שירות הלקוחות עומד לרשותכם כדי שתוכלו לקבל תשובות לכל השאלות

  • יתרונות הרכישה מאופק חדש

מדוע לרכוש דווקא אצלנו ? 

אחריות ושירות ישירות מהיבואן הרשמי 

האחריות ניתנת ע"י אופק חדש. אנו בוחרים במוצרים אמינים לאחר שנבדקו אצלנו. לרוב האחריות הניתנת על המוצרים ארוכה יותר ממוצרים מקבילים בשוק. לנו יש תמיכה מהיצרנים ברחבי העולם, היצרנים נותנים עבור המחלקה הטכנית שלנו את ההכשרה וההנחיות הדרושות לגבי תיקון המוצרים ותפעולם. 

הדרכה והדגמה אישית כולל שימוש במוצר טרם הרכישה

למרבית המוצרים ישנם סרטונים רבים באתר המדגימים את פעולתם. בנוסף, ניתן להגיע אלינו על פי השעות והכתובת המצוינים באתר. אם ברצונכם הדגמה של מוצר ספציפי נודה לכם על תיאום איתנו מראש. אתם מוזמנים להביא אתכם חומרי גלם ולבחון את המכשירים בעצמכם! מטרתנו היא שתרכשו את המוצר המתאים לכם ביותר ושתפיקו ממנו את המירב.

סדנאות מקצועיות ללא תשלום 

אופק חדש מציעה סדנאות בישול וטעימות ללא תשלום עם שפים מקצועיים ומומחים בתזונה טבעית על מנת לקבל את כל המידע והכלים לגבי השימוש במוצרים והוצאת המיטב מהם. מענה לכל שאלה אישית ברמה מקצועית וכן הכרות עם מגוון מתכונים מפתיעים ומרשים שתוכלו לשלב בתפריט שלכם באופן מיידי בקלות. אין חובת רכישה לפני או אחרי הסדנא. בנוסף אופק חדש מציעה סדנאות אימון טרמפולינה עם מאמנת כושר מקצועית להתנסות החוויה הייחודית באימון טרמפולינה וקבלת כל המידע לגבי היתרונות הבריאות שבסוג אימון זה. 

יתרונות הרכישה מאופק חדש מול רכישה בחו"ל

  • המוצר מקורי וכולל במידת הצורך רישוי מלא של מכון התקנים, הוראות בעברית, תקע ישראלי, הוראות אזהרה בעברית והתאמות נוספות אם נדרש.
  • מתח הפעלה המתאים לישראל – 220V. עבודה ב- 110V עם טרנספורמטור אינה מומלצת מפני שהיא מקצרת את אורך החיים של המוצר באופן משמעותי ועיתים מסבה למוצר נזק בלתי הפיך
  • לקוחותינו מקבלים תנאים מועדפים בשדרוג של המוצר לדגם מתקדם יותר.
  • אפשרות החלפה והחזרה בהתאם לחוקי הצרכנות בישראל.
  • אחריות מלאה ושירות לאחר קניה.
  • רכישה בתשלומים או בקרדיט
  • אין סיכון ברכישה. מוצר פגום יוחלף בחדש.
  • אין עלויות נסתרות שקיימות ברכש מחו"ל: מכס, מע"מ, עלות סיווג מכס ועמלות, משלוח ועלות טרנספורמטור להספק גבוה במקרה של מתח לא מתאים.

חנות אופק חדש באינטרנט 

בקרו בחנות האינטרנטית שלנו המציעה מידע מקיף על המוצרים בחנות אופק חדש באינטרנט  כולל תמונות, סרטונים, מפרטים טכניים ועוד. רכישה מאובטחת SSL  עם משלוח מהיר לכל הארץ עד 5 ימי עסקים.  
משלוחים עד הבית לישובים מרוחקים ומעבר לקו הירוק, יגיעו בתוך 7-10 ימי עסקים.

אנו מודעים לאפשרויות הרכישה הנוספות שיש ללקוחותנו, ומשתדלים ככל יכולתנו להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם.

יתרונות רכישה באופק חדש
dgfgg
סדנאות ללא תשלום באופק חדש