כבר 95 שנה שויטמיקס היא החברה המובילה בעולם ביצור בלנדרים מתקדמים ואיכותיים, בעלי יכולות וביצועים יוצאי דופן.

 • זיופים וחיקויים של בלנדר ויטמיקס

  הרשמה לסדנת בישול וטעימות ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  למה לא לקנות חיקוי כמו בלנדר JTC שנראה כלפי חוץ דומה מאוד ? ומה לגבי בלנדרים אחרים כמו בלנדר אופטימום Optimum?

  כאשר חברה מפתחת מוצר מצליח, זה רק עניין של זמן עד שמתחילים נסיונות החיקוי של המוצר. תופעה זו נרחבת הרבה יותר במדינות שאינן מכבדות זכויות יוצרים כמו סין. חיקויים, כידוע, קיימים במגוון רחב של מוצרים: שעונים, פלאפונים, בגדים ועוד ועוד.
  כאשר חברה מוציאה חיקוי שדומה חיצונית למוצר אחר, היא אינה מצהירה שהמוצר שלה טוב כשל המתחרה (אחרת היתה מוציאה אותו בעיצוב אחר ומפרסמת אותו בזכות עצמו), אלא מנסה לעורר בצרכן את התחושה שאם הצורה החיצונית זהה, הרי שהמוצר יהיה זהה גם מבחינות אחרות.

  ההצלחה המטאורית לה זוכה הויטמיקס בעולם הביאה לו חיקויים וזיופים רבים. ישנן דוגמאות רבות. לדוגמא:  בלנדר JTC , בלנדר Max Mixer , בלנדר XMV ,  בלנדר China Blender ועוד.

  כאשר קונים חיקוי, בדרך כלל, הלקוח כלל אינו יודע על מה הוא מתפשר: אמינות, ביצועים, בטיחות. פעמים רבות, אין קלקול נראה לעין במוצר, הוא פשוט מתפקד פחות טוב לאחר זמן מה.

  איך מפיצים בארץ חיקויים של בלנדר ויטמיקס?

  • מחיר זול וכסות חיצונית זהה. כאשר משקללים את התמורה מגלים שהמחיר כלל אינו זול.
  • מפרסמים באינטרנט סרטונים של ויטמיקס, ולידם מנסים לשכנע לרכוש בלנדר חיקוי בטענה שמה שראיתם בסרטון זהה לחלוטין למה שתקבלו.
  • המוכר נשבע שיש לו את החיקוי בבית והוא זהה לויטמיקס. הוא גם קנה לכל המשפחה שלו וכולם מרוצים מאוד. מה שצריך לבדוק הוא מהן חוות הדעת בעולם על המוצר. מה שהביא להצלחה של ויטמיקס הוא מאות אלפי משתמשים מרוצים ברחבי העולם, לקוחות בעלי אותו הבלנדר, ללא כל תיקון, למעלה מעשר שנים, אנשים רבים שהמליצו לחברים ולבני משפחה, ואלפי חוות דעת אינטרנטיות אוהדות של משתמשים ושל מובילים בתחום הבריאות ובתחום הקולינרי. קיימים עוד סוגי בלנדרים עם חוות דעת אוהדות רבות, אולם לא דגמים של חברות החיקויים והזיופים
  • אמיתות חלקיות – לדוגמא, טוענים שהמוצר זהה מבלי להזכיר שהקנקן שהם מוכרים מכיל ביספינול A שבשל אופיו של הבלנדר יכול להיפלט לתוך המזון (חומר המזיק לבריאות)
  • מפיצים אמירות מטעות לגבי ויטמיקס. לדוגמא, בלנדר ויטמיקס יקר יותר מפני שהחברה משקיעה בסרטי הדגמה. לחברה כמו ויטמיקס, שמוכרת ב- 120 מיליון דולר בשנה, ההוצאה על סרטונים היא זניחה.
  • מציעים ללקוחות שילובים היברידיים מפוקפקים. לדוגמא, אם לא תהיה מרוצה מהקנקן תוכל להחליף אותו בקנקן של ויטמיקס. הם רק לא מציינים את העלות של קנקן ויטמיקס, ואת העדר האחריות על הקנקן משום שלרב מוצרים אלו שוחקים את הקנקן מהר יותר.

