חברת אומגה מתמחה בתכנון ויצור מסחטות מיצים איכותיות מכל הסוגים בהתאם לצרכי הלקוח.

 • מסחטת מיצים קשים אומגה

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  מסחטת עשב חיטה ומיצים קשים OMEGA

  מסחטת מיצים קשים – מסחטת מיצים אומגה NC802

  המסחטה האופקית של אומגה מדגם NC800  היא מסחטה הפועלת במנגנון סחיטה איטית ותענה לכם על כל הצרכים התזונתיים באופן מלא ומקיף. מנגנון הסחיטה מסתובב במהירות של 80 סל"ד ושומר בצורה מקסימלית על הערכים התזונתיים של הפירות והירקות הנסחטים, הודות לשיטת הסחיטה במעיכה המונעת חימום יתר של המיץ בתהליך הסחיטה וצמצום החימצון של המינרלים הויטמינים והאנזימים החיוניים שנמצאים בירקות ובפירות החיים.

  מסחטת מיצים לעשב חיטה , מיצים קשים ומעבד מזון במכשיר אחד

  מנגנון הסחיטה של המסחטה האופקית מורכב מבורג סחיטה שדוחף ומועך את הפירות והירקות כנגד דפנות תא הסחיטה, ממש כמו בעיקרון כבישה קרה. פעולת המעיכה מביאה לסחיטה של הפירות והירקות, ללא צורך בקיצוץ שלהם על ידי סכינים.

  מנגנון הסחיטה של אומגה NC800 עובד ביעילות רבה עד כדי כך שהוא סוחט באופן מלא גם מוצרים עדינים כמו עשב חיטה או עלים ירוקים. אומגה NC800 עובדת ביעילות רבה ומשמשת הרבה יותר ממסחטת מיצים- באמצעות מכשיר זה תוכלו להכין מגוון מאכלים, החל בממרחי אגוזים דרך הכנת מזון מעוך לתינוק שלכם ועד ייצור של תחליפי חלב כמו חלב סויה או חלב שקדים ומגוון חטיפים בריאים.

  מסחטת מיצים אומגה NC802 – נוחות הפעלה מקסימלית

  בהשוואה למסחטות אופקיות אחרות הפועלות במנגנון סחיטה איטית, המבנה של אומגה NC800 מאפשר נוחות הפעלה מירבית – זאת הודות לפתח הכנסת ירקות ופירות רחב וגדול יותר מכל שאר המסחטות האופקיות, שיחסוך לכם בזמן ההכנה. בנוסף, מסחטת אומגה NC800 מצוידת במחוון סחיטה בעל 5 עוצמות סחיטה ומאפשר סחיטה יעילה ומלאה יותר של הפירות והירקות, בייחוד בסחיטה של פירות רכים, כמו פירות הדר למשל.

  מסחטת מיצים קשים בעלת מאפיינים ייחודיים

  המאפיינים העיקרים של מסחטת אומגה NC800 יעשו לכם את ההבדל:

  • מנגנון סחיטה איטית במהירות של 80 סל"ד
  • כל חלקי המסחטה עשויים מפלסטיק ללא BPA
  • מחוון עוצמת סחיטה, בעל 5 דרגות סחיטה התורם ליעילות סחיטה מירבית
  • פתח הזנה רחב יותר משאר המסחטות האופקיות הקיימות בשוק
  • סחיטה רציפה עם מנגנון הפרדת והוצאת פסולת באופן אוטומטי