סדנאות אופק חדש במגוון נושאים: מיצים ושייקים, בישול וטעימות וייבוש מזון

  • סוד הריפוי הטבעי מסכרת

סכרת היא לא מחלה – היא התוצאה : כיצד לטפל בשורש ולא בסימפטום

לראשונה בארץ, קמפוס 'אופק חדש' גאה להציג – קורס למידה וטיפול לרפוי מסוכרת על יד מתן כלים לניקוי הנפש והגוף. בקורס זה המטפל עמירם עמיר יראה לכם שקיימות דרכים אחרות להירפא מסכרת, אפילו אם אוכלים אוכל מתוק, וכן – ללא התרופות!

 

נמאס לכם מהתרופות? בואו ללמוד את הדרך האמתית לריפוי מסכרת

כיום חולים רבים מבינים שהגורם האמתי למחלות בכלל ולעליית סוכר בפרט, הוא המצב הרגשי של האדם. ככל שהאדם חווה יותר לחצים, דאגות ובעיות רגשיות אחרות, כך עולה רמת הסוכר בדם. לצד המצב הרגשי והנפשי, הגורם השני לעליית הסוכר הוא תזונה לקויה המייצרת תוצרי פסולת, שגורמים לחסימת המעברים של הסוכר מהדם לתאי הגוף וכן פוגעים בפעילותו של הלבלב.

במקביל להכרה שהפתרון האמתי למחלות הוא שיפור התזונה וריפוי הנפש והמצב הרגשי, חולי סכרת רבים נמצאים כיום במצב בו לאט-לאט מתפוגגים הקסם וההבטחה שהתרופות הם אלו שירפאו אותם מהסוכרת. הניסיון שלהם עם תרופות מראה להם שהתרופות הם לא הפתרון האמתי למחלה שלהם.

מדוע התרופות לסוכרת לא באמת עוזרות?

הטיפולים התרופתיים עוקפים את החסימה של מעבר הסוכר לתאים מבלי להסיר אותה מהשורש. דבר זה גורם להחמרת החסימה, שמצריכה שימוש בעוד תרופות יותר חזקות וכעם תופעות לוואי עוד יותר קשות. דבר זה יוצר כדור שלג וגלגל אינסופי. במקביל לשימוש בתרופות העוקפות את החסימה, הרופאים והתזונאים ממליצים לחולי הסוכרת לא לאכול סוכר, מה שגורם לרעב קבוע מהסיבה שהסוכר הוא הדלק של הגוף וכאשר הוא חסר, רעבים מאוד.

כאשר מתקנים את המקולקל מהשורש על ידי ניקוי הפסולת הרגשית והתזונתית, אין מה שיחסום את הסוכר. זו הרפואה האמתית. ככל שהגוף והנפש נקיים יותר, האדם בריא יותר. בשיטה זו, כל אחד לפי כוחו ורצונו יקבל את התוצאה הרצויה – ירידה של הסוכר.

 

למי מתאים הקורס? 

הקורס מתאים לסובלים מכל רמות הסוכרת מהקלות ועד הקשות ביותר המעוניינים לטפל במצבם, להוריד את רמות הסוכר ולהפסיק את התלות בטיפול התרופתי ועד להחלמה מלאה וכן עבור מטפלים המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם לטיפול בחולי סכרת. 

מטרת העל של הקורס

שינוי אורח החיים לבריאות ואיכות חיים טובה יותר וחזרה לכללי הטבע הנכונים והבריאים, על פי עקרונות הריפוי הטבעי.

מה נלמד במהלך קורס ריפוי מסכרת?

הקורס יכלול ארבעה מפגשים, בהם נלמד את העקרונות הבאים:

1. מפגש ראשון – כיצד ניתן לנקות את הגוף והדם על מנת להסיר את חסימת כניסת הסוכר לתאים ולחזק את הלבלב? במפגש זה תקבלו תפריט תזונה מיוחד להחלמה מסכרת ותלמדו את יסודות התזונה הנכונה והבריאה

2. מפגש שני – ריפוי מסכרת על ידי ניקוי והרגעת הנפש בשיטת "דרך האמת", שיטת התבוננות עצמית להסרת כעסים, לחץ, דאגות ועוד שמטרתה היא ריפוי מחלות באמצעות התבוננות נכונה על המציאות והעצמת הנפש.

3. מפגש שלישי – התנסות ולימוד בסיסי של טכניקת "נשימה מעגלית". טכניקה נשימה המסייעת להורדת לחצים ותורמת לרוגע וריפוי בעיות גופניות על ידי שחרור הגוף והנפש מטראומות שחווינו בעבר.

4. מפגש רביעי – מפגש מתנה – פעילות גופנית כחלק מתהליך הריפוי מסוכרת. במהלך המפגש נלמד ונחווה אימון טרמפולינה, המסייע לנקות את הלימפה, להחדיר חמצן לתאים ומסייע לגוף להירפא ממחלות כרוניות

סוד הריפוי הטבעי מסכרת

לפרטים נוספים והרשמה

נא להתקשר לטלפון:
050-2023230

מפגש מבוא לקורס ריפוי מסוכרת

מתלבטים ולא בטוחים שהקורס הזה מתאים לכם? בואו למפגש המבוא!

מפגש המבוא נועד כדי להכין אתכם לקורס – זו ההזדמנות לבוא ולהתרשם אם הקורס הזה הוא בשבילכם!
מפגש המבוא יתקיים באולם הסדנאות של אופק חדש ויארך כשעה וחצי

עלות: 90 ש"ח

מה נלמד במפגש המבוא?

"סוכר זה לא מחלה – זו התוצאה" 

מתוך הרצאתו של עמירם עמיר:

 "הרמב"ם בספרו מורה הנבוכים [ חלק 3 פרק י"ב ] מסביר שהסיבה לכל הבעיות והמחלות הבאות על האדם נובעות מחוסר ידע  והאדם כמו עיוור לא יחדל להיכשל להיפגע ולפגוע בסביבתו. כך מי שלא יודע את הכללים האמתיים לחיים בריאים וטובים, טועה בדרך כמו עיוור וזו הסיבה שהוא מגיע ללחצים, דאגות, פחדים, תזונה לקויה, חולשה ועוד, שהם השורשים לכלל המחלות בנפש ובגוף. רוב חולי הסוכרת אינם יודעים את הסיבה האמתית לסוכר גבוה בדם והם כמו עיוורים פונים לרפואה הקונבנציונלית שמעולם לא רפאה חולי סוכרת מהסיבה שאינם מטפלים בשורש הבעיה, הם מטפלים בסימפטום שהוא הסוכר ולא בסיבה שגרמה לסוכרת, ביודעין שזה פתרון זמני המזיק לטווח הארוך. כך גם בשאר המחלות, הם מטפלים בסימפטום במקום בגורם השורשי "

• הסבר מדעי של עליית הסוכר בדם 

• טבעי להיות בריא: עקרונות הרפואה הטבעית של "עץ מרפא" – כיצד המחלה קשורה לגוף ולנפש .

• יסודות התזונה המזיקה – מי הם המזונות המזיקים, סוגי הבישול המזיקים, כלי הבישול המזיקים.- אכילה וצירופי המזון מזיקים- הקמת קבוצת תמיכה לתהליך ההחלמה, החלפת מתכונים, שאלות, עזרה וחיזוקים.

לפרטים נוספים והרשמה

נא להתקשר לטלפון
050-2023230

    הרשמה לקורס
    סוד הריפוי מסכרת

    מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים