מסחטות הדרים

מבחר מסחטות מיצים בטכנולוגיית סחיטה איטית, המפיקות מיץ איכותי מפירות וירקות קשים ורכים, עלים ועשב חיטה

 • מסחטות הדרים

מסחטת מיצים בסחיטה איטית של OMEGA עם פתח רחב

 

מסחטת MMV-700 “Mega-Mouth” של אומגה היא מסחטת מיצים ורטיקלית הפועלת במנגנון כבישה קרה בטכנולוגיית סחיטה איטית המונעת חמצון של ההמינרלים והויטמינים במיץ ושומרת על הערכים התזונתיים של הפירות והירוקת שסוחטים במסחטה. למסחטה זו עוצמה גדולה ופעולה שקטה הרבה יותר ממסחטות אחרות בקטגוריית המסחטות בסחיטה איטית.

הפתח הרחב של המסחטה, בגודל 7.6 ס"מ, מתאים להזנה של רוב הפירות והירקות בשלמותם – תפוחי עץ, תפוזים, מלפפונים, קיווי, עגבניות, אגסים ועוד! כל זאת ללא צורך בהכנה מוקדמת של הפירות והירקות –אפשר לקבל מיץ הרבה יותר מהר, מכיוון שלא צריך להקדיש זמן בחיתוך של הירקות לגודל קטן, כמו במקרה של מסחטות מיץ עם פיה צרה.

העיצוב האנכי של המסחטה מאפשר קומפקטיות ואחסון קל גם כאשר המסחטה נמצאת על השיש במטבח. שיפורים טכנולוגיים שבוצעו במנגנון של  מסחטת מיצים אומגה, הביאו לשיפור משמעותי ביעילות הסחיטה וביכולות הסחיטה של מסחטת מיצים זו אל מול מסחטות מיצים אחרות בעלות פיה רחבה. אחת התכונות החשובות ביותר של מסחטת מיצים אומגה היא שמסחטה זו לא נתקעת כמו מסחטות מיצים אחרות ויודעת להתמודד ביעילות ובקלות עם מגוון ירקות קשים כמו גזר וסלק.
בנוסף, בבמסחטת מיצים אומגה MMV700 ניתן לקבל מיץ הרבה יותר צלול מבכל מסחטת מיצים אחרת.

 

עם אומגה אפשר לסחוט מיץ של פירות קשים ורכים

מסחטת מיץ אומגה MMV700 Omega מסוגלת לסחוט הכל – פירות וירקות קשים ורכים, סלק, גזר, תפוח עץ וגם פירות וירקות רכים כמו אגס, מלון, אבטיח, מלפפון וכו'. ניתן להכין עם המסחטה מיצים ירוקים מעלים ירוקים, סלרי, קייל, חסה וגם תחליפי חלב כמו חלב שקדים או חלב סויה. סחיטה של מיץ עשב חיטה מתבצעעת בצורה קלה ומהירה – ניתן להכניס חופן של עשב חיטה בבת אחת למסחטה, ומתקבל מיץ בניצולת גבוהה.

הסחיטה מתבצעת במהירות איטית של 60 סל"ד ההמונעת את החימצון של הויטמינים והמינרלים. בשיטה זו אפשר לשמור את המיץ עד 72 שעות ללא פגיעה משמעותית בערכים התזונתיים שלו. לא רק זאת, כל חלקי המסחטה הבאים במגע עם המזון העשויים מפלסטיק מיוצרים אך ורק מפלסטיק BPA FREE, כך שעם אומגה בהחלט מקבלים מיץ בריא יותר!

 

מנגנון ניקוי עצמי של מסחטת מיצים קשים אומגה ועוד פיצ'רים מיוחדים

מעבר לתכונות הבסיסיות של המסחטה שהופכות אותה למסחטה בדרגה אחת מעל לכל המסחטות האחרות בסחיטה איטית, מסחטת Omega MMV700 מצוידת בעוד פיצ'רים ותכונות שהופכות את החיים לקלים יותר כאשר סוחטים מיצים.

במכסה עם אטם סיליקון של מסחטת מיץ Mega-Mouth של אומגה, נמצא בקצה הפייה של המסחטה ומונע טפטוף של המיץ מפיית המסחטה על משטח העבודה ומאפשר ערבוב של המיץ בצורה הומוגנית כאשר משלבים פירות וירקות שונים במיץ.

 

ניקוי עצמי במסחטת מיצים אומגה

המסחטה פועלת במנגנון ניקוי עצמי בעזרת פעולת המגבים שמסתובבים בתוך קערת הסחיטה. בכל זמן שהמסחטה פועלת המגבים מתחילים את פעולתם ומסייעים לאסוף את המיץ אל הקנקן ללא השארת שאריות מיותרות על המסננת, בכך שומרים על המסננת נקייה וכן מגבירים את הניצולת של סחיטת המיץ. בסיום הסחיטה מנגנון הניקוי העצמי של המסחטה מסייע לפעולת הניקוי ומצמצם בצורה ניכרת את שאריות הפירות והירקות בתוך קערת הסחיטה. כל מה שצריך לעשות הוא לסגור את אטם מכסה הסיליקון של הפיה, למלא את המסחטה במים נקיים ולתת למגבים לבצע את הפעולה שלהם בניקוי של המסננת. ניתן לחזור על הפעולה הזו כמה פעמים במידת הצורך, כאשר מרוקנים את המים מהמסחטה בכל פעם.

 

מסחטת ATLAS – סחיטת מיץ טבעי מעולם לא הייתה קלה יותר

מסחטת אטלס של BioChef היא מסחטת מיצים מצויינת לכל שוחרי הבריאות. המסחטה בעלת פיה רחבה במיוחד (קוטר 8 ס"מ) ופועלת במנגנון כבישה קרה אמיתי השומר בצורה מקסימלית על הערכים התזונתיים של הפירות והירקות. המיץ הנסחט במסחטה הוא מיץ "חי", עשיר באנזימים, ויטמינים ומינרלים.

