חברת אומגה מתמחה בתכנון ויצור מסחטות מיצים איכותיות מכל הסוגים בהתאם לצרכי הלקוח.

 • איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  חברת Omega היא חברה אמריקאית, המתמחה שנים רבות בתכנון ופיתוח של מסחטות מיצים מסוגים שונים. לחברה מבחר מסחטות מיצים, החל ממסחטות צנטריפוגליות וכלה במסחטות הפועלות במנגנון סחיטה איטית, ביניהן מסחטות מיצים אופקיות או ורטיקליות.

  המסחטות הפועלות בסחיטה איטית סוחטות את המיץ במנגנון של כבישה קרה, המועך את הפרי והירק ואינו קוצץ אותו. באופן זה  נמנע החימום והחימצון של המיץ. מעבר לכך, המסחטות בסחיטה איטית הן היחידות שמסוגלות לסחוט עלים ירוקים שעשירים באנטי-אוקסידנטים ומאוד חיוניים לבריאותינו, כמו לדוגמא: עשב חיטה, חסה, סלרי, קייל ועוד.

  לאור המוניטין העולמי שרכשה אומגה (Omega Juicers) בתחום מסחטות המיצים, וגם לאור הניסיון המצויין של לקוחות בישראל, רבים מעוניינים לרכוש  או להחליף למסחטה מתוצרת החברה, אולם מתלבטים לגבי הדגם.

   
  ריכזנו כאן עבורכם את מרבית המידע על מסחטות המיצים של אומגה, על מנת לסייע בתהליך הבחירה. בנוסף לכך, תמיד ניתן ליצור איתנו קשר, ואף לקבוע הדגמה אישית. חשוב לנו שתתחדשו במוצר המתאים לכם ביותר, ואנו שמחים גם לעזור לאחר הרכישה, על מנת שתוכלו להפיק את המירב מהמוצר.

  לפני שנתאר בקצרה כל מסחטה נציין שכולן מיוצרות בקוריאה, ורכישתן כוללת 5 שנות אחריות מלאה ע"י אופק חדש.

  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?
  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?

  מסחטת מיצים קשים ועלים ירוקים אומגה NC802

   

  מסחטת אומגה NC802  בעלת גודל הפיה 4 ס"מ והיא מגיעה ל-80 סל"ד. המסחטה קלה להרכבה ופירוק ובעלת מיץ צלול מאוד ונבחרה במספר ביקורות באינטרנט למסחטה האופקית הטובה ביותר.
  מסחטה זו מצוינת לסחיטת עלים ירוקים ועשב חיטה עם מיצוי מרבי, גם כאשר מדובר על כמויות קטנות. למסחטה ניצולת גבוהה גם בסחיטת פירות וירקות קשים כמו גזר, סלק, בטטה ותפוחי עץ.המסחטה מצויידת בחוגה המווסתת את עוצמת הסחיטה ב- 5 עוצמות סחיטה שונות, כך שניתן להתאים אותה לסחיטה של פירות רכים

  אומגה NC802 היא יותר ממסחטת מיצים. למסחטה גם מגוון של יכולות עיבוד מזון: הכנת ממרחים וחמאות אגוזים, הכת סורבה מפירות קפואים ואף הכנת פסטה מבצק.

  יתרון נוסף המאפיין מסחטות אופקיות מסוגה הוא קלות הניקוי, הנובעת מכמות קטנה יחסית של חלקים ומשטח רשת סינון קטן.

  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?

  מסחטת פירות קשים אומגה Omega VSJ843

  דגם מסחטת אומגה VSJ843  נחשב לאחד מהדגמים "הקלאסיים" והמשובחים של המסחטות האנכיות
  בורג הסחיטה והמעיכה של המסחטה מעוצב עם כנפיים כפולות למעיכה יעילה יותר של הפירות והירקות המוזנים למסחטה.הסחיטה מתבצעת במהירות סיבוב נמוכה, המונעת חימום יתר של המיץ, שומרת יותר על הערכים התזונתיים ומפיקה מיץ צלול בניצולת גבוהה מאוד.

  המסחטה מתאימה לסחיטה של מגוון רחב של פירות וירקות לרבות רימונים (מהגרעינים), עשב חיטה, עלים ירוקים, ואף להכנת חלב שקדים.

  המסחטה נבחרה בביקורות שונות באינטרנט לאחת המסחטות הטובות ביותר בעולם, המשלבת, מיץ צלול במיוחד, פעולה חלקה ואמינות גבוהה.

  ככלל ניקוי של מסחטה אנכית הוא מורכב יותר, אולם היתרון שלה הוא ביכולת סחיטה טובה יותר של פירות, ופחות מקום שהיא תופסת על השיש.

  חשוב מאוד לא לטעות ולחשוב שכל המסחטות האנכיות עם הפייה הצרה (כדוגמת VSJ843) הן זהות, רק כי הן נראות דומות מבחוץ. קיימים פערים גדולים הן בביצועים והן באמינות בין מסחטות שונות, גם אם מבחוץ הן נראות דומות, וכל מי שסחט מיצים במספר מסחטות יוכל להיווכח בכך.

  מסחטת פירות וירקות אומגה 702MMV

  מסחטת אומגה MMV-702 היא מסחטה ורטיקלית הפועלת במנגנון כבישה קרה.

  דגם זה מוכר גם בשם " Mega-Mouth"  בשל פתחו הרחב – 7.6 ס"מ המתאים להזנה של רוב הירקות והפירות בשלמותם, כגון: מלפפונים, עגבניות, תפוחי עץ, אגסים וכדומה, ללא צורך בחיתוך הפירות והירקות קודם לכן (כפי שנדרש מאיתנו לעשות במסחטות פיה-צרה), כך שניתן לחסוך זמן בעת ההכנה.

  המסחטה מתאימה גם לעלים ירוקים ולחלב שקדים, ואף מאפשרת באמצעות מתקן ייחודי (נכלל ללא עלות נוספת) גם לעשות סורבה.

  חשוב מאוד לא לטעות ולחשוב שכל המסחטות האנכיות עם הפייה הרחבה (כדוגמת MMV702) הן זהות, רק כי הן נראות דומות מבחוץ. קיימים פערים גדולים הן בביצועים והן באמינות בין מסחטות שונות, גם אם מבחוץ הן נראות דומות, וכל מי שסחט מיצים במספר מסחטות יוכל להיווכח בכך.

  דגם מסחטה זה נבחר ע"י חברת ארומה ישראל לשימוש בסניפים השונים, ועובדה זו מעידה הן על רמת הביצועים והן על האמינות שלה.

  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?
  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?
  איזו מסחטת מיצים של אומגה (Omega Juicers) מתאימה לי?