סדנאות אופק חדש במגוון נושאים: מיצים ושייקים, בישול וטעימות, ייבוש מזון וטרמפולינות.

  • תשובות לשאלות נפוצות

טופס רישום לסדנאות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


הסדנא המבוקשת*

כל מה שרציתם לדעת על קמפוס אופק חדש

היכן מתקיימות הסדנאות?
סדנאות האוכל של אופק חדש (סדנת בישול וטעימות, סדנת מיצים ושייקים, סדנת ייבוש מזון) מתקיימות בגלרייה של חנות אופק חדש ברחוב משכית 27 (הכניסה מרחוב חרש) באזור התעשייה הרצליה. סדנת האימון בטרמפולינה מתקיימת בסטודיו של אופק חדש בבית קורקס, רחוב משכית 27 באזור התעשייה הרצליה.

מתי מתקיימות הסדנאות?
הסדנאות ללא תשלום (סדנת בישול וטעימות, סדנת מיצים ושייקים, סדנת אימון טרמפולינה) מתקיימות בימי שישי בין השעות 10:00-12:00. יש להרשם לסדנאות מראש. 

הרצאות כגון לימודי תזונה והרצאות נוספות מתקיימות גם בשאר ימות השבוע ויש להתעדכן בהתאם לסדנא המבוקשת.

מי מעביר את הסדנאות?
הסדנאות מועברות על ידי מומחים מובילים בתחומי הבישול הבריא, ניקוי רעלים וספורט: עדנה מינץ, ורד פרן, נוי גיטלמן ועוד. ניתן לקבל מידע נוסף אודות מנחי הסדנאות השונות בעמוד "צוות המרצים".

כיצד נרשמים לסדנאות?
ניתן להרשם לסדנאות במגוון דרכים: מילוי טופס ההרשמה לסדנאות השונות המצוי מצד ימין, שליחת טופס צור קשר באתר או להתקשר אלינו לטלפון 1-700-70-2009. מומלץ להרשם מוקדם ככל האפשר על מנת להבטיח את מקומכם בסדנא.

האם כל אחד יכול להרשם לסדנאות?
בהחלט. הסדנאות מיועדות לכל מי שמעוניין לעשות שינוי משמעותי באורח החיים שלו, ללא תלות בגיל או מגדר. הסדנאות שלנו מורכבות ממגוון משתתפים בטווח גילאים רחב.

כמה משתתפים יש בכל סדנא?
כמות המשתתפים שונה מסדנא לסדנא, על מנת לאפשר למשתתפים להפיק מהן את המיטב. בסדנאות הבישול מוזמנים להשתתף עד 30 איש בכל סדנא, ואילו אימון הטרמפולינה מיועד למספר מקסימלי של 12 משתתפים. על כן כדאי להרשם ולהבטיח את מקומכם כשבוע לפני הסדנא.

כמה זמן אורכות הסדנאות?
✓ סדנת אימון בטרמפולינה אורכת כשעה.
✓ סדנת בישול וטעימות אורכת כשעתיים.
✓ סדנת מיצים ושייקים אורכת כשעתיים.
✓ סדנת ייבוש מזון אורכת כשלוש וחצי שעות.

מהי עלות ההשתתפות בסדנא?
בקמפוס אופק חדש תוכלו להנות מ-3 סדנאות ללא תשלום: סדנת בישול וטעימות, סדנת מיצים ושייקים, סדנת ייבוש מזון.

סדנת ייבוש מזון הינה סדנת תזונה מקצועית המהווה קפיצת דרך עבור לקוחות שהשתתפו בסדנת הבישול והטעימות ומעוניינים לקחת את הצעד הבא עם מייבש המזון שברשותם. ההשתתפות בסדנא עולה 380 ש"ח. עבור לקוחות אופק חדש שרכשו מייבש מזון בחנות , עלות הסדנא הינה 300 ש"ח בלבד.

האם ניתן לרכוש את המוצרים בהם התנסנו במהלך הסדנא?
בהחלט. בתום הסדנא צוות החנות של אופק חדש ישמח לעמוד לרשותכם, לענות על כל שאלה ולייעץ לכם אילו מוצרים הם המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

כיצד אוכל להתעדכן לגבי סדנאות?
ניתן להתעדכן על מועדי הסדנאות בעמוד הבית, באמצעות לייק לעמוד הפייסבוק של אופק חדש, שליחת טופס יצירת קשר, שליחת מייל לכתובת store@newhorizon.co.il, או פשוט להתקשר אלינו לטלפון 1-700-70-2009

תשובות לשאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות

טופס רישום לסדנאות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


הסדנא המבוקשת*