שמירה על בריאות וחיוניות הגוף באמצעות טיהור וסינון מים, חשובים במי השתייה, כמו גם במי המקלחת.  באופק חדש ניתן למצוא מערכות לטיהור מים ממתכות כבדות, כימיקלים רעילים ואבנית וכמו כן מערכות סינון של כלור ומשקעים שונים

 • מזקק מים לשתיה מגה הום

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  מטהר מים ביתי בשיטת זיקוק

  שיטת זיקוק המים מבטיחה את תוצאות הסינון הביתי הטובות ביותר האפשריות. הזיקוק עובד בדומה למחזור המים בטבע. ראשית מאדים את המים וכך נפתרים ממרבית המזהמים, כולל כמובן מתכות כבדות שמתאדות בטמפרטורה גבוהה בהרבה. החום הגבוה של האידוי, גורם לכך שגם נפתרים ממרבית החיידקים והוירוסים (זה גם מה שמבקשים מהאזרחים לעשות כאשר יש חשד לזיהום במי השתייה). האדים מועברים למיכל אחר כאשר בדרך הם עוברים עיבוי חזרה למים. בשלב הביניים בין אדים חזרה למים יש מעבר דרך מסנן פחמי, שמסנן החוצה גזים שהתאדו ביחד עם המים (לדוגמא כלור). באופן זה מקבלים סינון של המים של למעלה מ- 99% אחוזים מכלל המזהמים.

  תהליך סינון המים הוא חזק ואפקטיבי מאוד, וכתוצאה ממנו, יחד עם המזהמים מוסרים גם מינרלים. יש כאלו ששותים את המים המטוהרים כפי שהם, מהסיבה הפשוטה שכמות המינרלים במים היא בלאו הכי זניחה ביחס לכמות הנדרשת לגוף, ולכן אנו חייבים להסתמך על המזון כמקור למינרלים. מים קשים עם עודף מינרלים, אף יכולים להזיק לגוף (בעיקר להכביד על פעולת הכליות). לעומתם יש כאלו שמוסיפים למים תוספי מינרלים לבחירתם, וכך שולטים באופן מוחלט באיכות המים, ובהרכב המים הרצוי להם.

  היתרונות של שיטת הזיקוק ומזקק מים MegaHome:

  • סינון מעולה ברמה הגבוהה ביותר: מתכות כבדות, מזהמים אורגניים ולא אורגניים, כלור, פלואור, וירוסים, חיידקים ועוד
  • בניגוד לשיטות סינון אחרות, לא צריך לסמוך על יצרני מסננים, ועל שימור יכולת הסינון האפקטיבית לארוך זמן. הסינון החזק מושג מעצם תהליך האידוי והעיבוי.
  • סינון של מזהמים שמרבית מערכות הסינון אינן מסוגלות להתמודד איתם, כגון פלואור.
  • מים באיכות הגבוהה ביותר במחיר נמוך – כחצי שקל לליטר (לפי מחיר של 0.5 שקל לקילוואט שעה)
  • המים לשתייה אולם ניתן להשתמש במים גם לצרכים נוספים כגון: מים למגבים ברכב, מים למגהץ אדים ועוד)
  • השימוש בפלדת אלחלד ובזכוכית בלבד מבטיח שהמים יהיו ברמה הגבוהה ביותר. בניגוד למרבית היצרנים של מטהרי מים (למרבית היצרנים בכלל, ובפרט בארץ, אין כל התחיבות לגבי איכות הסינון של מזהמים שונים).