הדגמים הטובים בעולם בסחיטה האיטית. מסחטות לשימוש ביתי ושימוש תעשייתי.
  • מסחטת מיצים קובינגס פיה רחבה

הרשמה לסדנת בישול וטעימות ללא תשלום

מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

מסחטת מיצים קשים

המסחטה שמתאימה לפירות שלמים

קובינגס Big Mouth מדגם B6000 היא מסחטת המיצים בטכנולוגיה איטית הראשונה בעולם עם פתח הזנה רחב ללא צורך לחתוך את הפרי או הירק – פשוט מכניסים אותו שלם. תפוח, תפוז, עגבניה, סלק, רימון  או סלרי. אין פרי קשה מדי בשבילה, אין עלה או ירק שהיא לא יודעת לסחוט, פירות רכים, הדרים – מכולם היא מוציאה את המיטב.

הכוח לסחוט פירות שלמים 

סוד כוחה של המסחטה הוא במנוע חזק במיוחד של 240W. מנוע המיוצר בקוריאה ע"י היצרן NUC אלקטרוניקה, חברה המתמחה ביצור מנועים למסחטות מיצים. עוצמת הסחיטה בדגם זה חזקה לעומת מסחטות אחרות גם בגלל האטה  בקצב הסיבובים לדקה ל-60 סל"ד וכך, יש יותר עוצמה בכל סיבוב.
המסחטה מתמודדת בקלות עם כל סוגי הפירות והירקות. פירות קשים כמו גזרים, סלקים ורימונים אינם מהווים אתגר עבורה והיא סוחטת אותם בקלות רבה. המסחטה מתאימה גם לעלים ירוקים כעשב חיטה או סלרי למיצים ירוקים או שילוב עלים ירוקים במיצי פירות וירקות.

נוחות השימוש במקום הראשון

נוחות השימוש לא באה לידי ביטוי רק בעובדה שאין צורך לחתוך את הפירות לפני שמכניסים אותם למסחטה. המסחטה עוצבה באופן שיהיה קל ופשוט להרכיב ולפרק אותה, מעט חלקים עם סימון ברור כיצד להתאימם יחד. פעולת הסחיטה קלה ביותר – מכניסים את הפירות והירקות לפיה הרחבה ואת השאר כבר המסחטה עושה בעצמה. ניתן להשתמש בסוגר Smart Cap כאשר רוצים למזוג ממיכל המיץ לכוס השתיה מבלי שהמסחטה תמשיך לטפטף על השיש. לאחר גמר השימוש, קל מאוד לנקות את המסחטה הודות למברשת הניקוי הייחודית בעלת שלושה ראשים אשר יוצרה באופן מותאם לגודל המסננת. מברשת הניקוי עוטפת את המסננת, ומנקה אותה במהירות.

סחיטה מהירה בטכנולוגיה איטית

לקובינגס Big Mouth מספיקות כ-25 שניות בלבד להכנת כוס מיץ. כמי שנחשבת העומדת בראש הקטגוריה של "מסחטות בטכנולוגייה איטית", היא בהחלט מאתגרת את המושג הזה. סחיטה איטית משמעותה סחיטה ע"י מעיכה ולא ע"י קיצוץ סכינים ממתכת הגורמים לחמצון הפרי. למעשה כשמודדים את זמן הסחיטה ניתן לשים לב שלא רק שהיא איננה איטית אלא אף מהירה בהרבה ממסחטות איטיות אחרות ומשתווה למסחטות הצנטריפוגליות הישנות. בתוך כמה שניות מזמן כניסת הפרי למסחטה, יוצא המיץ מהמיכל, כך שבהחלט יש לה קצב סחיטה מרשים.

קובינגס B6000 – מפרט טכני

  • קוטר פתח ההזנה: 7.6 ס"מ
  • הספק מנוע: 240 וואט
  • מידות: 449X 208 X 228 מ"מ
  • משקל: 6.4 ק"ג
  • ארץ ייצור: קוריאה
  • אחריות: 7 שנים על המנוע ו-3 על כל החלקים הנעים
  • למפרט הטכני המלא