הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

 • המשקל לא יורד? נסו טרמפולינה!

הפכו את הטרמפולינה למכשיר הכושר הביתי שלכם ותופתעו מהתוצאות

 

דיאטות חדשות מומצאות חדשות לבקרים, המודעות לאורח חיים בריא מחלחלת כמעט לכל בית ומככבת גם בשיח הציבורי, ולמרות זאת, רוב האנשים, גם אלו ששינו את הרגלי האכילה, עדיין סובלים ממשקל עודף. מוזר? לא בטוח… אחת הסיבות לכך היא שאימון גופני הוא מרכיב הכרחי בתהליך, ובלעדיו, הסיכויים להפחית במשקל נמוכים. מחקר שנערך לאחרונה מגלה ש- 89% מהאנשים שהורידו כ- 30 ק"ג ושמרו על משקלם למעלה מחמש שנים, שילבו בתוכנית הדיאטה שלהם פעילות גופנית סדירה. המסקנה ברורה: כדי להוריד במשקל ולשמר את ההישגים לאורך זמן, חייבים לעסוק בפעילות גופנית באופן שוטף.

 

אימון להורדת אחוזי שומן בשילוב תזונה נכונה = מתכון מנצח

אימון גופני מקדם סגנון חיים בריא, אך הוא יעיל יותר כאשר הוא משולב בתזונה מאוזנת, המעודדת, למשל, הפחתת מזונות עתירים בשומן.

התמדה באורח חיים המשלב פעילות גופנית ותזונה מיטיבה, המגבירה את המטבוליזם, תורמת לשיפור המצב הבריאותי. אורח חיים זה מוביל לתוצאות נהדרות: פעילות לב תקינה יותר, שנת לילה טובה יותר, חיזוק העצמות, עלייה ברמת האנרגיה, שיפור מצב הרוח והתחושה הכללית ואפילו מראה חיוני יותר.

על מנת שתצליחו להתמיד באורח חיים זה, השקיעו זמן בבניית תכנית התזונה ובבחירת סוג האימון הגופני המתאים לכם – ככל שתהיו מעורבים ופעילים בקידום הבריאות שלכם, כך תצליחו יותר במשימתכם.

 


 

אימון באמצעות טרמפולינת  Bellicon– דרך אפקטיבית לירידה במשקל

הקפיצה בטרמפולינת bellicon מומלצת לכל מי שרוצה להוריד במשקל ויש בה יתרונות רבים:

 • שליטה במידת האינטנסיביות –אימון בטרמפולינת bellicon מסייע לשריפת קלוריות מבלי להתיש את הגוף, מכיוון שהוא מאפשר להתאים את קצב ומשך האימון לצרכים שלכם. אחרי אימון בטרמפולינת bellicon לא תרגישו מותשים, אלא מלאי מרץ.
 • גמישות – הקפיצה בטרמפולינה יכולה להתבצע בחוץ או בפנים, עם נעליים או בלי, מול הטלוויזיה או עם אוזניות  😉
 • התאמה לכל משקל – מסגרת המתכת האולטרה-חזקה של הטרמפולינה מאפשרת קפיצה שקטה ונעימה גם לאנשים במשקל 200 קילו
 • Fun – לא פחות חשוב, עם טרמפולינת bellicon אפשר לבצע מגוון רחב של תרגילים, מבלי להשתעמם ולעבור את האימון בכיף ובהנאה. ולמה חשוב כל כך ליהנות באימון גופני? מכיוון שהצלחת תהליך ירידה במשקל מושפעת בעיקר מרמת ההתמדה באימון לאורך זמן ולא מרמת האינטנסיביות שלו. כאשר האימון מהנה, קל יותר להתמיד בו.
 • שריפת קלוריות גם במנוחה – הקפיצה בטרמפולינת bellicon היא הדרך היעילה ביותר לשרוף שומן, גם לאחר שהאימון הסתיים. מחקרים מראים כי פעילות הלב וכלי הדם מעלה את קצב המטאבוליזם, כך ששריפת הקלוריות ממשיכה גם לאחר שמפסיקים להתאמן וגם בזמן מנוחה– עד 24 שעות מתום האימון.
 • חיטוב– מעבר לשריפת השומנים, ישנם תרגילים ספציפיים לחיטוב הגוף בקפיצה על טרמפולינת bellicon לאימון אישי
תרגילים להורדה במשקל עם טרמפולינה לאימון אישי בליקון

 למי מומלץ לבצע תרגילים על טרמפולינת  bellicon?

 • לאנשים הסובלים מכולסטרול גבוה ושומנים בדם – מכיוון שבזמן הקפיצה ניקוי הפסולת בגוף מהיר יותר.
 • חולי לב – הקפיצה בטרמפולינה משמרת זרימת דם תקינה.
 • אנשים המתמודדים עם סטרס גבוה – הקפיצה משחררת מתחים פיזיים ורגשיים
 • בעלי קשיי ריכוז – הקפיצה על טרמפולינה מסייעת בעלייה ברמת הריכוז
 • מי שרוצה ליהנות 🙂 – כי בלי זה כלום לא שווה….

 הנה דוגמא לאימון של 25 דקות לירידה במשקל ושריפת שומנים לגברים: 

כמובן שיש להתייעץ עם רופא טרם תחילת הפעילות ולהתאים את האימון ליכולות הספציפיות של כל אדם.

 

טרמפולינת  bellicon– מכשיר הכושר הביתי שלכם

לסיכום, אם תתעמלו לעיתים קרובות יותר, אפילו אימון קצר בן מספר דקות בכל יום, הגוף שלכם "יקבל הוראה" לשרוף שומנים ולייצר יותר אנרגיה. שיפור קצב חילוף החומרים יסייע לכם להוריד במשקל וכן ישפר את החוזק הגופני, החיוניות, כושר הריכוז ומערכת החיסון שלכם ויפחית את רמות המתח הנפשי שאתם חווים.

אימון שריפת שומנים על טרמפולינת בליקון