מאז שנת 1995 חברת Status innovations הסלובנית מחוללת שינוי חיובי בחיי המטבח של כל לקוחותיה, באמצעות מוצרים מעולים המתאפיינים בנוחות שימוש, איכות המוצר ומהווים את פסגת החדשנות בתחום הגאדג'טים למטבח.

  • קוצץ ירקות ידני ופורס V סלייסר

קוצץ ירקות ידני - V סלייסר

פורס ירקות מתכוונן-מודולרי, בטיחותי ונוח לשימוש

 

פורס הירקות המתכוונן של Status הוא פורס ירקות מודולרי הכולל 4 חלקים מתחלפים המאפשרים מגוון פעולות רחב עם הפורס. החל מחיתוך ירקות לפרוסות בעובי משתנה, דרך קיצוץ ירקות לרצועות בסגנון ג'וליאן ועד חיתוך של ירקות קטנים כמו צנוניות, עגבניות שרי, פטריות, זיתים ועוד. 


 

קוצץ ירקות עם מגוון אפשרויות 

פורס הירקות המתקדם של Status מצויד בסכינים חדים במיוחד המאפשרים לו לחתוך בקלות את כל סוגי הירקות והפירות, קשים כרכים, כגון סלק, גזר, תפו"א, בטטה, עגבניות ועוד. הפורס כולל קופסא אטומה לשימור הירקות החתוכים ו-4 חלקים מתחלפים המאפשרים לו לבצע מגוון פעולות חיתוך:

חיתוך פרוסות לפי עובי רצוי מתוך 7 דרגות – מפרוסות דקות כמו נייר ועד לעובי של 4 מ"מ.
חיתוך רצועות שוות ומדוייקות בסגנון ג'וליאן
✓ רכיב ייחודי לפריסת ירקות קטנים כגון צנוניות, עגבניות שרי או שום
קולפן ירקות דו כיווני בעל להבים משוננים המתאים גם לקילוף עגבניות ומסוגל לקלוף לשני הכיוונים. מתאים הן לשמאליים והן לימניים.
 

 

בטיחות בשימוש

בתכנון פורס הירקות הושקעו מאמצים רבים על מנת ליצור מכשיר בטיחותי המאפשר לפרוס מגוון פירות, ירקות ואפילו לחם ללא חשש למגע עם הלהבים, הודות לידית חיתוך אוניברסלית עגולה וידית חיתוך ריבועית כתומה לחיתוך פריטי מזון קטנים (פטריות, תותים, צנוניות).

 

בטיחות ועמידות חומרי הגלם

כל חלקי הפורס עשויים מחומרי גלם באיכות מעולה המבטיחים עמידות של הפורס לאורך שנים. זאת ועוד, בייצור ותכנון הפורס הקפידו שחומרי הגלם הם כאלו שאינם פולטים רעלים אל המזון.
כל חלקי הפלסטיק של הפורס מיוצרים מפלסטיק ABS חזק ועמיד ללא BPA.
הסכינים והלהבים של הפורס והקולפן עשויים מפלדת אל חלד מחוסמת שאינה מגיבה עם המזון ושומרת על החדות שלה לאורך זמן.