מבחר מסחטות מיצים בטכנולוגיית סחיטה איטית, המפיקות מיץ איכותי מפירות וירקות קשים ורכים, עלים ועשב חיטה

 • המדריך המלא לרכישת מסחטת מיצים

כללי הזהב לרכישת מסחטת מיצים יורום Hurom, דאבו Davo, אומגה Omega, קובינגס Kuvings

קיימים דגמים רבים של מסחטת מיצים ביתית עם מגוון רחב של יצרנים – קובינגס KUVINGS, יורום HUROM, אומגה OMEGA, דאבו BIOMIX  ועוד רבים. איך תדעו שאתם קונים מסחטה איטית איכותית? שלא יעבדו עליכם, בואו לקרוא על 10 כללי הזהב לבחירת מסחטת מיצים קשים.

מסחטת מיצים טובה היא מצרך מבוקש בכל בית, קיים מבחר רב של דגמים מיצרנים שונים כגון יורום Hurom, דאבו Davo, אומגה Omega או קובינגס Kuvings. השוק פרוץ וקיימים בו הרבה דגמים של מסחטות מיצים באיכות נמוכה. מסחטת מיצים כזו תייצר לכם מיץ באיכות לא טובה, המיץ לא יצא צלול, ויהיו הרבה חתיכות ירק או פרי בתוכו. בנוסף, במסחטה באיכות לא טובה גם איכות הרכיבים נמוכה והיא תחזיק הרבה פחות מעמד ממסחטות מיצים אחרות.

כאשר קונים מסחטת מיצים ביתית חשוב מאוד לרכוש מסחטת מיצים איכותית. איך תזהו מסחטת מיצים איכותית? קבלו את 10 כללי הזהב שעל פיהם תוכלו לבצע את הרכישה המשתלמת ביותר.

1. חברה בינלאומית מול private label ישראלי

חברות ישראליות רבות מייבאות מסחטות מיצים מחברות לא מוכרות, לרבות חברות סיניות, ומצמידות למוצר את השם שלהן. הצרכן חושב שהוא רוכש מסחטת מיצים ממותג בינלאומי מוכר, אך למעשה מדובר בחברה ישראלית, וסטנדרט הייצור המתבקש מהיצרן תלוי בחברה הישראלית, ולא בחברה בינלאומית מוכרת. זאת ועוד, כדאי לקחת בחשבון שיש סיכוי רב יותר שחברה ישראלית תיסגר מאשר חברה בינלאומית מוכרת, במקרה כזה עשויה להיות בעיה בנושאי תמיכה ושירות.

כאשר אתם נתקלים במותג שאינו בינלאומי, אלא מותג ישראלי, עליכם לבדוק מיהו היצרן ולוודא מה ארץ הייצור של המסחטה. בידקו היכן המסחטה מיוצרת גם כאשר מדובר בחברות בינלאומיות ידועות. ישנן חברות בינלאומיות שמייצרות דגמים שונים במדינות שונות, לדוגמא חברה בינלאומית שהבסיס שלה בקוריאה, אך מייצרת חלק מהדגמים של המסחטות בסין.

3 מסחטות המיצים האיטיות הטובות ביותר לפי האתר המוביל discout juicers – קובינגס B6000, מסחטת slowstar ומסחטת אומגה VSJ843:

2. אחריות מורחבת ללא תוספת תשלום

האחריות על מסחטות מיצים מתחלקת בדרך כלל לאחריות על המנוע, ובנפרד אחריות על החלקים הנעים. המנוע הוא בדרך כלל החלק האמין יותר במסחטות מיץ. הוא פחות צפוי לתקלות ולקלקולים ומניסיוננו ההסתברות לתקלת מנוע היא אפסית, ומתוך אלפי מסחטות קובינגס שנמכרו באופק חדש על היום, לא הייתה תקלת מנוע אחת!
החלקים הנעים של המסחטה יותר עדינים ולכן חשוב שתהיה לכם אחריות כמה שיותר רחבה על חלקים אלו. שימו לב שלא מבלבלים אתכם ונותנים לכם נתון מוטעה ביחס לאחריות על המסחטה, שמתייחס רק לאחריות על המנוע ולא לאחריות על חלקי המסחטה. יאמרו לכם שיש לכם 10 שנים אחריות על המסחטה, אבל בקטן יותר יהיה רשום שזו אחריות רק על המנוע ולמעשה על שאר החלקים יש לכם רק שנה. במידה ותרצו להרחיב את האחריות תצטרכו להוסיף עד כסף.

