חברת אומגה מתמחה בתכנון ויצור מסחטות מיצים איכותיות מכל הסוגים בהתאם לצרכי הלקוח.

 • המסחטה שנבחרה בארומה

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  מהפכת הבריאות הגיעה גם לארומה, מסחטת המיצים אומגה-MMV 702,Big Mouth  הטובה בעולם, משמשת את סניפי הרשת בכל רחבי הארץ ומצליחה להפתיע ביכולותיה הגבוהות  – עד 6000 כוסות מיץ ביום בכל סניף!

  כיום כולם כבר יודעים שכדי לקבל מנה ממריצה של ויטמינים, אנזימים ומינרלים בצורה הכי מהירה וטבעית (ואף טעימה) –  הכי כדאי לשתות מיץ טבעי, סחוט במקום. דוכני המיצים מציעים מיצים טריים לכל מי שחפץ להתרענן או לפנק את עצמו. בארומה בחרו בגרסה הבריאה יותר של סחיטת מיצים בטכנולוגיה איטית, עם היתרונות של סחיטה במסחטה עם פיה רחבה החוסכת זמן יקר של חיתוך הירקות והפירות בכדי שיתאימו לגודל הפיה.

  המסחטה שנבחרה בארומה
  Apple juice

  מסחטות מיצים מהדור החדש – מסחטת מיץ בסחיטה איטית

  החידוש בעולם סחיטת המיצים, שמתגלם במסחטת המיצים אומגה Big Mouth, הינו בטכנולוגיית הסחיטה האיטית –שמגיעה גם ללקוחות קצה מסחריים. טכנולוגיה זו דומה למנגנון כבישה קרה – הפקת המיץ על ידי מעיכה, ולא על ידי קיצוץ מהיר של הפירות והירקות. פעולת המעיכה שומרת על הערכים התזונתיים בצורה מקסימלית ומאפשרת ליהנות ממיץ עשיר תוך כדי שמירה על הערכים תזונתיים

   

  מהפכת הבריאות בארומה – עם אומגה MMV-702

  רשת ארומה ישראל בחרה במסחטת המיצים אומגה   MMV-702 לאחר בחינה מעמיקה של מספר מותגי מסחטות בסחיטה איטית שנמכרות היום בארץ. ברשת הגיעו למסקנה שאומגה Big Mouth   היא המסחטה הטובה והאמינה ביותר המוצעת כיום.

  מסחטה זו מפיקה מיץ ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר בשילוב נוחות שימוש אופטימלית,  הודות לפתח הרחב שלה המאפשר חיסכון זמן משמעותי בזמן הסחיטה. יתרון נוסף שנלקח בחשבון הוא הפקת יותר מיץ מהפירות והירקות לעומת מסחטות אחרות, כמו גם האפשרות לסחוט את כל סוגי הפירות והירקות וליצור מתכוני מיצים מתחלפים בהתאם לעונה, כולל האפשרות לסחוט פירות הדר או רימונים. 

  השימוש האינטנסיבי של ארומה במסחטת אומגה MMV-702, מוכיח שמדובר במסחטה חזקה ואמינה גם בשימוש במסעדות ובבתי קפה, אף על פי שבפועל היא מוגדרת לשימוש ביתי. לכן, אם אתם רוצים ליהנות גם אצלכם בבית או בבית העסק ממסחטה אמינה ברמה מקצועית ולשתות מיץ מזין ועשיר  – ארומה Big Mouth MMV-702 היא המסחטה בשבילכם!

  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?
  10620306_981508685199566_1521682091366135144_o