ועדים

אופק חדש עבור ועדי עובדים וארגונים

  • ועדים

קידום אורח חיים בריא – גם במקום העבודה

חברת אופק חדש פועלת לקידום אורח חיים במגוון מסגרות לרבות מקום העבודה. העלאת המודעות לאורח חיים בריא ויישום הטיפים הלכה למעשה יכול להוביל לשיפור באווירה האישית והכללית של העובדים. אנו מציעים לכם ימי עיון, סדנאות לבישול בריא ומגוון מתנות שיגבירו את המודעות לאורח חיים בריא במקום העבודה.

 

ימי עיון וסדנאות בישול בריא

תחום הבישול הבריא התחיל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות, בין אם כתוצאה מעניין של טרנד אופנתי או אם מפאת מחלות שונות הפוקדות את האוכלוסיה המצריכים התארגנות חדשה במטבח. כך או כך, אנו מעודדים ללמוד את רזי הבישול הבריא כדי לחיות חיים מלאי הרמוניה גופנית ובשאיפה לבריאות אופטימלית. בסדנאות הבישול הבריא של אופק חדש תוכלו ללמוד מקרוב איך ליישם הלכה למעשה את נושא הבריאות בתזונה מבלי לוותר על הטעם.

ימי העיון והסדנאות לעובדים מתקיימים בגלריית הסדנאות בבית אופק חדש, או אצלכם בחברה. אנו מתאימים את הסדנאות לפי בקשתכם וניתן לבחור סדנאות בנושאים שונים מתוך מגוון נושאים שיעניינו את העובדים שלכם. בין האפשרויות הרבות אנו מקיימים סדנאות של בישול אסייאתי, בישול איטלקי, סדנת קוקטיילים ואלכוהול, סדנת טבעוני בריא, סדנת סושי ועוד.

 

מתנות לחג ושוברי מתנה לעובדים

מגוון המוצרים של אופק חדש יכולים להוות מתנה מקורית עבור העובדים שלכם, עם דגש על בריאות ואורח חיים בריא. בין אם מדובר על מתנות לחגים, מתנה ליום המשפחה, ימי הולדת או מתנות פרישה, באופק חדש תוכלו למצוא את המתנה שתתאים לכם. בנוסף, מדרגי המחירים השונים של המוצרים מאפשרים להתאים בקלות מתנה לכל אירוע.
אופציה נוספת למתנה מפנקת היא ה- Gift Card של אופק חדש, אותו ניתן להטעין בסכומים משתנים לפי בחירתכם. 

ועדים
סדנת בישול בריא לרואי חשבון

סדנת בישול בריא לרואי חשבון