חברת NUC  אלקטרוניקה מקוריאה משווקת המותג KUVINGS  מתמחה בפיתוח וייצור מסחטות המיצים הטובות בעולם, שיא החדשנות והתאמה מושלמת הן למטבח הביתי והן למטבח התעשייתי.

  • מסחטת פירות קשים עם פיה רחבה

הרשמה לסדנת מיצים ושייקים ללא תשלום

מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

מסחטת פירות קשים ועלים ירוקים בסחיטה איטית עם פתח רחב

קובינגס B6000 היא מסחטת המיצים הראשונה בעולם בטכנולוגיית סחיטה איטית עם פייה רחבה, אך מאז עבר הרבה מיץ במסחטה וכיום המסחטה החדישה ביותר בקטגוריה זו וללא ספק המובילה מבחינה טכנולוגית היא מסחטת מיצים אומגה MMV702 שהיא מעל לכל ספק מסחטת המיצים בסחיטה איטית המובילה בעולם. אומגה Omega MMV-702 היא השילוב המושלם של רמת ביצועים גבוהה עם עוצמה ועמידות יוצאות דופן. מסחטת אומגה MMV702 פועלת בטכנולוגיה חדישה, קלה ונוחה לשימוש ובעלת עיצוב אלגנטי וקומפקטי. בנוסף, שידרגו אותה במגש הנמצא בפתח המסחטה ומקל על הכנסה של פירות וירקות לתוך פתח ההזנה. שלל תכונות אלו הופכות אותן למסחטות בסחיטה איטית הטובות בעולם, וללא ספק אחד המכשירים שאתם רוצים שיהיה אצלכם במטבח.

 

 קלות הכנה מקסימלית בזמן מינימלי

הטכנולוגיה פורצת הדרך של פתח רחב במסחטות סחיטה איטית מאפשרת לנו נוחות וקלות בסחיטת פירות וירקות שלמים, גם כאשר מדובר במסחטה בסחיטה איטית. בעבר, לפני המצאת הפתח הרחב במסחטות סחיטה איטית, אם רציתם ליהנות ממיץ עשיר ובעל ערכים תזונתיים גבוהים, כזה שאפשר להשיג רק בסחיטה איטית, הייתם צריכים לעמול ולחתוך את הפירות והירקות לחתיכות קטנות שיכנסו אל תוך פתח ההזנה הצר של המסחטה. חיתוך הפירות והירקות לא רק שגזל זמן, אלא גם פגע בערכים התזונתיים של המיץ עקב חמצון של הוויטמינים והמינרלים כתוצאה מחיתוך הפרי.  

מנוע חזק ושקט עם רמת ביצועים גבוהה

המנוע של קובינגס Big Mouth הוא המנוע החזק והטוב ביותר מבין מסחטות המיצים בסחיטה איטית ומקנה למסחטה רמת ביצועים גבוהה שלא נראתה עד כה בקטגוריית המסחטות בסחיטה איטית. חוזק המנוע של המסחטה, 240 וואט, מספק למסחטה כוח סחיטה שמאפשר לה לסחוט כל דבר ביעילות וניצולת מרבית, מפירות רכים ועד פירות וירקות קשים, דרך הכנת חלב שקדים או סויה, מיצי הדרים וסחיטת עלים ירוקים או עשב חיטה. בנוסף, על אף חוזקו הגבוה של המנוע הוא אינו רועש וכן אינו גורם לרעידות של המסחטה, כמו שקורה הרבה פעמים במסחטות מתחרות.
המנוע של קובינגס Big Mouth מיוצר בחברת NUC Electronics הקוריאנית שמתמחה בתכנון, פיתוח וייצור מנועים המיועדים לעבודה בעומסים גבוהים, על כן אין זה מפליא שמסחטה זו מסוגלת לסחוט מיצים ביעילות כה גבוהה. סליל ה- ULTEM של המסחטה נע במהירות נמוכה של 60 סל"ד, כך שנוצר כוח סחיטה גדול בכל סיבוב המאפשר סחיטה מקסימלית של הפרי או הירק. לשם השוואה, המסחטות של החברות המתחרות הן בעלות כוח של 200 וואט או 150 וואט בלבד, כך שניצולת הסחיטה בהן נמוכה יותר ומתקבל הרבה פחות מיץ מאותה כמות של פירות או ירקות.