3. אין חשיבות למהירות הסחיטה כל עוד מדובר על מסחטה איטית

מסחטה איטית היא מסחטה הפועלת בטכנולוגיה סלילית, עם עיקרון פעולה זהה לפעולה של כבישה קרה. במנגנון סחיטה איטית יש שימור גדול יותר במיץ של הערכים התזונתיים של הפירות והירקות מכיוון שאין חיתוך של הפרי והירק עם מתכת. בניגוד למסחטה צנטרפוגלית, במסחטה איטית אין חיתוך מהיר של המזון באמצעות להבים מתכתיות, כך שלא נגרם חמצון וחימום הפוגמים בערכים התזונתיים של המיץ. 
כל עוד הסחיטה מתבצעת בעזרת מסחטה איטית, הפועלת עם סליל סחיטה – אין חשיבות גבוהה למהירות הסיבוב של הסליל. אם המוכר מנסה להגיד לכם שמסחטה עם 47 סל"ד שומרת על הערכים התזונתיים יותר ממסחטה עם 60 סל"ד, אל תאמינו כי זה ממש לא נכון. אם תיקחו לדוגמא את מסחטת גרין סטאר עלית, הנמכרת באופק חדש, שמהירות הסיבוב שלה היא 110, תגלו שמדובר במסחטה עם איכות מיץ יוצאת דופן, שקיבלה תישבוחות רבות במבחני השוואת איכות מיצים, ביחס למסחטות איטיות אחרות. זה ממחיש שגם במהירות של 110, הסחיטה עדיין נחשבת לסחיטה איטית, ונהנית מיתרונות השמירה על הערכים התזונתיים.

4. באיזו מסחטה איטית ניצול הירק הכי טוב? 

לעיתים המוכרים בחנויות יספרו לכם על מסחטת מיצים כזו או אחרת שהיא בעלת ניצול סחיטת ירק מעולה וטובה יותר מכל שאר המסחטות, כאשר למעשה כקונים, אין לכם יכולת לדעת זאת בפועל. למסחטות הנמכרות באופק חדש יש ניצול ירק ופרי מעולים, ובמידת הצורך נשמח להדגים לכל מי שיחפוץ בכך. תוכלו גם לבדוק זאת בביקורות בינלאומיות ב- Youtube או באמאזון או ביקורות בארץ בזאפ, אם כי חשוב שתישארו ביקורתיים מול ביקורות מגמתיות. לדוגמא, הרבה מאוד מהסרטונים בחו"ל יראו לכם איך המסחטה סוחטת גזרים קטנים, אבל משם לא תוכלו להסיק איך היא מתמודדת מול גזרים גדולים וקשים, המאפיינים את התוצרת המקומית בישראל. כאשר אתם קוראים ביקורות בידקו גם מול התאריך שלהן. פעמים רבות חברות משפרות את הדגם, ואז לעיתים הביקורת הופכת להיות לא רלוונטית. בביקורות ישנות לעיתים גם מהללים מסחטות בטכנולוגיה ישנה, כאשר מאוחר יותר כבר יש טכנולוגיה חדשה ועדיפה.

אל תאמינו גם לנו. בקשו מהמוכר בחנות הדגמה, בדיוק כפי שתוכלו לקבל בחנות אופק חדש. לתאום הדגמה באופק חדש, מלאו את הטופס למעלה בצד ימין של העמוד ותוכלו לקבל באופן ישיר הדגמה על מסחטות המיצים שלנו, על מנת להתרשם בעצמכם מעוצמת הסחיטה שלהן.

