חברת NUC  אלקטרוניקה מקוריאה משווקת המותג KUVINGS  מתמחה בפיתוח וייצור מסחטות המיצים הטובות בעולם, שיא החדשנות והתאמה מושלמת הן למטבח הביתי והן למטבח התעשייתי.

  • המסחטה שנבחרה בארומה

הרשמה לסדנת מיצים ושייקים ללא תשלום

מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

מסחטת המיצים שנבחרה על ידי רשת בתי הקפה הגדולה בישראל

מהפכת הבריאות הגיעה גם לארומה, מסחטת המיצים קובינגס Big Mouth הטובה בעולם, משמשת את סניפי הרשת בכל רחבי הארץ ומצליחה להפתיע ביכולותיה הגבוהות  – עד 6000 כוסות מיץ ביום בכל סניף!

כיום כולם כבר יודעים שכדי לקבל ויטמינים ומינרלים בצורה הכי טבעית והכי מהירה –  הכי כדאי לשתות מיץ טבעי, סחוט במקום. דוכני המיצים מציעים מיצים טריים לכל מי שחפץ להתרענן או לפנק את עצמו. בארומה בחרו בגרסה הבריאה של סחיטת מיצים בטכנולוגיה איטית, עם היתרונות של סחיטה עם פיה רחבה החוסכת זמן יקר, נוחות שימוש מירבית וכוח מנוע היכול לשמש סניפים העובדים באינטנסיביות ומגישים מיצים לאלפי לקוחות ביום.

aroma4
המסחטה שנבחרה בארומה

מסחטות מיצים מהדור החדש – מסחטת מיץ בסחיטה איטית

החידוש בעולם סחיטת המיצים, שמתגלם במסחטת המיצים קובינגס Big Mouth, הוא בטכנולוגיית הסחיטה האיטית – טכנולוגיה זו דומה למנגנון כבישה קרה – הפקת המיץ על ידי מעיכה, ולא על ידי קיצוץ מהיר של הפירות והירקות. פעולת המעיכה שומרת על הערכים התזונתיים בצורה מקסימלית ומאפשרת להנות ממיץ עשיר בערכים תזונתיים

מהפכת הבריאות בארומה – עם קובינגס B6000

רשת ארומה ישראל בחרה במסחטת המיצים קובינגס Big Mouth , לאחר בחינה מעמיקה של מספר מותגי מסחטות בסחיטה איטית שנמכרות היום בארץ. ברשת הגיעו למסקנה שקובינגס Big Mouth  היא המסחטה הטובה והאמינה ביותר המוצעת כיום, זוהי המסחטה שמפיקה מיץ ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר ובעלת נוחות שימוש אופטימלית – הודות לפתח הרחב שלה המאפשר חיסכון זמן משמעותי בזמן הסחיטה. יתרון נוסף שנלקח בחשבון הוא הפקת יותר מיץ מהפירות והירקות לעומת מסחטות אחרות והאפשרות לסחוט את כל סוגי הפירות והירקות וליצור מתכוני מיצים מתחלפים בהתאם לעונה, כולל האפשרות לסחוט פירות הדר או רימונים.  

לקריאה נוספת על מהפכת הבריאות בארומה, כנסו לכתבה שפורסמה ב- Ynet  

השימוש האינטנסיבי במסחטה במשך חצי השנה האחרונה בסניפי ארומה, מראה שמסחטת קובינגס Big Mouth  היא מסחטה חזקה ואמינה גם בשימוש במסעדות ובבתי קפה, אף על פי שבפועל היא מוגדרת לשימוש ביתי. לכן, אם אתם רוצים להנות גם אצלכם בבית ממסחטה אמינה ברמה מקצועית ולשתות מיץ מזין ועשיר – קובינגס Big Mouth  היא המסחטה בשבילכם!

aroma5-2
המסחטה שנבחרה בארומה