הבלנדרים הטובים בעולם של חברת ויטמיקס מארה"ב עם ביצועים יוצאי דופן ואיכות ביצוע לאורך שנים

  • בלנדר נינג'ה מול ויטמיקס Pro750

 סקירת השוואה בין בלנדר נינג'ה לבלנדר ויטמיקס

 

ברוכים הבאים לסקירה המשווה בין בלנדר נינג'ה לויטמיקס. ההשוואה בין בלנדר Ninja Professional ו Vitamix Professional 750 מתייחסת למשתנים של: איכות חומרי הגלם, ביצועים כלליים והיכולת להכין שייקים באיכות גבוהה.
השוואה זו נועדה לבחון האם בלנדר ninja עומד בציפיות הגבוהות סביבו ותואם את מה שנאמר עליו בפרסומי החברה? האם בלנדר זה אכן עוצמתי במידה זהה לVitamix כפי שנטען – או שמא כל ההתלהבות סביבו היא התלהבות בלבד ללא סיבה?

בלנדר נינג'ה מול ויטמיקס Pro750

Ninja Professional

בלנדר נינג'ה מעודד אורח
חיים בריא לכל המשפחה

1 שנת אחריות

בטוח לשימוש במדיח הכלים

1500 ואט/2 כוחות סוס

3 מהירויות + כפתור Pulse

להבים חדים

BPA FREE

מיוצר בסין

Vitamix Professional 750

הויטמיקס הינו אחד מהמותגים האמינים ביותר
בעל ביצועים גבוהים בטכנולוגית עיבוד מזון

7 שנות אחריות

לא ניתן להשתמש במדיח הכלים

1200 ואט/2.2 כוחות סוס

כפתור מהירויות משתנה + כפתור Pulse

להבים קהים

BPA FREE

מיוצר בארה"ב

טבלת השוואה זו מתייחסת להבדלים הטכניים בין שני הבלנדרים. בקצרה, שני המכשירים מציעים אחריות בתנאים שונים. Vitamix מציעים אחריות מלאה של 7 שנים שמשמעותה שכל חלק  שמתקלקל במהלך תקופה זו, יוחלף על ידי החברה (כולל כל פריט במארז) מבלי שהאחריות תיפגע, והחברה אפילו מכסה את הוצאות המשלוח. לעומת זאת, נינג'ה מציעים אחריות מוגבלת של  שנה אחת בלבד, שלא מכסה את כל החלקים שבמארז. לרוע המזל, נינג'ה אינה מכסה גם את עלויות המשלוח. 

ברמת התפעול, הנינג'ה צורך מעט יותר חשמל וניתן לשטוף את מיכל המעבד במדיח הכלים. את מיכל הויטמיקס שאינו עשוי זכוכית לא מומלץ לשטוף במדיח הכלים. הניקוי הידני של כל אחד מהמיכלים קל – כל שנדרש הוא למלא רבע מהמיכל במים ולהוסיף מעט נוזל ניקוי, להפעיל את הבלנדר על Pulse למספר שניות – וזהו.

שני המכשירים הם BPA FREE  ומגיעים עם מגוון הגדרות תפעוליות. לשני המכשירים כפתור pulse וכפתור ידני לבחירת מהירות. הנינג'ה מציע 4 מהירויות מתוכנתות מראש בעוד הויטמיקס מציע גמישות רבה יותר – כך שניתן ידנית לכוון את המהירות הרצויה, כפי שמכוונים תאורת חדר מסוג dimmer. הודות לרמה הגבוהה של ביצועי שני המנועים, הנינג'ה והויטמיקס זהים בעוצמת הרעש שעושים.

איכות חומרי הגלם מהם מיוצרים המכשירים

הנתון הכי משמעותי לגבי הויטמיקס הוא ייצורו בארה"ב. המנוע בעל 2 כוחות הסוס עוצמתי מספיק לריסוק המרכיבים הקשים ביותר, והודות לעיצוב המעולה של הלהב, הויטמיקס מסוגל לרסק גם את המרכיבים הקטנים ביותר כדוגמת זרעי פשתן.

רוב חלקי הויטמיקס עשויים מתכת ולכן הוא עמיד בצורה יוצאת דופן. הלהבים של הויטמיקס מחוברים לליבת המכשיר, העשויה מתכת יציבה, וכך אין סיכוי לשבר כלשהו במהלך התפעול. חיבור המיכל לבסיס הוא פשוט וניתן לשלוף אותו מכל זווית. העמידות המשופרת של הבלנדר מבטיחה את עמידותו לטווח ארוך ולכן החברה מרגישה מספיק בטוחה להציע עבורו אחריות מורחבת. 

 Ninja Professional מיוצר בסין מחלקים שאיכותם נמוכה יותר  בהשוואה לויטמיקס. בדומה לויטמיקס, גם לנינג'ה מנוע עם 2 כוחות סוס, אך שלא כמו הויטמיקס, רבים מחלקיו עשויים פלסטיק ולכן הם מועדים יותר לשחיקה והרס לאורך זמן. קיימות עדויות על חתיכות פלסטיק קטנות שנשברו במהלך תפעול מעבד הנינג'ה, מכיוון שהלהבים מחוברים לליבת המכשיר.

 

מאמר זה הינו תרגום של המאמר Ninja Blender vs Vitamix Professional 750 מאת נייג'ל, מתוך האתר Blender Republic

בלנדר נינג'ה מול ויטמיקס Pro750