smoothie_Spring_Green
MMV700_Full 3QRT_Peanuts_Almnds_WalNuts-500px

מסחטת עלים ירוקים אומגה NC800

מסחטת אומגה NC800, היא המסחטה שנבחרה למסחטה האופקית הטובה ביותר. מסחטה זו היא המסחטה הטובה ביותר לסחיטת עשב חיטה, עם ניצולת הפקת מיץ עשב חיטה גבוהה ביותר, גם כאשר מדובר על כמויות קטנות. מלבד עשב חיטה, באופן כללי מסחטה זו תתאים לכם אם אתם מעוניינים לסחוט בעיקר עלים ירוקים – סלרי, חסה, פטרוזיליה קייל או מנגולד. המסחטה מצויידת בחוגה המווסתת את עוצמת הסחיטה ב- 5 עוצמות סחיטה שונות, כך שניתן לסחוט במסחטה זו בניצולת גבוהה גם פירות וירקות קשים כמו גזר, סלק, בטטה ותפוחי עץ. יתרון נוסף של מסחטה זו הוא התוסף להכנת פסטה טריה המשדרג את המסחטה – כל מה שעליכם לעשות הוא להכניס את הבצק בפתח ההזנה, ולבחור את צורת הפסטה שמתאימה לכם. ולבסוף – המסחטה האופקית קלה מאוד לניקוי לעומת מסחטות צנטריפוגליות או ורטיקליות.

מסחטת מיצים קשים ועלים אומגה

מסחטת מיצים קשים אומגה VRT402

מסחטת אומגה VRT402 היא גם מסחטה בסחיטה איטית, המגיעה בעיצוב ורטיקלי. למסחטה זו מספר יתרונות על פני אומגה NC800. היתרון הראשון הוא האפשרות לסחוט מגוון רחב של ירקות ופירות – החל מפירות וירקות רכים כגון מלפפון, תפוז, אגס, מלון, מנגו, תותים או ענבים וכלה בסחיטה של פירות וירקות קשים כמו תפוח עץ, סלק, גזר ובטטה, כמו גם הכנת תחליפי חלב מאגוזים או פולי סויה. מסחטה זו יודעת לסחוט עלים ירוקים ועשב חיטה, אם כי בניצולת פחות טובה ממסחטת אומגה NC800. המסחטה מגיעה עם שתי ערכות – מסננת להכנת מיצים ומסננת לסמודי, כך שניתן להכין במסחטה משקאות עשירים בסיבים תזונתיים ולא רק מיצים צלולים. ההפקק החכם של המסחטה מאפשר מזיגה של ההמיץ במנות קצובות וערבוב שלו מראש בתוך קערת הסחיטה, מהווה יתרון אדיר כאשר מכינים מיץ מכמה סוגים שונים של פירות וירקות. ולבסוף, יתרון ברור לעין הוא עיצוב המסחטה – המסחטה הורטיקלית תופסת פחות מקום על משטח העבודה ומתאימה מאוד למי שיש לו מטבח קטן עם משטח עבודה צר.

VRT450 carrot juice lft pour_veggies

מסחטת פירות קשים אומגה Omega VSJ843

מסחטת אומגה VSJ843 היא המסחטה ששומרת על מקסימום ערכים תזונתיים של המיץ, בזכות מהירות הסיבוב האיטי במיוחד של מנגנון הסחיטה – 43 סל"ד בלבד, לעומת 80 סל"ד בשתיים הקודמות שהצגנו. בורג הסחיטה והמעיכה של מסחטה זו מעוצב עם כנפיים כפולות למעיכה יעילה יותר של הפירות והירקות המוזנים למסחטה, ושילוב עם מהרות הסיבוב הנמוכה המונעת חימום יתר של המיץ, מתקבלת סחיטה עדינה של המיץ ששומרת בצורה טובה יותר על הערכים התזונתיים של המיץ ומפיקה מיץ צלול בניצולת גבוהה מאוד כפי שנבדק במבחני ביצוע שונים. בדומה למסחטת  אומגה VRT402, גם במסחטה זו ניתן לסחוט מגוון רחב של פירות וירקות קשים ורכים, הכנה של תחליפי חלב מאגוזים, סחיטה של עשב חיטה או עלים ירוקים והכנת סמודי בערכה הנוספת שמגיעה עם המסחטה.

VSJ43Q_citrus

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך