הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

 • טרמפולינה בליקון קלאסית

  הרשמה להדגמה אישית על טרמפולינת בליקון

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  טרמפולינה לאימון אישי בליקון bellicon קלאסית

  טרמפולינה אישית בהתאמה לפי הצרכים שלך 

  הטרמפולינה הטובה בעולם מתוצרת גרמניה, מבוססת על טכנולוגיה חדשנית של רצועות בנג'י מותאמות אישית בהתאם למשקל המתאמן ולאופי האימון הרצוי. השימוש ברצועות בנג'י ובמשטח קפיצה גמיש ואיכותי מבטיחים קפיצה רכה ומהנה במיוחד, ללא פגיעה במפרקים.

  ניתן להתאים את גודל משטח הקפיצה, מידת הרכות, צבע המזרן וצבע הרצועות.

  השפעה חיובית על הגוף והנפש

  התמדה באימונים בטרמפולינה איכותית משפרת את שיווי המשקל, מפעילה את מערכת חילוף החומרים בגוף ומצויינת לסובלים מעצירות כרונית, מסייעת בתפקוד תקין של בלוטת התריס, מסייעת במקרי אוסטאופרוזיס, תורמת לניקוז הרעלים בגוף, משפרת קואורדינציה, מפחיתה מתחים, מקלה על כאבי צוואר, גב וכאבי ראש, מפחיתה עייפות, מחזקת את המערכת החיסונית ומאטה את תהליך ההזדקנות של הגוף. בנוסף, התמדה באימונים בטרמפולינה מפחיתה את רמת השומן בגוף, מעצבת איזורים מדולדלים, משפרת סיבולת לב ריאה, מגבירה את הגמישות ומחזקת את השרירים. אלא שהאפקטיביות של האימונים תלויה מאוד באיכות הטרמפולינה. אנו ממליצים לא רק להסתפק בקריאת הביקורות והתכונות המיוחדות של טרמפולינה בליקון, אלא להגיע למרכז ההדגמה ולחוות באופן אישי.

  ניתור חוויתי, עדין והרמוני הודות לרצועות הבנג'י

  שנים רבות הושקעו בפיתוח ובשיפור של הגמישות המיוחדת בטרמפולינה bellicon. האמת היא שלא צריכים לקרא לה "מיני-טרמפולינה", שכן היא שונה לחלוטין מהטרמפולינות הרגילות בעלות קפיצי המתכת.
  טרמפולינה בליקון מספקת חווית קפיצה מהנה ומועילה שאין לה השוואה בטרמפולינות עם קפיצי מתכת. הרצועות המשמשות בטרמפולינות bellicon נמתחות ב- 150 עד 180 אחוז מאורכן המקורי (האורך הכולל של כל הרצועות הוא 16 עד 23 מטרים!). לעומתן, קפיצי מתכת, אף בטרמפולינות איכותיות הנחשבות גמישות, מגיעים למתיחה מירבית של 30 עד 50 אחוז. זו הסיבה לכך שששלב הבלימה והניתור עדינים הרבה יותר בבליקון, ומצמצמים משמעותית את רמת העומס על הדיסקוסים והמפרקים. זו גם הסיבה שהניתור הרבה יותר חזק, מהנה ומועיל בבליקון.

  איכות וחדשנות תוצרת גרמניה

  בנוסף לרצועות הבנג'י, הטרמפולינה כוללת מזרן איכותי ששומר על האלסטיות והאיזון לשנים, ומסגרת עמידה ובטיחותית. טרמפולינות bellicon מבוססות על טכנולוגיה חדשנית וידועות כאיכותיות במיוחד. מפעלי הייצור של בליקון, הממוקמים בגרמניה, מבטיחים רמת איכות גבוהה ביותר. בליקון מיצרת מחומרים ידידותיים לסביבה ובתהליכי הייצור הטובים ביותר.

  המלצות אנשי מקצוע

  טרמפולינה בליקון מומלצת ע"י מספר רב של אנשי מקצוע ומומחי בריאות ברחבי העולם. השימושים בה הם מגוונים: כושר, איזון המשקל, אימון אירובי, פילטיס, טכניקת אלכסנדר ויציבה, רגיעה ושיפור מצב הרוח, שיקום אחרי ניתוחים, ניקוי רעלים ע"י הפעלת המערכת הלימפטית, אימון לילדים (קיימת אפשרות למסגרת עם כריות).

  התחזוקה של טרמפולינה בליקון קלה מאוד

  בטרמפולינות קפיצים חייבים להחליף מעת לעת את הקפיצים לאחר שהם מאבדים מגמישותם. החלפת רצועות הבנג'י בטרמפולינת בליקון פשוטה הרבה יותר מהחלפת קפיצים. למעשה כל אחד יכול להחליף את הרצועות ללא כל מאמץ. מעבר לרצועות הבנג'י כל חלק וחלק בטרמפולינה ניתן להחלפה במידת הצורך. יתרון זה הופך את הטרמפולינה ל"ירוקה" יותר, שכן לא נדרש לזרוק את כל הטרמפולינה עקב בלאי של אחד החלקים.

  כיוונון של רכות הקפיצה

  אפשרות הבחירה של רצועות בנג'י בחוזק שונה, מסייעת להתאים את רכות הקפיצה לדרישות המשתמשים בה. ניתן להתאים את מידת הקושי לפי משקל הקופץ, סוג האימון המבוקש והחוויה הרצויה.

  אימון שקט ללא רעשים נילווים

  בטרמפולינות עם קפיצי מתכת, הקפיץ המתכתי משתפשף באופן קבוע כנגד חיבור המסגרת ויוצר רעש חריקה תוך כדי האימון. בטרמפולינות עם רצועות בנג'י, לעומת זאת, החבלים משתפשפים כנגד חיבור המסגרת, כך שהם בקושי משמיעים רעש כלשהו. פעולת רצועות הבנג'י של טרמפולינות bellicon הינה שקטה ככל הניתן, לא תפריע לכם או לסובבים אתכם, ומאפשרת בו זמנית ליהנות מהאזנה למוזיקה או מצפייה בטלוויזיה.