הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

  • המדריך לרכישת טרמפולינה לבית

דגשים לבחירת טרמפולינה לבית לאימון אישי

בשוק הטרמפולינות ניתן למצוא מגוון עצום של סוגים ודגמים. אלו הדברים שכדאי לשים לב אליהם בעת רכישת טרמפולינה:

קפיצים או גומיות? בבחירת טרמפולינה לאימון אישי יש לשים לב שהטרמפולינה היא בשיטת "קפיצה רכה". הטרמפולינות הטובות בעולם עושות שימוש ברצועות בנג'י נמתחות המותאמות למשקל המתאמן ומאפשרות אימון ברמות שונות, תוך שמירה על בריאות המפרקים, עמוד השדרה ותועלות בריאותיות נוספות.

✓ איכות חומרי הגלם – מסגרת הטרמפולינות של בליקון עשויה משני סוגים של חומרים בהתאם לדגם: שלדת טרמפולינה בליקון בנג'י הקלאסית מיוצרת מפלדה (לא מתאים לשימוש חיצוני) ואילו שלדת טרמפולינה בליקון פרימיון מיוצרת מפלדת אל-חלד אנטיבקטריאלית באיכות רפואית (מתאים לשימוש חיצוני). כל השלדות מיוצרות בגרמניה ועומדות בתו תקן מחמיר.

✓ מגוון סוגי אימון – האפשרות לשלב את כל מרכיבי הכושר: אימון אירועי, אימוני כוח, גמישות ויציבה. מגוון תרגילים בלתי מוגבל (עם סרטוני הדגמה ביוטיוב) המאפשר אימונים בישיבה,  תרגילי פילאטיס, עיצוב וחיטוב, חיזוק שרירי רצפת האגן, חיזוק צפיפות העצם ועוד.

✓ איכות מזרן הטרמפולינה – המזרן בטרמפולינות של בליקון הינו משטח קפיצה גמיש מפוליפרופילן ארוג, המתוכנן עבור טרמפולינות. הוא גמיש, מספק משטח עמיד ויציב ועדיין נותן שיכוך מעולה למפרקים. הוא אינו מתקפל ותמיד חוזר למצבו השטוח. מתאים לשימוש חיצוני ועמיד למזג האוויר. איכות המזרן חשובה מאוד לתרגול אפקטיבי ובטוח.

✓ שימוש ברגליים מתקפלות לשם איחסון נוח – האם ניתן לאחסן בצורה נוחה את הטרמפולינה כאשר לא משתמשים בה? הרגליים המתקפלות/מתברגות של טרמפולינת בליקון מאפשרות איחסון קל מתחת למיטה או להניח על הקיר.

✓ התאמה למשקל הגוף – הודות לגומיות הבנג'י, ניתן להתאים את הטרמפולינה לטווח רחב של משקלים, עד 200 ק"ג. חוזק הרצועה מתאימים למשקל המתאמנים ואופי האימון. למדריך רכישה.

✓ חברה וארץ הייצור – מרבית הטרמפולינות מיוצרות במזרח ובייחוד בסין. בליקון הינה חברה גרמנית שמתכנניה ומעצביה עמלו במשך שנים על עיצוב מיני טרמפולינות אשר יכולו לספק את היתרונות הבריאותיים היחודיים לבליקון בשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש.  

✓ אחריות – בכל טרמפולינה מתגלים סימנים של בלאי כאשר משתמשים בה לאורך זמן. על מנת לאפשר לרוכשי טרמפולינות של בליקון להנות מהן לטווח ארוך, הם נהנים מ-3 שנות אחריות על המסגרת הרגילה והמזרן ו-5 שנות אחריות על מסגרת פרימיום וכן שנה אחריות על רצועות הבנג'י .

✓ חלקי חילוף – גם אם חלק מתקלקל ניתן להחליפו בקלות בשיטת עשה זאת בעצמך או באמצעות שירות אופק חדש.

✓ חומרי הדרכה ולימוד (באנגלית) – הטרמפולינה של בליקון מגיעה עם פוסטר הדרכה וDVD.