במסחטה זו סחיטת המיץ מהירה יותר מבכל מסחטה איטית אחרת, בזכות הפיתוח הטכנולוגי הייחודי של מסחטת מיצים ATLAS המאפשר סחיטת מיץ מהירה על אף מנגנון הסחיטה האיטית.

 

 

פתח הזנה רחב XXL בקוטר 8 ס"מ

למסחטת Atlas  מבית BioChef פתח הזנה הרחב ביותר מלכל המסחטות הביתיות הקיימות היום בשוק – פתח הזנה בקוטר 8 ס"מ המאפשר הזנה של פירות וירקות גדולים במיוחד – כגון תפוחי עץ, תפוזים, גזרים, סלק או קולורבי, ללא צורך בהכנה מוקדמת של הירקות – רק לשטוף ולהכניס למסחטה.

פתח ההזנה הרחב XXL מאפשר הכנסה של רוב הירקות והפירות למסחטה ללא צורך בחיתוך שלהם לחתיכות קטנות יותר, ובכך מסייע לשמירה טובה יותר על הערכים התזונתיים של הפירות והירקות שלכם ובנוסף מקצר בצורה משמעותית את זמן הסחיטה.

 

הכנת מיץ בפחות מ- 5 דקות, כולל הניקוי

מנגנון הניקוי העצמי של מסחטת מיץ אטלס מקצר אף הוא באופן משמעותי מאוד את תהליך הכנת המיץ ותורם אף הוא לקלות ההפעלה של המסחטה. פקק הסיליקון האוטם את פתח יציאת המיץ מאפשר מזיגה של מים אל תוך קערת הסחיטה ומספק ניקוי של המסחטה עם מים עוד לפני השטיפה של המסחטה – הופך את הניקוי של המסחטה לקל מאוד וכן מקצר את תהליך הניקוי.

פתח ההזנה הרחב החוסך בזמן ההכנה של המיץ, לצד מנגנון הניקוי העצמי של המסחטה הופכים את הכנת המיץ למהירה וקלה במיוחד – עם מסחטת ATLAS של BioChef תוכלו לקבל מיץ סחוט טרי ומסחטה נקייה בפחות מ- 5 דקות.

 

טכנולוגייתEPT– מיץ "חי" ושמירה אופטימלית על הערכים התזונתיים

כמו בכל ליין המוצרים של BioChef, גם מסחטת אטלס פועלת בטכנולוגיית EPT (טכנולוגיית Enzyme Protection Technology). בפיתוח של המסחטה הקפידו על כך שלא יהיה כל חיכוך של חלקי המסחטה זה בזה, כך שנמנע באופן מלא חימום של המיץ ומתקבל מיץ בכבישה קרה באמת ששומרת על האנזימים חיים. המיץ נשמר "חי" בצורה אפקטיבית עד 48 שעות מרגע הסחיטה.
בנוסף, המסחטה מצוידת בחיישן ייחודי המתריע במידה ונוצר חום.

 

מה ניתן להכין במסחטת מיצים ATLAS?

מסחטת מיצים ATLAS של BioChef סוחטת מגוון רחב ועשיר של ירקות ופירות, קשים ורכים כאחד. בנוסף תוכלו לסחוט בצורה מעולה גם עלים ירוקים או עשב חיטה, להכין תחליפי חלב מאגוזים, ממרחים ומחיות מזון לתינוקות ואף קינוחים קפואים וגלידות סורבה.

סחיטה איטית במסחטת מיצים אטלס של BioChef
סחיטה איטית במסחטת מיצים אטלס של BioChef

התכונות הייחודיות של מסחטת מיצים אטלס של BioChef

 • פתח הזנה רחב XXL במיוחד ברוחב 8 ס"מ
 • פתח הזנה דואלי הכולל מנגנון בטיחות וכן סנפיר מובנה לחיתוך ירקות ופירות בתוך פתח ההזנה
 • טכנולוגית EPT המייצרת מיץ "חי"במנגנון כבישה קרה אמיתי
 • חלקי המסחטה ללא BPA
 • חיישן בטיחות למניעת חימום יתר
 • כולל מסננת מיץ ייחודית למיצי ירקות רכים
 • חיסכון בשטח משטח העבודה – בעלת שטח בסיס קטן (16 X 21 ס"מ בלבד)
 • פעולה שקטה במיוחד
 • פקק סיליקון מובנה בפתח יציאת המיץ
 • כולל ספר מתכונים עשיר, מעל 80 מתכונים מגוונים

התכונות הייחודיות של מסחטת מיצים אטלס של BioChef

 • פתח הזנה רחבXXL במיוחד ברוחב 8 ס"מ
 • פתח הזנה דואליהכולל מנגנון בטיחות וכן סנפיר מובנה לחיתוך ירקות ופירות בתוך פתח ההזנה
 • טכנולוגית EPT המייצרת מיץ "חי"במנגנון כבישה קרה אמיתי
 • חלקי המסחטה ללאBPA
 • חיישן בטיחות למניעת חימום יתר
 • כולל מסננת מיץ ייחודית למיצי ירקות רכים
 • חיסכון בשטח משטח העבודה – בעלת שטח בסיס קטן (16 X 21 ס"מ בלבד)
 • פעולה שקטה במיוחד
 • פקק סיליקון מובנהבפתח יציאת המיץ
 • כולל ספר מתכונים עשיר, מעל 80 מתכונים מגוונים

הרשמה לסדנת מיצים ושייקים ללא תשלום

מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים