הבלנדרים הטובים בעולם של חברת ויטמיקס מארה"ב עם ביצועים יוצאי דופן ואיכות ביצוע לאורך שנים

 • המדריך לרכישת בלנדר

  הרשמה לסדנת בישול וטעימות ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  המדריך לרכישת בלנדר

  הפופלריות הגוברת של משקאות קפואים ושייקים הפכה את הבלנדר למוצר מטבח הכרחי. מחיר הינו בהחלט קריטריון החלטה, אולם, איכות, ביצועים ואמינות הם בסופו של דבר הפרמטרים החשובים ביותר. מוצרים רבים בשוק אינם מצליחים לספק את מה שהיצרנים מבטיחים. נסקור להלן מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון ברכישת בלנדר

   

  הספק וכח של בלנדר חזק

  ההספק והכח של הבלנדר הם חשובים, אולם, הספק עם תכנון גרוע וחלקים גרועים לא ייתן תוצאות ערבול טובות. כאשר משווים בלנדרים יש לבדוק את ההספק, אולם גם את איכות החלקים והיעילות של התכן הכולל. יש לשאול גם כמה כח נדרש על מנת לבצע את כל הפעולות הדרושות. אם הבלנדר יכול לבצע הכל ביעילות בהספק מסויים, אין כל סיבה להגדיל את ההספק מעבר לכך. בנושא הספק צריך גם לקחת בחשבון שהנתון יכול גם להטעות. השאלה היא האם נתון ההספק הוא במוצא המכשיר או בכניסת המכשיר (הספק בכניסת המכשיר הוא הספק ברוטו שכולל גם את החום שמתבזבז במנוע ולא רק את ההספק שמושקע בערבול). נתון ההספק החשוב הוא ההספק במוצא. זהו ההספק נטו שמושקע בערבול. הצהרת היצרן של בלנדר ויטמיקס היא 2 כוח סוס, והצהרה זו היא עבור ההספק במוצא כלומר ההספק נטו. המנוע של בלנדר ויטמיקס יעיל במיוחד, כך שמרבית ההספק מושקעת בפעולת הערבול ורק מעט ממנו מתבזבז כחום.

   

  פונקציונליות ורב שימושיות

  יצרני בלנדרים רבים טוענים שהם יכולים להכין שייקים במרקם חלק. פעולה זו בפני עצמה אינה טריוויאלית ורבים אינה עומדים בה. כדאי בכל זאת לחשוב האם יש פעולות נוספות שאתם מעוניינים שהבלנדר יבצע? בדקו האם הבלנדר מכין שייקים מבלי שיישארו גושי מזון לא מעובדים במיכל? האם הוא יכול להכין מזון לתינוקות? האם הוא יכול לבשל מרק? האם הוא יכול לטחון אגוזים לחמאת אגוזים? האם המוכר מוכן להדגים לכם את הבלנדר בפעולות השונות?
  בדקו האם הבלנדר יכול להכין שייקים ממזון מלא (מבלי לחתוך אותו או לרכך אותו באמצעים שונים קודם)? האם הוא יכול לעבד מזון ללא תוספת מים או נוזלים אחרים? אם היצרן טוען שניתן להכין גלידות קפואות, האם ניתן לבצע זאת בפעולה אחת, או שנדרש לעצור כל פעם כדי לדחוס למטה את המוצרים הקפואים (גורם להתחממות של העיסה הקפואה ולהתמשכות פעולת הערבול)?
  בלנדר Vitamix מבצע פעולות של עד 10 מכשירי מטבח שונים ללא עזרים ותוספות. בלנדר זה יכול לבצע מעל 50 פעולות מטבח שונות כולל פעולות מסויימות שאינן ניתנות לביצוע על ידי בלנדרים אחרים. המהירות המשתנה של הבלנדר אינה מוגבלת למספר כפתורי פעילות מתוכנתים, אלא מאפשרת מרחב אפשרויות בלתי מגובל ליצירתיות ולהתאמה למגוון של מתכונים, מרקמים וטעמים.
  ניקוי הבלנדר אינו דורש הסרה של הלהבים, אלא ניקוי עצמי ע"י הפעלה של הבלנדר עם מספר טיפות סבון ומים חמימים.
  כל בלנדר מגיע עם דוחפן המאפשר לדחוף פנימה מזון מלא, שיכול להיות גם קפוא, תוך כדי סיבוב הלהבים בעת פעולת המכשיר. פעולה זו מונעת יצירת כיסי אוויר בעת העיבוד.

   

  איכות של הבלנדר

  בדקו עד כמה החברה משקיעה באבטחת איכות ובפיתוח מוצרים. וודאו שהבלנדר אינו סתם חיקוי זול של מוצר מקורי מוכח ואיכותי. בדקו היכן מיוצר המוצר.
  איכות והדסה הינם בראש סדרי העדיפויות בויטמיקס. כל הבלנדרים מיוצרים במפעל בקלוולנד בארה"ב. כל מוצר של ויטמיקס מתחיל את דרכו בשנים של מחקר, פיתוח ובדיקות, המבטיחים את איכות המוצר. החברה עובדת עם יצרני רכיבים שנבחרו בקפידה ופועלים בהתאם לאותם סטנדרטים של איכות.
  בבלנדר Vitamix ישנו מנוע של 1380 וואט המייצר 2 כוחות סוס ולהבים המסתובבים במהירות של 37000 סיבובים לדקה ללא עומס. המנוע כולל הגנה תרמית, המפסיקה את פעולתו באופן אוטומטי, אם הוא מועמס בעומס יתר בטעות.
  המנוע של הבלנדר תוכנן ונבדק לעבודה במתח רשת תקני. ממירים פעמים רבות מייצרים מתח לא יציב הפוגע לאורך זמן במנוע (מעבר לכך שהם עולים כסף נוסף ותופסים מקום רב). לכן מומלץ להפעיל את הבלנדר במתח תקני, כפי שהוא נבדק בחברה. זו הסיבה גם שהאחריות אינה מכסה עבודה במתח לא תקני.
  במכשירי ויטמיקס יש מפסקים וחוגות ידניים ולא אלקטרוניים, משום שאלו נוטים להתקלקל פחות. הבלנדר כולל להבים כפולים בעלי פונקציונליות כפולה של חיתוך וטחינה. הבלנדר גם כולל אטימה מיוחדת למניעת נזילות פנימה.
  לבלנדר Vitamix יש פטנט על המיכל, הדוחפן, מאוורר הקירור, תכנון המכסה.

   

  אחריות 

  למוצר איכותי צריכה להיות אחריות התומכת בכך. אחריות חזקה מבטיחה שהמוצר יתפקד כמו ביום שרכשת אותו לפחות עד תום תקופת האחריות. תיקונים עשויים להיות יקרים אם האחריות מוגבלת רק למספר חלקים. האחריות מהווה חלק מהערך הכולל של המוצר.
  כאשר רוכשים בלנדר מומלץ לבדוק היכן המכשיר מיוצר, משך האחריות, האם האחריות מלאה או חלקית, האם האחריות מכסה גם את השירות.
  בלנדר Vitamix מגיע עם אחריות של 7 שנים. האחריות היא מלאה וכוללת גם חלקים וגם את התיקון עצמו. אחריות מסוג זה נחשבת למובילה ברמה עולמית.

