הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

  • אימון כושר בבית עם טרמפולינה בקפיצה רכה

אימון כושר בבית – טרמפולינת קפיצים לעומת רצועות בנג'י 

גמישות מירבית הודות לרצועות הבנג'י

שנים רבות של פיתוח ושיפורים הושקעו בשיטת רצועות הבנג'י המתוחכמת. הפיתוח הייחודי בעל הפטנט הבינלאומי מקנה לטרמפולינות הללו יתרונות רבים.

ניתור מושלם, עדין והרמוני

הרצועות המשמשות בטרמפולינות Bellicon נמתחות עד כדי 150-180% מאורכן המקורי. עובדה זו מבטיחה שהתאוצה תהיה תמיד עדינה ולא תיעצרו בפתאומיות בהתנגדות קשה בשלב כלשהו במהלך הבלימה. הטרמפולינות הינן בעלות 16-23 מטרים (!) של רצועות גמישות ובזכותן עוצמת הזינוק מחולקת, נספגת ומוחזרת. תודות לטכניקה הייחודית, הטרמפולינות מאפשרות חוויית ניתור עדין וההרמוני שאין שנייה לה. בהשוואה לריצה קלה או למיני-טרמפולינות רגילות, רמת העומס המופעלת על המפרקים, על הדיסקוסים בעמוד השדרה ועל העצמות נמוכה פי כמה. כל זאת תוך כדי הארכה משמעותית של שלב התאוטה, דבר ההופך את האימון להרבה יותר יעיל.
למרות שמדובר לכאורה בשני מכשירים דומים, סוג האימון על גבי טרמפולינות עם קפיצי מתכת רגילים שונה לחלוטין: קפיצי המתכת הרגילים קשים מאוד וקשה למתוח אותם בעת הקפיצה. אפילו אותן טרמפולינות בעלות קפיצי סליל הנמכרות תחת הכותרת המתארת אותן כ"גמישות במיוחד" הינן בעלות מתיחה מירבית של כ-30-50% בלבד ממצב המנוחה של הקפיץ. בטרמפולינות קשיחות בהרבה אלו, הנחיתה מרוככת הרבה פחות, והניתור מוחלש.

קלות להחלפה ותמיד מותאמות באופן מושלם

מכיוון שהכוח הרב ביותר מופעל תמיד על הרצועות, מן הסתם חייבים להחליף אותן (כמו את סוליית הנעל שלכם), בשלב כזה או אחר בתלות בתדירות השימוש. קפיצי מתכת נשברים. רצועות הבנג'י נשחקות והופכות ארוכות יותר. קפיצי מתכת קשים להחלפה ולמשתמשים רבים הפעילות מורכבת מדי לביצוע בכוחות עצמם.
על מנת שלא להידרש לשלוח את הטרמפולינות למרכז שירות וטיפול כלשהו כשהרצועות נשחקות, פותחה התקנת רצועות בנג'י חדשנית הרשומה תחת פטנט. הרצועות מקלות עליכם את פעולת ההחלפה שלהן וכן ייקל עליכם לכוונן את הטרמפולינה למשקל של משתמש אחר בכל פעם.
בשל חוזקן השונה של רצועות הבנג'י הזמינות, הטרמפולינה ניתנת לכיוונון בקלות כך שכאשר אדם קל יותר משתמש בה או מבקש לבצע בה אימון קרדיו-וסקולרי יותר אינטנסיבי, לא תהיה שום בעיה, והוא יוכל להחליף לרצועות בנג'י רכות או חזקות יותר כך שיוכל לבצע את האימון המתאים באופן כמעט מיידי.

אימון שקט ללא רעשים נילווים מפריעים

על גבי טרמפולינות עם קפיצי מתכת, מתכת משתפשפת באופן קבוע כנגד מתכת ומשתמשים רבים מתלוננים על הרעש המרגיז ששפשוף זה יוצר. אלו הם אותם רעשי חריקה הנשמעים בעת האימון. בטרמפולינות בליקון עם רצועות הבנג'י, לעומת זאת, החבלים משתפשפים כנגד כיסוי המסגרת כשאתם מנתרים, כך שהם בקושי משמיעים רעש כלשהו. תליית רצועות הבנג'י של טרמפולינות Bellicon הינה שקטה ככל הניתן ולא תפריע לכם, לבני הבית או לשכנים.