הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

  • אימון אידאלי לשחרור מתח נפשי

לחוצים? קפיצה על טרמפולינה מצוינת לשחרור מתח נפשי

 

אם הרעיון לעסוק בפעילות גופנית על טרמפולינה על מנת להירגע נשמע לכם מוזר, חשבו שוב. טרמפולינת ה bellicon אלופה בספיגות. אז למה שלא תספוג גם את כל המתחים שלכם?

בתום יום עבודה ארוך, קפיצה של כמה דקות על הטרמפולינה האישית תעשה הבדל גדול למצב הרוח ולבריאות שלכם: הקפיצה מזרימה דם לשרירים הפחות – פעילים, מרפה  שרירים תפוסים וגורמת לשחרור אנדרופינים – "הרגיעון" הטבעי במוח.
במילים אחרות – הפעילות הגופנית המושלמת לספיגת מתחים!

 

אימון אירובי להתמודדות עם סטרס

הסיבות להופעתו של סטרס מגוונות: שעות עבודה רבות מדי, שינויים בחיים, טראומות פיזיות או אמוציונליות ועוד.
אורח החיים הנוכחי המותיר לנו מעט מאד זמן ואנרגיה לעצמנו, גורם כמעט לכולנו לחוות סטרס. סטרס הוא לא רק מצב מעיק, הוא עלול להיות גם ממש מסוכן ומלווה בתופעות לוואי:  כאבי ראש, סוכרת, דכאון, הפרעות אכילה, שינויים קיצוניים במשקל, קשיים בשינה וגם בעיות רפואיות חמורות יותר כגון: התקפי לב, שבץ ומחלות לב.

החדשות הטובות הן שישנן דרכים להתמודד עם סטרס – אחת הטובות שבהן היא אימון גופני. במיוחד טוענים המומחים כי אימון אירובי מצוין לרגיעה, הפגת מתחים והתמודדות עם דכאון.

 

אימון אידאלי לשחרור מתח נפשי

 

טרפולינה  bellicon  לאימון אישי – דרך מצוינת להפיג מתחים

מדוע קפיצה בטרמפולינה אישית מצוינת להתמודדות עם סטרס?

  • איכויות קדומות – הקפיצה עצמה, למעלה ולמטה, גורמת לרגיעה מיידית, פיזית ונפשית. עצם הקפיצה, הלכאורה מונוטונית, נוטעת בנו רוגע. יש האומרים שהמקור לתגובה הפיזית החיובית לקפיצה מגיע מימינו כעוברים ברחם או מנדנודי העריסה בינקות.
  • ניקוי ראש – פעולת הקפיצה שונה כל כך מפעולות היום יום שלנו ולכן היא "מנקה את הראש" ממחשבות מלחיצות
  • טובה לבריאות – הקפיצה משפרת את זרימת הדם, מגדילה את נפח החמצן בגוף ותורמת לתחושת ה- well being. קפיצה על טרמפולינת bellicon מרפה את השרירים, משמנת את המפרקים ומפרקת את המתח.
    קפיצה קבועה בטרמפולינה תורמת גם לדפוסי שינה טובים יותר, משפרת את העיכול  ומעודדת את מערכת הלימפה לשחרר רעלים מהגוף.
  • טובה לנפש – בעת הקפיצה משתחררים לגוף אנדרופינים וונוֹיְרוֹטְרַנְסְמִיטֶרים (מעבירים בין עצביים). השחרור שלהם במהלך האימון משפר את מצב הרוח וגורם לאדם להרגיש יותר שליו, מפוקס, ובשל להתמודד עם תחושות של חרדה, דכאון וכעס.
  • טובה למוח – לא תאמינו אבל הקפיצה מסייעת בדרכים נוספות, עליהן לא חשבתם, כגון שיפור היכולות המנטאליות, הזיכרון והחדות

 

צעדים קטנים עושים הבדל גדול

אדם המצוי בסטרס מרגיש בדרך כלל שאין לו זמן ואנרגיה להתפנות לפעילות גופנית וכאן יתרונו העצום של האימון בטרמפולינה האישית. הקפיצה על הטרמפולינה האישית, ה- bellicon, שכוללת אימון קצר בן מספר דקות יכולה לעשות הבדל גדול. לכן אנחנו ממליצים להעמיד את הטרמפולינה במקום בולט בבית, שיסייע לכם לזכור "לגנוב" כמה דקות ביום לפעילות של בריאות, רגיעה ושחרור במהלך היום.

הקפיצה אינה מותנה ברמת הכושר הגופני שלכם: על מנת להשתחרר ממתח נפשי לא נדרש אימון גופני מסיבי וגם אימון קצר יוביל לתוצאות נהדרות ולניהול לחצים ומתחים.

 

לסיכום, אז אם כמו כולנו, גם אורח החיים שלכם לחוץ ועמוס ואתם מלאי טרדות ודאגות, קפצו כמה דקות בכל יום ותרגישו איך אתם משתחררים מהמטען ומוכנים לאתגרים של המחר.  למרות שמקור הסטרס הינו רגשי, ההתמודדות איתו צריכה לכלול גם היבט גופני. ללא ספק, קפיצה קבועה על טרמפולינת  bellicon  תכניס אתכם גם ל"כושר רגשי", או במילים אחרות: פשוט תרגישו טוב יותר עם עצמכם.

אימון אידאלי לשחרור מתח נפשי