שמירה על בריאות וחיוניות הגוף באמצעות טיהור וסינון מים, חשובים במי השתייה, כמו גם במי המקלחת.  באופק חדש ניתן למצוא מערכות לטיהור מים ממתכות כבדות, כימיקלים רעילים ואבנית וכמו כן מערכות סינון של כלור ומשקעים שונים

 • מסנן למקלחת אקווסנה Aquasana

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  למה חשוב לסנן את מי המקלחת?

  בשנים האחרונות סינון מי השתייה הפך יותר ויותר פופולארי עם עליית המודעות וההבנה כי המים המגיעים אלינו לבית מכילים כימיקלים רעילים, מתכות כבדות ואבנית. חשוב לדעת כי מלבד סינון מים לשתייה, סינון המים חיוני גם כאשר מדובר במים איתם אנחנו מתקלחים. הכלור המצוי במים גורם לפגיעה בגופנו גם כאשר אנחנו מתקלחים, בדומה לכלור המצוי בבריכות השחיה, קיימת פגיעה במספר מערכות בגוף, למשל האצת הזדקנות העור, ירידה בחוזק השיער וכן שאיפה של אדי כלור הפוגעים ברמת החמצן בראות ובדם.

         

  מים רכים למקלחת עם אקווסנה

  מסנן אקווסנה למקלחת מאפשר ליהנות ממי מקלחת מסוננים, נקיים ומפנקים ללא כימיקלים. המסנן, שמיוצר בארה"ב, מסוגל לסנן מהמים כלור ומשקעים נוספים והופך את המים ל"מים רכים", בעלי השפעה עדינה יותר על גופנו.

   

  פעולת סינון דו-שלבית

  מסנן אקווסנה מסנן ביעילות רבה את הכלור והמשקעים במים, מכיוון שהוא מבוסס על פעולת סינון דו-שלבית:

  שלב ראשון: הסרת הכלור ושיפור של איזון החומציות של המים באמצעות סנן קי.די.אף 55.

  שלב שני: סינון מבוסס על סנן המורכב מקליפת קוקוס פחמית דחוסה, להסרה של כימיקלים שעשויים להתאדות ולחדור לגוף דרך מערכת הנשימה או להיספג בגוף דרך העור.

  פעולת סינון דו-שלבית עם אקווסנה