חברת אומגה מתמחה בתכנון ויצור מסחטות מיצים איכותיות מכל הסוגים בהתאם לצרכי הלקוח.

 • אודות אומגה

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  מסחטות המיצים הטובות בעולם

   

  חברת OMEGA האמריקאית, שנוסדה בשנת 1985 ע"י רוברט לאו, היא חברה אמריקאית מובילה המתמחה בפיתוח מסחטות מיצים בעלות ניצולת סחיטה גבוהה ורמת ביצועים גבוהה. המסחטות של חברת אומגה הן בין המסחטות האמינות והטובות ביותר הנמכרות כיום בשוק.

  מייסד חברת אומגה, רוברט לאו, השקיע יותר מ 20 שנה בהקשבה והבנה של צרכי הלקוחות, על מנת לפתח מסחטות מיצים שעונות בצורה המדוייקת ביותר על צרכי המשתמשים. הוא ייסד את חברת אומגה בשנת 1985 ומאז ועד היום מסחטות המיצים של חברת אומגה מוכיחות את עצמן שוב ושוב, בעיצוב החדשני ובתפקוד העונה בצורה מקסימלית על צרכי הלקוחות. על אף החיקויים הרבים שצצו ברבות השנים למסחטות אומגה, אלו הן עדין המסחטות המובילות בשוק העולמי.

  מסחטות המיצים בסחיטה איטית של חברת Omega התפתחו והשתכללו עם השנים, וכיום הן מגיעות עם עיצוב של פתח רחב יותר שחוסך בזמן ההכנה, וכן אפשרות לסחוט בקלות עלים ירוקים ועשב חיטה. מסחטות אלו עונות בצורה שלמה על הצרכים של הלקוחות בעלי המודעות לתזונה בריאה.

  מוצרי החברה זכו במגוון פרסים יוקרתיים, ביניהם פרס האיכות בתערוכת HomeDec לשנת 2009 ו- 2010, ומסחטת השנה באתר Best Juicers לשנת 2012.

  iukhhio    gI_75126_Best Juicer Site Awards Marquee

  OMEGA
  אודות אומגה