אוסף המאמרים הגדול ביותר ברשת בנושאי תזונה, כושר ואורח חיים בריא.

 • מיצים וילדים

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  מיץ טבעי לילדים – הנאה מושלמת עם הילדים וכמו ילדים

  ילדים אוהבים לשתות מיץ טבעי – גם אנחנו! 

  ילדים אוהבים מיצים, הם אוהבים להכין אותם בעצמם והכי הכי לשתות, וכמה שיותר.  פעם סיינפלד אמר שכשילדים רוצים לשחק יחד כל דבר קטן הופך אותם לחברים:  "מה, אתה אוהב מיץ ? גם אני אוהב מיץ! בוא נהיה חברים…אתה אוהב מיץ תפוזים?? אני לא מאמין, בוא נהיה חברים הכי טובים!"

  בוא נודה על האמת. החמודים שלנו הם לא היחידים שאוהבים מיצים. גם אנחנו, ההורים, מוצאים לפעמים את הילד שבתוכנו ונהנים ממיץ טבעי מתוק וטעים.

  ילדים יכולים להיות מאוד בררנים באוכל, במיוחד בכל הקשור לאכילת ירקות ופירות. אבל תן להם מיץ טעים, ואין סיכוי שהם יסרבו. אחת הדרכים הטובות להוסיף פירות וירקות לתזונת הילדים היא הוספת מיצים טבעיים לארוחות או בכל זמן אחר. הם נהנים ממיץ טעים, ואנחנו יודעים שהם מקבלים תוספת משמעותית של ויטמינים ומינרלים.   

  מיצים שילדים אוהבים במיוחד

  • מיצים מפרי אחד בלבד– לפעמים דווקא השילובים שכל כך מהנים עבורנו לא קולעים לטעם של הילדים. צבע אחד וטעם אחד יכולים להיות פשוטים יותר להכנה ומספקים ומהנים עבור הילדים. נסו : תפוח, אגס, רימון, תפוז, מלון, גזר.  
  • מיצים בצבעים חזקים – לפעמים איך שהמיץ נראה חשוב כמעט כמו הטעם ולפעמים יותר. מיץ אדום לדוגמא בשילוב רימון עם מעט סלק, מיץ כתום מכמה שורשים או מיץ ירוק בשילוב תפוחים ועלים ירוקים.
  • מיצים שהילדים ממציאים בעצמם –  תנו להם להמציא את המיץ שלהם ולשלב פירות או ירקות שהם אוהבים במיוחד, או להמציא את המיץ שאיש עוד לא שתה מעולם. הם כבר יפעילו את היצירתיות והדמיון שכל כך חזקים אצלם.

   

  בטיחות בהכנת מיצים עם ילדים

  ילדים מאוד אוהבים להיות חלק מתהליך ההכנה של המיץ. מסחטות המיצים של "אופק חדש" בטיחותיות מאוד לשימוש ילדים. כמובן, תמיד דרושה השגחת מבוגר, אבל אין מניעה שהם יהיו אלו שסוחטים. פתח כניסת הפירות צר יחסית ומרוחק מהסליל שמסתובב, כך שתהליך הסחיטה אינו מסוכן עבורם. המסחטות שקטות במיוחד, כך שאין לחשוש מכך שרעש ההפעלה יבהיל או ירתיע את הילדים. יש להדריך את הילדים ולהראות להם כיצד להשתמש במוט הדחיסה ולהשגיח שאינם דוחפים אצבעות לפתח כניסת הפירות. כך, גם הילדים נהנים וגם ההורים. 

  4645121_med 2
  PinkJuice400300
  5801272_l

  הכנת מיץ עם המסחטה אטלס-ביושף

  child_drinking_juice 2