סדנאות אופק חדש במגוון נושאים: מיצים ושייקים, בישול וטעימות וייבוש מזון

  • לי חכים

הכירו את השפית לי חכים

שלום,
שמי לי חכים ואני שפית של אוכל בריא, טבעוני ובעיקר מתמחה ב Raw food. 
אני מאמינה שיש לכבד את מוצרי הגלם שהטבע מעניק לנו, ולהשתמש בשלל האוצרות שמגיעים מהאדמה בצורה הטבעית שלהם ולהביאם אל הצלחת מבלי לעבור יותר מדיי שלבים ועיבודים.

טיילתי וחייתי ב-10 שנים האחרונות ברחבי העולם בו למדתי לשלב מטעמים ומוצרי גלם ממדינות שונות ולהביא אותם לצלחת בדרך הייחודית שלי.
עיקר הניסיון שלי כשפית התחיל באוסטרליה בפיתוח של פס ייצור של קינוחים טבעוניים לרשת של בתי קפה וחנויות בריאות. לאחר מכן המשכתי כעצמאית בהעברת היידע שלי בתחום לייעוץ בתי עסק וסדנאות קבוצתיות ופרטיות.
בשנתיים האחרונות ביקרתי במדינות שונות, שם עבדתי בקומונות של בר קיימא וריזורטים של יוגה ובריאות שם בניתי תפריטים, הכנתי אוכל לסדנאות יוגה והעמקתי את מערכת היחסים שלי עם האוכל, מגידול פירות וירקות ועד שימושם במטבח.

כיום אני עובדת בארץ בתחום הבישול הבריא ובשלושת השנים האחרונות תמכתי, בין היתר, בהקמת מעדניית בוטיק בנווה צדק על טהרת הבריאות, ייעצתי למגוון רחב של בתי עסק בהקמת תפריטים בריאים ובנוסף הנחתי סדנאות בישול ואורח חיים בריא לקבוצות ולפרטיים. 

אני אוהבת מאוד את המקצוע שלי ומאמינה שזו גם דרך חיים.
אני מאמינה שתזונה בריאה היא המפתח לאיכות חיים ושמחה להעביר הלאה את הידע שצברתי במהלך השנים, לכן אני מאוד נהנית ללמד בסדנאות ולהעניק לאחרים טכניקות ויצירתיות שיוכלו לשלב במטבח האישי שלהם.

לי חכים

סדנאות אופק חדש בהנחיית לי חכים