סכינים קרמיות

הגאדג'טים החדשניים בעולם ממדינות בעלות איכות יצור כגרמניה וסלובניה. פורסי מזון, קופסאות שימור בואקום עמוק ועוד רעיונות מקוריים שיכולים לשדרג את חיי המטבח שלך ולהפוך אותם לנוחים ויעילים יותר.

 • סכינים קרמיות

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  סכין קרמית – סכין שף ברמה אחרת

  במטבח חשוב מאוד לעבוד עם הכלים הנכונים והנוחים ביותר. כל טבח מקצועי או בשלן חובב יודע שהסכין היא הכלי החשוב ביותר מכל כלי המטבח. עם סכין שף איכותית אפשר לעשות את כל הפעולות במטבח – לקצוץ דק או גס, לפלט, לקלוף, לרסק ומה לא. השמים הם הגבול.

  נוחות השימוש בסכין היא המעלה החשובה ביותר של סכין שף. כאשר בוחרים סכין שף, יש להסתכל על מספר קריטריונים חשובים מאוד שקובעים את נוחות השימוש בה: משקל הסכין, אופן האחיזה בידית, חדות וחוזק הסכין. את כל אלו תוכלו למצוא ברמה הכי גבוהה בסכינים הקרמיות Kyocera.

  Bio Series_2020_02_s

  סכין שף חדה במיוחד

  סכינים קרמיות עשויות מתרכובת של זירקוניום-אוקסיד. הזירקוניום הוא היסוד השני החזק ביותר בטבע, אחרי יהלום. חומר זה מקנה לסכינים הקרמיות חוזק וחדות יוצאות דופן. החומר היחיד שיכול להשחיז סכינים קרמיות הוא למעשה יהלום, לכן למשחיזים של הסכינים הקרמיות יש ציפוי של אבקת יהלות, שרק היא מסוגלת להשחיז אותם.

  סכין קרמית – סכין ללא חלודה

  סכיני שף רגילות עשויות מסגסוגות שונות של מתכת שעלולות להתחמצן ולהחליד, לעומתן סכינים קרמיות אינן מחלידות לעולם. תרכובת הזירקוניום ממנה עשויה הסכין אינה יכולה להתחמצן ולהחליד מכיוון שזוהי כבר הצורה המחומצנת של הזירקוניום. כתוצאה מכך החדות של הסכין נשמרת לזמן ארוך פי עשרות מונים מסכין שף רגילה, וכן החוזק שלה נשמר גם הוא.

  סכין שף ששומרת על הערכים התזונתיים של המזון

  ירקות ופירות מכילים אנזימים, ויטמינים ומינרלים הרגישים למגע עם מתכת. כאשר חותכים ירקות ופירות עם סכיני שף  ממתכת יוצרים תהליך חמצון של הויטמינים, המינרלים והאנזימים. תהליכי החימצון גורמים להרס של ערכים תזונתיים אלו, ולמעשה פוגעים באופן משמעותי בערכים התזונתיים של הפירות והירקות.
  סכינם קרמיות אינן עשויות ממתכת ולכן לא גורמות לתהליכי חמצון של הויטמינים, האנזימים והמינרלים בפירות ובירקות, ולמעשה שומרות על רמה גבוהה של ערכים תזונתיים בפרות ובירקות החתוכים.

  סכינים קרמיות – סכין שף עם אחיזה ארגונומית

  לסכיני השף Kyocera יש ידית ארגונומית שמאפשרת אחיז קלה ונוחה בסכין. הידית הארגונומית מאפשרת אחיזה בסכין לאורך זמן ארוך יחסית, ונוחות שימוש מקסימלית בזמן עבודה ארוך.

  הייתרונות של סכינים קרמיות:

  • משקל קל במיוחד, מספק נוחות אחיזה ונוחות שימוש מקסימליות
  • חוזק גבוה, אינן נשברות בקלות
  • לא סופגות ריחות
  • עמידות בפני החלדה, נשארות חדות עד פי עשר בהשוואה לסכין שף רגילה
  • שומרות על הערכים התזונתיים של הירקות והפירות – אינן מחמצנות את הויטמינים והמינרלים
  • ידית אחיזה ארגונומית – עבודה נוחה גם בשימוש ארוך
  • מגוון רחב של סכיני שף – בסדרת סכיני השף הקרמיות תוכלו למצוא סכין לכל מטרה

  לרכישה >>

  Gen Series - Color Handle- Kyocera - 1050
  תמונת אווירה1
  Kyocera - Shin Knife - Efrat Raanan - IMG_0005
  סכינים קרמיות
  JPN160BK_JPN161NBK - 1050

   טופס רישום לסדנאות

   מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


   הסדנא המבוקשת*