5. מנוע חזק יותר = כוח סחיטה גדול יותר

מסחטת מיצים בעלת כוח מנוע חזק יותר היא בעלת פוטנציאל לסחוט פירות וירקות טוב יותר. ראשית כל, נשווה לדוגמא מנוע של 240 וואט עם מנוע של 150 וואט. מבנה המנוע משפיע בצורה משמעותית על כוח הסחיטה: אם החברה שיצרה את המנוע ואת התמסרות סביבו עשתה עבודה טובה, היא תוכל להגיע לכוח סחיטה רב יותר, מחברה אחרת שהשתמשה במנוע של 150 וואט. אבל שימו לב, יש כאן נקודה שחשוב לשים לב אליה. חברה יכולה לעשות מנוע של 240 וואט, ועדיין לא להגיע לכוח סחיטה גבוה. כבר נתקלנו באינטרנט בטבלאות השוואה מטעות בין מסחטות, שנועדו לגרום להאמין שכוח הסחיטה זהה כי למסחטה מנוע שצורך אותו הספק בוואטים.

מסחטה בסחיטה איטית עם פתח רחב של אומגה האמריקאית
HandPouring
קובינגס big mouth עם הפיה הרחבה 7.6 ס"מ
מסחטת מיץ סחיטה איטית אומגה

6. "מסחטה יקרה יותר היא מסחטה טובה יותר"

המסחטה הטובה ביותר ללקוח היא שזו שמתאימה באופן הטוב ביותר לצרכיו. באופק חדש אנו מנחים את המוכרים לברר את הצרכים עם הלקוח על מנת לסייע לו למצוא את המסחטה שהכי מתאימה לו, ולא בהכרח את המסחטה היקרה ביותר.
לפני שאתם מתחילים בבירור לגבי רכישת מסחטה, בידקו את צרכיכם: האם תשתמשו בעיקר לירקות או גם לפירות? מה צפויה להיות תדירות השימוש שלכם? האם תהיו מעוניינים במיץ עשב חיטה בתדירות יומית? כמה כוסות תסחטו בכל פעם? מה הירקות או הפירות שנראה לכם שתסחטו הכי הרבה? האם אתם מעוניינים ביכולות נוספות כגון הכנת סורבה או שייק? מה רמת החשיבות שאתם נותנים לקלות השימוש ולקלות הניקוי? וכן הלאה.

7. טבלאות השוואה לא אמינות באינטרנט

קיימות חברות שדרך השיווק העיקרית שלהן היא דרך האינטרנט. חברות אלו יכתבו ויפרסמו הכל כדי לשכנע את הקונים לרכוש את המוצרים שלהם, כולל אמירות שקריות. דרך נפוצה להעברת מידע היא דרך טבלאות השוואה – לדוגמא, חברה אוסטרלית שמפרסמת חזק באינטרנט, מראה טבלת השוואה של מסחטת המיצים שלה מול מסחטת מיצים קובינגס. לפי הטבלה אפשר ללמוד שיש להם מנוע באותה עוצמה כמו קובינגס של 240 וואט, לכן הביצועים שלהם לכאורה לא פחות טובים משל מסחטת מיצים קובינגס. למעשה, הביצועים של מסחטת מיצים תלויים בכל כך הרבה גורמים מעבר לכוח המנוע שלה וניצולת הסחיטה תלויה ביעילות המנוע ובכוח הסיבובי שלו (torque). זאת תהיה טעות להסתמך על טבלת השוואה כמקור יחיד. מכיוון שלא ניתן לראות את המוצר, קל מאוד לקבל החלטה שיכולה להיות שגויה, רק בהתבסס על סרטוני וידאו מגמתיים, או טבלאות שמציגים באתר האינטרנט של החברה האוסטרלית. צריך גם לקחת בחשבון שאם הרכישה היא ישירות מחברה בחו"ל, חוקי המכר בישראל של החזרות ואחריות, לא תקפים עליה, ובמקרה של מחלוקת בין החברה לרוכש, החוק לא יגן על הרוכש. פעמים רבות אפילו לא ניתן למצוא ביקורות שליליות, כי היחידות שמתפרסמות באתר הן רק הביקורות החיוביות שהחברה מפרסמת.

8. מגוון דגמים ללא הבדל אמיתי באיכות או בביצועים 

קיימות חברות המייצרות דגמים רבים, כאשר השוני בין דגם לדגם הוא לפעמים רק המראה או העיצוב החיצוני של המסחטה. למעשה, כאשר יש ריבוי דגמים אין בהכרח הבדל מהותי ומשמעותי בין הדגמים, כך שהביצועים שלהם נשארים זהים ללא שיפור. אל תסתמכו על מראה חיצוני, כיוון שהמראה החיצוני יכול להטעות.