  מדוע חברת ענק כמו סטארבקס לא רכשה חיקוי של ויטמיקס?

  סטארבקס הנה מרשתות בתי הקפה הגדולות בעולם. למעלה מ- 17000 סניפים. כאשר חברה כמו סטארבקס רוצה לרכוש בלנדר עבור סניפיה, יש לה יתרון רב על הלקוח הממוצע, משום שהיא יכולה להשקיע את המשאבים כדי לבחון את ערכו של המוצר המשוקלל ע"י מחיר, ביצועים ואמינות. למרות שקיימים תחליפים זולים יותר לויטמיקס, הרי שבערכו הכולל הוא נותן את התמורה הרבה ביותר ולכן הוא נבחר לשמש בסניפים.

  אמין זה ירוק

  נכון להיום חברות שמוכרות מוצרים באיכות נמוכה, אינן משלמות את העלות האמיתית של המוצר. משום שהעלות האמיתית כוללת גם את האשפה שהוא מייצר כשזורקים אותו, ואת המשאבים שנדרש כדי להיפטר ממנה. רכישה של מוצר אמין היא רכישה ירוקה יותר.

  אתיקה ואיכות

  חברת ויטמיקס הנה חברה הדוגלת באתיקה ברמה הגבוהה ביותר. עובדי החברה נהנים מתנאי שכר הוגן, מביטוחים בריאותיים, ועידוד השקעה בבריאות. החברה משקיעה במתקני ייצור ירוקים וחסכניים. משווקי ויטמיקס בעולם כבולים לחוקים אתיים נוקשים של אמינות בפרסום ובקידום. לעיתים החברה מתקשה להתחרות בחברות אחרות שפשוט אינן משחקות לפי אותם כללים.
  בתחום האיכות לחברת ויטמיקס אין פשרות. כל תיקון של בלנדר ויטמיקס בכל מקום בעולם מתועד, והיבואן מחוייב לשלוח בגינו דו"ח לחברה. במשך מספר שנים לאחר שמודל 5200 היה קיים בגרסת 110V, המשיכו באירופה להשתמש במודל 5000. הסיבה: החברה נתקלה בקשיים לפתח מנוע 220V בעל יכולות זהות למנוע שפותח עבור 110V. למרות לחצי היבואנים והלקוחות, החברה לא ויתרה עד שהתקבל מוצר שהחברה מאמינה ביכולותיו. קיימות עוד דוגמאות רבות למדיניות האיכות נטולת הפשרות של החברה.
  הקפדה על אתיקה ואיכות לעיתים אינה מועילה בטווח הקצר, אולם בטווח הארוך היא סייעה לחברה לאורך למעלה מ- 60 שנה, והביאה אותה למוניטין של חברת הבלנדרים המובילה בעולם.

  בלנדר אופטימום Optimum

  עם הזמן, צרכני הבלנדרים הפכו להיות מתוחכמים יותר, והבינו שלא מספיק שכלפי חוץ לבלנדר יהיה קנקן 2 ליטר, כפתור עגול באמצע, מתג מצד שמאל ומתג מצד ימין. יחד עם זאת גם השיווק עלה מדרגה, וקיימים דגמים שאינם חיקוי או זיוף בצורתם. דוגמא לכך, הוא בלנדר אופטימום, שנמכר בישראל באמצעות האינטרנט, וששיווקו עושה כל מאמץ להוכיח כי הוא טוב יותר מויטמיקס. לצערינו הנושא הוא מורכב. בדיוק מסיבה זו הבאנו לכם את כל הכלים שבאמצעותם תוכלו לשפוט בעצמכם בעמוד הבא: המדריך המלא לרכישת בלנדר 

   

   

  מחפשים לראות את הדגמים שאנו מציעים? היכנסו לקישור:

  בלנדר ויטמיקס – הדגמים שעומדים לרשותכם

  בלנדר JTC

  בלנדר JTC

  בלנדר China Blender

  בלנדר China Blender

  בלנדר Max Mixer

  בלנדר Max Mixer

  מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך