טרמפולינות קפיצה רכה תוצרת גרמניה של חברת בליקון, בעלות יתרונות בריאותיים רבים

שומרת על המפרקים, מנקה את הלימפה ומחזקת את הגוף

 • אביזרי בטיחות נלווים לטרמפולינה

  הרשמה להדגמה אישית על טרמפולינת בליקון

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  אימון כושר בטיחותי על טרמפולינה בליקון

  במידת הצורך, ניתן להזמין אביזרים נילווים נוספים אשר יכולים להוסיף לבטיחות בעת השימוש בטרמפולינה:

  כריות הגנה

  טרמפולינות Bellicon אינן מצוידות בכרית הגנה משתי סיבות, הראשונה היא משום שכריות הגנה יכולות להציב סכנה נוספת למתעמל – כתוצאה מהיתקלות בכרית; הסיבה השנייה היא שכרית בעובי 3-5 מ"מ – המשמשת ככיסוי מגן אינה באמת מרפדת את המסגרת מספיק במקרה של נפילה ולכן אינה מציעה הגנה מספקת.
  אם יש ילדים קטנים המשתמשים בטרמפולינת Bellicon ואתם חוששים בנוגע לבטיחותם ושלומם, ניתן לרכוש באופן נפרד כרית הגנה עבה מאוד עשויה מחומר אוורירי. הכרית תתאים תמיד בקוטרה לטרמפולינה וקל מאוד לחבר אותה באמצעות רצועות סקוץ' (Velcro). יש לציין כי על מנת למנוע פציעה או היתקעות הרגל מתחת לכרית, רצועות החיבור יתנתקו אם יופעל עליהן עומס גבוה.

  ידיות תמיכה

  ניתור על משטח בלתי-יציב דוגמת טרמפולינות Bellicon יכול להציב אתגר של ממש בפני שיווי המשקל ושרירי היציבה. בו בזמן זוהי צורה עדינה מאוד של אימון, אשר ניתן להתאים באופן מושלם ליכולותיו של כל פרט ופרט. מסיבה זו זהו האימון האידיאלי למניעת נפילות ולכן מושלם עבור אנשים מבוגרים או כאלו שסובלים מבעיות קואורדינציה.
  ידיות הבטיחות הופכות את המכשיר למתאים להתעמלות שיקומית ועבור אלו המרגישים חוסר-ביטחון ופוחדים שמא ייפלו. אנשים מבוגרים יותר, אשר לרוב אינם חשים בטוחים מספיק להתעמל, יכולים לתרגל את שיווי המשקל. אנשים מוגבלים יכולים להחזיק את הידיות וליהנות מתנועת הניתור, שקשה מאוד להשגה בצורות אחרות של אימון.
  ידיות התמיכה יכולות להישלח כיחידות בודדות או כזוג ידיות והינן מתאימות לקוטר הטרמפולינה. איננו ממליצים על שילוב ידיות התמיכה עם רגליים מתקפלות, מאחר והידיות מתחברות לרגליים של הטרמפולינה ולכן יש לנתק אותן על מנת לקפל את הרגליים. מומלץ לפיכך לשלב את הידיות עם רגליים מתברגות.