הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

  • טרמפולינה בליקון מול טרמפולינות אחרות

איכות

המיני טרמפולינות של בליקון הינן, מבחינות רבות, שונות מאוד מטרמפולינות אחרות הזמינות בשוק. אם בוחנים את המחיר בלבד, בוודאי שואלים מדוע הטרמפולינות הללו בבירור יקרות יותר מאחרות. יחד עם זאת, במבט מקרוב מבחינים מייד בעיצוב השונה לחלוטין מקפיצי המתכת הרגילים ואפילו מטרמפולינות רצועות בנג'י אחרות. בהשוואה למתחרים, הטרמפולינות של בליקון מציעות יתרונות רבים, ולמרות מחירן היקר, הן באמת "שוות כל אגורה".

איכות הניתור

אף חברה בעסקי המיני-טרמפולינות אינה בעלת נסיון בתחום טרמפולינות רצועות בנג'י כמו חברת בליקון. החברה מפתחת ומשפרת ללא לאות את הטכנולוגייה הזו מאז שנת 1999, והוציאה עליה מספר פטנטים. הרצועות המיוחדות ואופן העיגון שלהן,  יחד עם השימוש בבד המיוחד עבור מזרן הטרמפולינה – הם שיוצרים את מאפייני הניתור הכה מרשימים של הטרמפולינות.
בקפיצה על המיני-טרמפולינות של בליקון חווים תנועת ניתור עמוקה והרמונית, בעלת יתרונות בריאותיים חיוביים רבים המאפשרת רגיעה עמוקה. תודות למגוון חוזק רצועות הבנג'י, ניתן לכוונן את הגמישות של הטרמפולינות בהתאם לצרכים, בכל זמן נתון, במהירות, וללא שימוש בכלים מיוחדים.

איכות החומרים שבשימוש

חברת בליקון משתמשת רק בחומרים הטובים ביותר עבור הטרמפולינות, ולכן מקפידים הקפדה יתרה לא רק על הביצועים והעמידות אלא גם על שמירת הסביבה. מזרן הטרמפולינה מורכב מחומר מיוחד שפותח עבור טרמפולינות חצר איכותיות במיוחד. אפילו לאחר מספר שנים תחת קרני השמש הקופחות, בד הפוליפרופילן העמיד לקרינת UV עדיין יעמוד באופן אמין בכל כוח המופעל עליו בזמן אימון. גם הווים הסינטטיים הינם, כמובן, גמישים במיוחד, מחזיקים את מזרן הטרמפולינה ומשמשים לשמירה על הרצועות. ווים אלו עשויים מפוליאמיד מחוזק בפייברגלס.
החומרים שמשמשים להכנת רצועות הבנג'י הינם חומרים שאינם פוגעים בסביבה. הן הסיב האלסטי והן פתילי הטקסטיל עשויים מפוליפרופילן ומפוליסטירן, נבדקו על ידי מוסדות שונים ונושאים את חותם האישור של Oeko-Tex. המרכיבים שבשימוש נותנים לכל רצועות הבנג'י רמה מופלאה של גמישות ומשמעות הדבר היא שהן יכולות להימתח למידה שבין 250-280% מאורכן המקורי. עובדה זו חשובה במיוחד לאיכות תנועת הניתור (כך שלא תיבלמו בפתאומיות באמצע הניתור רק משום שמידת הגמישות של טבעות הבנג'י אינה מספקת) ולחוסן של הרצועות (מכיוון שרצועת בנג'י הנמתחת יותר מכפי יכולתה בפירוש גם נשחקת הרבה יותר מהר).

איכות הייצור

אנו רוצים שתיהנו מהטרמפולינה שלכם במשך זמן רב ככל הניתן. תנועת הניתור העדינה והגמישה תסייע למצב רוחכם, והשימוש היומיומי בה צריך להיות פשוט וקל. ברור כי עיצוב טוב ובטיחות בעת האימון מהווים חלק חשוב מכך גם כן. על מנת להגיע לדרישות האיכות הגבוהות שהחברה מציבה לעצמה, הוחלט שבסיס הייצור של הטרמפולינות יהיה גרמניה.
לפני שתרכשו מוצר אחר, השוו את העיצוב ומלאכת ההרכבה. כל נקודות הפירוק וההרכבה של הטרמפולינה הונדסו בביטחה לשמירה על בטיחותכם והחלקים הנעים עוצבו כך שלא ירעישו תוך כדי האימון.
בחברת בליקון לא שוקטים, ותמיד עומלים על שיפורים נוספים. השיפור המתמיד מניע את מחלקת הפיתוח קדימה בתנופה מתמדת. למרות הפעילויות הרבות שמבוצעות בחברה לשיפור המוצרים, היא קשובה כל העת ללקוחותיה, ומקבלת בברכה הצעות ורעיונות.

שירות

על מנת שתרכשו את מכשיר האימונים המתאים ביותר עבורכם, אנו נקדיש את כל הזמן הדרוש על מנת לספק לכם את הייעוץ הטוב ביותר. באתר תוכלו למצוא מידע רב הנוגע לייתרונות השימוש בטרמפולינה ואיך לבחור את הטרמפולינה הרצויה לכם. יחד עם זאת, אם עדיין יהיו לכם שאלות תוכלו תמיד להתקשר אלינו או לשלוח דואר אלקטרוני לצוות התמיכה שלנו והם יישמחו להמשיך ולסייע לכם. מי שמעוניין לחוות את חווית הקפיצה בעצמו טרם הקניה, מוזמן להגיע אלינו למרכז ההדגמה.