סדנאות אופק חדש במגוון נושאים: מיצים ושייקים, בישול וטעימות, ייבוש מזון וטרמפולינות.

  • המטבח המאובזר שלנו

טופס רישום לסדנאות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


הסדנא המבוקשת*

המטבח בגלריית אופק חדש הינו חלל עבודה מעוצב שתוכנן על מנת לאפשר למשתתפים להפיק את המיטב מסדנאות האוכל של אופק חדש. המטבח מתאים לכמות משתתפים של עד 30 איש. 

כל המנות המוכנות במטבח הינן טבעוניות, ללא גלוטן וללא סוכר, ועל כן המטבח כשר.

IMG-20140801-WA0000

במטבח המאובזר של קמפוס אופק חדש תוכלו להתרשם מהמוצרים הבולטים והאהובים אשר מובילים את מהפיכת הבריאות כיום: 

✓ בלנדרים עוצמתיים – במטבח של אופק חדש נעשה שימוש בבלנדרים של ויטמיקס (PRO 750 ,TNC 5200) המסוגלים להכין תחליפי חלב, רטבים סמיכים, מרקים, שייקים ואפילו גלידות.

✓  מסחטות מיצים –סחיטת מיצי פירות, ירקות ועשבי חיטה נעשית באמצעות מסחטת קובינגס ביג מאוס ומסחטת אוסקר המאפשרות לסחוט כמויות גדולות של פירות קשים, רכים, עלים ואף עשב חיטה. 

✓  מייבשי מזון –במייבשי המזון המתקדמים של אקסקליבור ניתן להכין בקלות ארוחה עשירה ומגוונת: קרקרים, בסיס לפיצה, גרנולה, צ'יפס ירקות, פירות יבשים, ועוד.   

✓ מנבטות חשמליות – למנבטות החשמליות ישנם מספר יתרונות על פני מנבטות ידניות, למשל: ניצול יעיל יותר של מים באמצעות סרקולציה, ניצול מקום יעיל יותר באמצעות הנבטה בקומות וכמובן זמני השקייה קבועים ואיוורור מקסימלי המייצרים נבטים בריאים, רעננים וטעימים תוך ימים ספורים. 

✓ קופסאות וואקום – קופסאות הואקום של סטטוס בשלל גדלים (0.5 ל' עד 4 ל') מאפשרות לשמור על כל סוגי המזון כגון ירקות, פירות, תבשילים, רטבים, סלטים וכו' עד פי 4 מהזמן הרגיל. קופסאות הואקום קריטיות לשמירה ל הפריכות והטעם של מזון מיובש במייבש מזון כגון צ'יפס ירקות, פירות יבשים וגרנולה.

המטבח המאובזר שלנו
המטבח המאובזר שלנו
המטבח המאובזר שלנו
המטבח המאובזר שלנו

טופס רישום לסדנאות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


הסדנא המבוקשת*