סדנאות אופק חדש במגוון נושאים: מיצים ושייקים, בישול וטעימות וייבוש מזון

  • דנה אדלר

דנה אדלר, בעלת תואר שני (M.Sc) במדעי הרפואה בהתמחות פיזיולוגיה של המאמץ בחוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א. את התואר הראשון (B.Ed) סיימה בהצטיינות במכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן במכון ווינגיט. בימים אלו מסיימת דנה לימודי דוקטורט במחלקה למדעי הבריאות באוניברסיטת בר אילן וכמו כן היא בוגרת המכון האמריקאי לרפואת ספורט (ACSM – American college of sport medicine) בקורס בתחום פיזיולוגיה של המאמץ.

לדנה ניסיון עשיר בתחומי הפיזיולוגיה; היא עבדה בעברה כפיזיולוגית בקופת חולים "מאוחדת", וכיום משמשת ראש תחום  פיזיולוגיה במחלקה לרפואת ספורט במכון וינגייט. בנוסף עוסקת דנה בהוראה ומשמשת כמרצה לפיזיולוגיה של המאמץ באוניברסיטת תל-אביב (ביה"ס "שיאים") ובשלוחות השונות בארץ, אחראית על הוראת קורס הכשרת מדריכות אירובי וקורס אירובי מתקדמים במכללת וינגייט ובנוסף מעבירה הדרכות בכנסים מקצועיים בתחום הפעילות הגופנית ופיזיולוגיה של המאמץ בארץ ובחו"ל.

ניסיונה המקצועי והאקדמי העשיר כולל גם לקיחת חלק במחקרים אקדמאיים שונים בתחום הפיזיולוגיה והשפעות תוספי תזונה על ספורטאי עילית, שהניבו פרסומיים מדעיים רבים בעיתונים מדעיים רפואיים ברחבי העולם.

241600_1877188061979_5852002_o

סדנאות בהנחיית דנה אדלר:

 אימוני טרמפולינה פרטניים
הרצאות מקצועיות בנושא אימוני טרמפולינה
 ימי השתלמות למאמני כושר ומדריכי ספורט מקצועיים
 הרצאות פרונטליות ועיוניות בקורס מאמני טרמפולינה בהסמכת Bellicon