אחת מיצרניות כלי המטבח המעולות והמובילות בעולם. כלי המטבח של פיסלר עמידים, פונקציונליים ביותר ומסייעים באופן משמעותי בבישול בריא ובטוח לשימוש.

 

 • אודות

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  כלי מטבח איכותיים תוצרת גרמניה 

  חברת פיסלר הגרמנית מובילה כבר 170 שנה בעולם כלי המטבח והבישול. החברה מתמחה ביצור כלי מטבח באיכות מהמעלה הראשונה, בשילוב של טכנולוגיות חדשניות פרי הפיתוח של החברה, תוך כדי תהליכי ייצור קפדניים. השילוב של אלו עם הקפדה על עיצוב נוח ויעיל לשימוש, הופכים את כלי המטבח של פיסלר לכלי מטבח מעולים. לא בכדי סדרת הסירים pro collection של פיסלר הפכה לסדרת הסירים הנמכרת והפופולרית ביותר בכל העולם והייתה מושא לחיקו ע ידי חברות מתחרות רבות.

   

  משרדי החברה וחטיבת המחקר והפיתוח של Fissler
  פיסלר ברשימת 100 המובילים בעיצוב וחדשנות לשנת 2015

  החדשנות פורצת הדרך של פיסלר כוללת פטנטים מקוריים כמו ציפוי ה- protectal, המאפשר טיגון ללא שמן בכלל! הציפוי אינו מכיל PFOA  או חומרים רעילים אחרים המשמשים בדרך כלל בתהליכי ייצור של ציפויי נון-סטיק. פיתוח חדשני נוסף הוא תחתית ה- cook-star-all-stove, המאפשרת שימוש על כל סוגי הכיריים, כולל כיריים אינדוקציה וכמו כן מצטיינת בחיסכון אנרגטי הודות לפיזור חום אחיד ושווה על כל פני התחתית במהלך הבישול.

   

  במרוצת השנים זכתה חברת פיסלר באין-ספור פרסים יוקרתיים. האחרונים ביניהם הם ב- 2014 פרס החדשנות בתערוכת אמביאנטה בפרנקפורט, ב- 2012 פרס העיצוב של Reddot וכן פרסי עיצוב מטעם IF  בשנים 2008 ו- 2007.

  FISSLER בתפוצה בינלאומית
  הייצור הקפדני של Fissler תוצרת גרמניה

   טופס רישום לסדנאות

   מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


   הסדנא המבוקשת*