הטרמפולינות הטובות בעולם, תוצרת גרמניה, עם תכנון, השקעה בעיצוב והקפדה על חומרי גלם איכותיים ביותר. לשמירה על הכושר, המשקל וכל זאת בהנאה ומתוך חוויה מעוררת שרוצים לחזור עליה בכל יום מחדש. אימון על טרמפולינה נחשב לאחת משיטות האימון הבריאות ביותר.

  • ידית אימונים אוניברסלית T-Bar

אימון פונקציונלי עם T-Bar לטרמפולינת בליקון

אימון פונקציונלי עם מוט תרגול ואחיזה לטרמפולינה Bellicon

 

ידית האימונים החדשה T-Bar מאפשרת אימון אינטנסיבי ובקצב גבוה והופכת את הטרמפולינה למכשיר כושר ביתי לכל דבר ועניין. הידית מעשירה את האימון ומאפשרת בנוסף לאימון האירובי גם אימון כוח והתנגדות, זאת בנוסף להגברת הבטיחות על הטרמפולינה.

אימון פונקציונלי : סוד כוח ההתנגדות על טרמפולינה לאימון אישי 

מוט תרגול T-BAR מאפשר הרחבה של אימוני הכושר על הטרמפולינה ומציע מגוון אפשרויות אימון נוספות בעזרת הטרמפולינה לאימון אישי, כך שהוא ממש הופך את הטרמפולינה למכשיר כושר ביתי. מומלץ גם להוסיף לטרמפולינה רצועות כושר לאימון פונקציונלי (רצועות אימון אלסטיות לכוח והתנגדות) שיסייעו לכם בחיזוק רצועת הכתפיים ופלג הגוף העליון.

 

הגברת הבטיחות באימון טרמפולינה

מוט אימון T-Bar מאפשר תמיכה על גבי הטרמפולינה בזמן האימון. הוא מסייע בהגברת תחושת היציבות בייחוד למי שסובל מחוסר שיווי משקל, או עבור מתאמנים שנמצאים בתחילת דרכם בסוג זה של אימון.
העיצוב של מוט האחיזה מאפשר לאחוז במוט ביד אחת או בשתי ידיים, לפי בחירתכם.

הייתרון של מוט האחיזה הוא שניתן לכוון אותו לפי הגובה הרצוי, כך שיתאים באופן ייחודי לצרכים שלכם. הכיוון של המוט פשוט ומהיר, כך שאפשר לכוון את המוט בקלות עבור כל אחד מבני המשפחה המתאמנים על הטרמפולינה.

 

התאמה לכל דגמי הטרמפולינה

מוט האימון T-Bar  נוח מאוד להרכבה – מרכיבים אותו על רגל אחת של הטרמפולינה, בעזרת שני ברגים מובנים הנמצאים בקצה התחתון של המוט, כך שהוא מתאים לכל סוגי הטרמפולינות העגולות של בליקון בכל הקטרים הקיימים.

 

  • למתאמנים המרגישים חוסר יציבות ממשי על הטרמפולינה, או לבעלי מוגבלויות אנו ממליצים להשתמש במעקה הבטיחות ולא במוט האימון T-Bar
ידית אימונים אוניברסלית T-Bar