יותר ממסחטת מיצים – מסחטת פירות קשים הכוללת ערכת גלידה, שייקים ומנגנון ניקוי עצמי

בשונה ממסחטות המיצים הוורטיקליות המצויות כיום בשוק, מסחטת קובינגס Big Mouth מצוידת בערכות נוספות המאפשרות לה לפעול יותר ממסחטת מיצים, ערכה להכנת משקאות סמודי וערכה להכנת סורבה. ערכות אלו כלולות במארז המסחטה, ללא צורך בתשלום נוסף עבורן.
הערכה להכנת סמודי כוללת מסננת בעלת חורים גדולים יותר וצפופים פחות מאלו במסננת המיצים ועל כן מאפשרת הכנת משקאות סמודי סמיכים ועשירים בסיבים תזונתיים, כמו סמודי פירות או ירקות ואפילו שייק ירוק. ערכת הסורבה כוללת מסננת אטומה, ללא חורים בכלל. ניתן להכין בעזרתה סורבה מפירות קפואים. סליל ה- ULTEM החזק מועך את הפירות הקפואים כנגד דפנות הכלי לכדי מחית סורבה חלקה ואחידה. בעזרת ערכת הסורבה ניתן להכין גם מחית מזון לתינוקות או אף לטחון אגוזים או בוטנים לממרח טבעי ללא תוספות חומרים משמרים.

נוחות ובטיחות בתפעול ובשימוש

בחברת NUC אלקטרוניקה חשבו על כל הפרטים החשובים, עד האחרון שבהם. כך למשל ההרכבה והפירוק של מסחטת המיצים מהירה וקלה – כל חלקי המסחטה מסומנים בנקודות אדומות המכוונות את מיקום החלקים למקום הנכון ללא מאמץ, כל מה שצריך לעשות הוא למקם את הנקודות האדומות אחת כלפי השנייה, והמסחטה מוכנה לעבודה.
בנוסף, המסחטה מצוידת ב"פקק חכם" המאפשר סחיטה של מיץ משילוב של כמה סוגי פירות וירקות יחד ומזיגה שלהם ישירות אל הכוס, ללא טפטוף של שאריות מיץ על משטח העבודה.
לבסוף, המסחטה פועלת בצורה בטיחותית ברמה מכאנית וכן מרמת החומרים ממנה היא עשויה. מבחינת איכות החומרים, כל חלקי המסחטה עשויים מפלסטיק ללא BPA, כך שהיא אינה פולטת רעלים אל המיץ. ברמה המכאנית, למסחטה קיים מנגנון הפעלה מגנטי – כך שהמסחטה פועלת רק כאשר היא מורכבת כיאות. תכונה זו מונעת קלקולים ושבר הנגרמים מהפעלה והרכבה לא נכונה.

מסחטת מיץ עם מנגנון ניקוי מהיר

החיסכון בזמן עם מסחטת המיצים קובינגס Big Mouth  מתבטא לא רק בזמני הכנת המיץ, אלא גם במהירות הניקוי. הפטנט של ה"פקק החכם" של קובינגס וכן ההמצאה של מברשת הניקוי העגולה, מאפשרים ניקוי יעיל של המסחטה שמקצר את זמן הניקוי בצורה משמעותית. על מנת לנקות את המסחטה כל שעליכם לעשות הוא לסגור את הפקק החכם ולהפעיל את המסחטה עם מים למשך כדקה. לאחר מכן מברשת הניקוי העגולה של קובינגס תנקה לכם את של שאריות הלכלוך מהמסננת בכמה רגעים ספורים.

דגמי מסחטות מיצים עם פיה רחבה 

מסחטת פירות קשים Kuvings B6000
מסחטת פירות קשים המתאימה גם לסחיטת הדרים - קובינגס B6000
מסחטת פירות קשים עם פיה רחבה להכנסת הפרי בשלמותו
הכנת תחליפי חלב במסחטת מיצים קובינגס
פטנט הפקק החכםשל קובינגס
ערכה להכנת גלידה ביתית מסחטת מיצים קשים קובינגס
ניקוי עצמי - מסחטת מיצים קובינגס B6000
מברשת ניקוי יחודית למסחטת פירות קשים קובינגס