חברת אומגה מתמחה בתכנון ויצור מסחטות מיצים איכותיות מכל הסוגים בהתאם לצרכי הלקוח.

 • שאלות ותשובות נפוצות אודות מסחטות אומגה

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  כל מה שרציתם לדעת על מסחטות המיצים של אומגה


  ש:
  באיזו מסחטה של אומגה הכי כדאי לסחוט עשב חיטה?

  ת: המסחטה הטובה ביותר לסחיטה של עשב חיטה היא המסחטה האופקית של אומגה NC800. המבנה האופקי של המסחטה מאפשר סחיטה בניצולת גבוהה במיוחד של עשב חיטה ושל עלים ירוקים בכלל. במסחטה האופקית אומגה NC800 ניתן לסחוט בניצולת טובה גם פירות קשים כמו גזר, סלק ועוד וכמו כן ניתן להכין סורבה מפירות קפואים וממרחי ירקות.

  ש: אני מעוניין במסחטה שתוכל לסחוט מגוון רחב של מוצרים. איזו מסחטה עלי לרכוש?

  ת: המסחטות הורטיקליות אומגה VRT402 ואמגה VSJ843 הן המסחטות שמסוגלות לסחוט את המגוון הרחב ביותר של מוצרים לקבלת סוגים שונים של מיצים. במסחטות הורטיקליות ניתן לסחוט פירות וירקות רכים כמו מלפפון, קישוא, מלון, אבטיח, תות שדה, אגסים, ענבים ועוד. היא מתאימה גם לסחיטה של פירות הדר וכן מיץ רימונים מגרעיני הרימונים. המסחטה מתאימה גם לסחיטה של מגוון רחב של ירקות קשים כמו גזר, סלק, בטטה ותפוח עץ. עלים ירוקים – חסה, סלרי, קייל ופטרוזיליה ומתאימה בנוסף לסחיטה של עשב חיטה. המסחטות הורטיקליות מגיעות עם ערכה נוספת של סמודי, המאפשרת הכנה של משקאות עשירים בסיבים תזונתיים.

  ש: האם ניתן להכין סורבה במסחטות הורטיקליות של אומגה?

  ת: על מנת להכין סורבה במסחטות ורטיקליות יש צורך  בערכה מיוחדת להכנת סורבה. במסחטות הורטיקליות של אומגה אין ערכה כזו. במידה ורוצים מסחטה שיכולה להכין סורבה, ניתן לרכוש את המסחטה האופקית של אומגה NC800, או מסחטות ורטיקליות של חברת קובינגס המצוידות בערכת סורבה.

  ש: באיזו מסחטה ניתן להכין תחליפי חלב מאגוזים או מפולי סויה?

  ת: בכל המסחטות של חברת אומגה ניתן להכין תחליפי חלב – גם במסחטה האופקית NC800 וגם במסחטות הורטיקליות אומגה VRT402 ואומגה VSJ843. אופן ההכנה של תחליפי החלב שונה בכל אחת מהמסחטות, אך העיקרון של הכנס האגוזים / הפולים יחד עם מים לתוך פתח ההזנה של המסחטה זהה. לאחר הכנסת הרכיבים לתוך המסחטה, הסיבים של האגוזים/הפולים יופרדו באופן מלא מהנוזלים לקבלת תחליף חלב צלול במיוחד.

  ש: האם מסחטות אומגה מצויידות בפקק החכם?

  ת: הפקק החכם הוא תוספת שנמצאת במסחטות הורטיקליות של אומגה,אומגה VRT402 ואומגה VSJ843. השימוש בפקק החכם מאפשר למעשה את פעולת הניקוי העצמי של המסחטה, וכמו כן ערבוב של סוגים שונים של פירות וירקות בקערת הסחיטה, לקבלה ומזיגה של שילובי מיצים ישירות לתוך הכוס.

  ש: באיזו מסחטה של אומגה זמן ההכנה קצר יותר?

  ת: כל המסחטות של אומגה מצויידות בפתח הזנה צר ועל כן יש לחתוך את הפירות והירקות לחתיכות לפני הזנה שלהם לתוך המסחטה. במסחטות הורטיקליות, אומגה VRT402 ואומגה VSJ843 זמן ההכנה קצר יותר מכיוון שהפתח רחב יותר יחסית למסחטה האופקית NC800 ואין צורך לחתוך את הירקות והפירות לחתיכות קטנות במיוחד.

  55543
  shakes200
  sorbet
  שאלות ותשובות נפוצות אודות מסחטות אומגה
  HandPouring