9. היזהרו מהטעיות בפרסום


קיימות הטעיות רבות בפרסום. לדוגמא: מסחטת _____, המסחטה היחידה ששומרת על הערך התזונתי. טענה ממש לא נכונה. אם כך מנסים לשכנע אתכם, תברחו.

10. על מה כן להסתמך בבחירת מסחטת מיצים?

 • חפשו מותג בינלאומי אמין שמתמחה במסחטות.
 • צפו בסרטונים, אך שמרו על עין בוחנת.
 • ביקורות ברשת – ניתן להסתמך על ביקורות באמאזון, אך אל תסתמכו על ביקורות של לקוחות באתר היצרן. לא כדאי לכם להסתמך על ביקורות בודדות, אלא בידקו את הרוח הכללית.
 • מי היבואן שעומד מאחורי המסחטה. איזה שירות אקבל לאחר הרכישה?
 • אם לא תהיו מרוצים, האם היבואן מאפשר לשדרג או להחליף את המסחטה (בתנאים מועדפים) במסחטה אחרת?
 • עלות מול תועלת – לפעמים כאשר קונים בזול, אתם יכולים לצאת ביוקר.
  מסחטה שאינה אמינה תגרור אתכם להוצאות נוספות על חלקי חילוף, וזמן מבוזבז על שירותי מעבדה. מוצר שאינו איכותי מספיק, בעל ניקוי מסורבל ונוחיות סחיטה פחותה עשוי לגרום לכם לאורך זמן להשתמש פחות במסחטה, וחבל! משום שמסחטת מיצים טובה היא כלי חשוב מאוד בשמירה על הבריאות, ואף בסיוע להתגברות על מחלות. מעבר לתועלות הבריאותיות ישנם שילובי מיצים מאוד טעימים, ומיצים כאלו יהוו תענוג לכל המשפחה. מומלץ מראש להשקיע במוצר איכותי ואמין, שיענה ככל האפשר על צרכיכם.
 • מה רוחב הפיה של המסחטה?
 • אם אתם מעוניינים, נסו לקבל הדגמה של מספר מסחטות. בידקו בעצמכם.
 • נוחות הסחיטה והניקוי – האם קל לסחוט? האם אפשרי לסחוט פירות וירקות שלמים? מה גודל הפיה? האם יש מברשת מיוחדת לניקוי המסננת? האם המברשת שמגיעה בערכת הניקוי היא בעלת זיפים קשים מספיק שינקו ביעילות את חרירי המסננת?

אנו באופק חדש מייבאים, משווקים, ונותנים שירות למסחטות מיצים איטיות למעלה מ- 10 שנים. תוכלו למצוא אצלנו מבחר מסחטות מיצים בסחיטה איטית מהמותגים המובילים העולם, בטווח רחב של מחירים.

עד לא מזמן שיווקנו באופק חדש את מסחטת מיצים קובינגס, שהיא מסחטת מיצים טובה, אבל נכון להיום ולאור הניסיון הארוך שיש לנו בשוק מסחטות המיצים, מצאנו שמסחטת מיצים קשים אומגה היא בעלת ביצועים טובים יותר ולכן אנחנו גם מעניקים על מסחטת מיצים אומגה אחריות מקיפה יותר, 5 שנים אחריות מקיפה ו-7 שנים סה"כ על המנוע.

לצוות שלנו יש ניסיון רב ברמה הטכנולוגית כמו גם ברמה הבריאותית. אנו רואים כשליחות את הסיוע בקיום אורח חיים בריא, ובתוך כך, גם עזרה לכם בקבלת החלטות צרכניות בתחום.

צרו קשר ונשמח לעזור לכם למצוא את המסחטה שהכי מתאימה לכם. לאחר שתרכשו, אנחנו עדיין כאן עבורכם בכל שאלה, נכונים תמיד לעזור על מנת שתפיקו את המירב מהמוצר שרכשתם.

השוואה בין מסחטת מיצים קובינגס לבין hurom
עוצמת סחיטה גבוהה - קובינגס ביג מאוס
מסחטת מיצים מתקדמת של קובינגס
HandPouring