   

  מיכל

  המיכלים יכולים להיות עשויים מפלסטיק או מזכוכית ומשתנים בהתאם לגודל ולסימונים. תכונה חשובה נוספת היא מגרעת במיכל למזיגה מבלי שינזלו נוזלים החוצה.
  בדקו מהו המיכל הטוב ביותר במובנים של עמידות, קלות שימוש, וכמות תכולה. מיכלים מפלסטיק עשויים להכיל BPA. מיכל זכוכית, הנם כבדים מאוד ועשויים להישבר עם הם בטעות נופלים מהיד, או אם בטעות נופל או נשאר כלי מטבח בתוך המיכל בזמן שמפעילים את הבלנדר.
  לבלנדרים Vitamix יש מיכל עמיד במיוחד עשוי מטריטאן קופוליאסטר ללא BPA. חומר זה מבטיח את בטיחות המזון בכל טמפרטורה. כמות תכולת הבלנדר מסומנת ע"י מעבדות UL כ- 2 ליטר או 64 אונץ. אם המיכל אינו מסומן לתכולה זו, הוא גם אינו מיועד לאותה כמות. בלנדר Vitamix יתפקד היטב כאשר הוא מלא עד לסימון וגם כאשר הוא מלא חלקית בכמות קטנה.

   

  בטיחות

  אילו אמצעי בטיחות הוכנסו לתוך המכשיר? בלנדר ויטמיקס משתמש בגלגל הנעה מיוחד שאמור להשתחרר אם למשתמש נפל בטעות (או שכח) כלי מטבח בתוך תוך כדי שימוש. אמצעי זה מונע הרס של כלי המטבח, המנוע והמיכל. המנוע של הבלנדר מכיל הגנה בפני עומס יתר. מנגנון זה מפסיק את פעולת המכשיר אוטומטית, אם הוא מתחמם יתר על המידה, עד שהטמפרטורה מאפשרת להמשיך לעבוד עם הבלנדר.

   

  ערך כולל – מה שתקבלו בסה'כ מהבלנדר שלכם

  אם הבלנדר אינו מתאים לדרישותיך אין כל סיבה לקנות אותו. אם הבלנדר יהפוך למכשיר מרכזי במטבח, המחיר אינו הפרמטר היחידי שיש לקחת בחשבון. יש גם לקחת בחשבוןאת הפונקציות השונות שהבלנדר יכול לבצע ואת מדד שביעות הרצון של לקוחות בכל הנוגע לאמינות, אחריות, ביצועים לאורך זמן – במילים אחרות, הערך הכולל של המוצר. מדריכים של דירוג צרכנים הם מקור אחד למידע, אולם כדאי גם לבדוק בבלוגים ובפורומים מה צרכנים אחרים חושבים על הבלנדר. כדאי לקחת בחשבון גם את העלות של החלפת בלנדרים מאיכות נמוכה פעם אחר פעם.
  לא מעט לקוחות של ויטמיקס השתמשו בבלנדר שלהם במשך 25 שנה ומעלה – הרבה מעבר לתקופת האחריות. חלקם העבירו את המכשיר שלהם לילדיהם לאחר שרכשו דגם מתקדם יותר. קחו בחשבון שהבלנדר יכול להחליף עד 10 מכשירי מטבח שונים משום שהוא יכול לבצע למעלה מ- 50 פעולות שונות במהירות ובקלות. לבלנדר ויטמיקס יש את היכולת לפרק את דפנות התא של מזון מלא ולשחרר מרכיבי תזונה וטעמים. ניתן לקבל משמעותית יותר מרכיבי תזונה לגוף, ביחס ללעיסה של אותו מזון. הטעמים הטריים והחזקים המתקבלים מעיבוד המזון בויטמיקס, מצמצמים משמעותית את הצורך להוסיף מלח או סוכר במהלך הכנת מתכונים שונים. בלנדר ויטמיקס מאפשר להגיע לתוצאות של שפים, בעלות נמוכה של המצרכים בלבד, ומבלי להתפשר על בריאותם ואיכותם.

  ויטמיקס - בלנדר הכולל שני ספרי מתכונים ומוט דחיפה לעבודה מהירה
  הכנת מרקים בבלנדר ויטמיקס
  12512827_643683469102887_5293006772206802668_n
  555555
  444444444