דגמי מנבטות ביתיות ידניות וחשמליות לגידול מגוון נבטים רעננים וטריים

 • מנבטה חשמלית איזי גרין

  הרשמה לסדנת בישול וטעימות ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  הנבטה חשמלית – הכירו אפשרות נהדרת לאורך חיים בריא

  מכשיר ההנבטה של EasyGreen פותח מתוך הדרישה ההולכת וגדלה למזון בריאות אורגני. הטכנולוגיה הייחודית של EasyGreen מאפשרת לכל אחד להזין את גופו בשפע ויטמינים, מינרלים ואנזימים זמינים וליהנות מהיתרונות הבריאותיים העצומים הגלומים באכילת נבטים. נתאר להלן את טכנולוגיית ההנבטה הייחודית של איזי גרין.

  זרעים מייצרים חום כימי במהלך הנביטה שלהם, וצריכים להתקרר על מנת למנוע מהם מלהעלות עובש וריקבון. EasyGreen משתמשת בטכנולוגיה מוגנת פטנט, אשר בה ערפילים וחמצן מיושמים בו זמנית על הזרעים על מנת לקרר את האוויר והמים של הזרעים ולחמצן את הזרעים ואת המים. הנבטים דורשים מעט מים, אולם צורכים כמויות שופעות של חמצן. מנביטים אוטומטיים אחרים ושיטות הנבטה קונבנצייונאליות מביאות הרבה מים בתהליך אולם מספקות רק אוויר סביבה טבעי כמקור חמצן.

  הנבטים רגישים לתנאי הסביבה ולשינויים באקלים. למשל, באיזורים לחים וחמים דוגמת פלורידה, הוואי או ברזיל יהיה זה כמעט בלתי אפשרי להנביט בשיטות הקונבנציונאליות. ה-EasyGreen עובד בכל האיזורים האלו לאורך כל השנה.

  ניהול ובקרה של הלחות בתוך המכשיר הינם קריטיים לחוזקם של הנבטים. ה-EasyGreen מיועד לשימוש עם טיימר, המאפשר למגדלי הנבטים לכוונן באופן רגיש במיוחד את המכשיר בהתאם לתנאים הסביבתיים הספציפיים בהם הם עובדים.

  Easy Green משתמש במיכל מים המאפשר למלא מים מזוקקים, אוסמוזה הפוכה וכדומה בהתאם לצרכים הספציפיים. מיכל המים מאפשר להוסיף מינרלים המעודדים את הגדילה, דוגמת תמיסות גידול נוזליות על בסיס אצות ים חומות (kelp) או תמיסות הידרופוניות אחרות.

  מיכל המים מאפשר למגדלים להוסיף תמיסות שעוזרות בחיטוי הגידולים, דוגמת פרוקסיד מימני (מי חמצן).

  יחידת EasyGreen משתמשת בכ-1.9 ליטרים של מים במהלך 24 שעות, זאת בשל פעילות הערפילים המדויקת שלה. מנביטים המשתמשים במערכת השקייה אוטומטית צריכים להתחבר לצנרת ומשתמשים ב-13.2 עד 18.9 ליטרים של מים ביום!

  נביטה של זרעים בשיטות הנבטה מסורתיות דוגמת צנצנות, שקים, מגשים וכדומה חייבת להישטף באופן ידני לפחות פעמיים ביום. ה-EasyGreen מבצע את השטיפה באופן אוטומטי כמספר הפעמים הנדרש ביום, במהלך כל מחזור הגידול השלם.

  מנביטים שונים דורשים השהייה מוקדמת של 8 עד 24 שעות, זאת לפני שיתחילו להנביט. ה-EasyGreen אינו דורש כל פעולת של השרייה מקדימה; הזרעים מונחים במגש או במנשא כשהם יבשים והמכשיר מתחיל לעבוד, משרה, שוטף, מערפל, מחמצן ומנקז – כל זאת באופן אוטומטי. באופן זה המכשיר חוסך יום עבודה נוסף הנדרש לתהליך ההשרייה המקדימה, וכן את הטיפול הידני בשטיפה היומית החוזרת.

  המחזורים האוטומטיים של העירפול והחימצון מבטיחים קציר מהיר במיוחד: 15-40% מהיר יותר מאשר כל שיטת הנבטה אחרת.

  חלק מהמגדלים מעדיפים להשתמש באדמה בגידולים מסויימים, דוגמת עשב חיטה או נבטי חמניות. שיטות הנבטה אחרות הן שימוש באדמה (מצע לגידול הידרופוני) או ללא-אדמה (גידול הידרופוני). ה-EasyGreen יכול להשתמש בשתי השיטות, וזאת מבלי להזיק למכשיר או לגידולים!

  מנבטה של חברת  EasyGreen משתמש במגשים ומנשאים בעלי דירוג איכות למזון, בהתאם לתקנות ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקני).

  מערכת ההנבטה של EasyGreen, הנמכרת כעת בלמעלה מ-32 מדינות ברחבי העולם, מכוסה באחריות לשנתיים.

  למידע ואפשרויות נוספות:

  הנבטה ומנבטות – עולם שלם של אפשרויות בריאות