אחת מיצרניות כלי המטבח המעולות והמובילות בעולם. כלי המטבח של פיסלר עמידים, פונקציונליים ביותר ומסייעים באופן משמעותי בבישול בריא ובטוח לשימוש.

 

 • מחבתות פיסלר

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  מחבת נון סטיק טיגון ללא שמן של פיסלר

  מחבתות טיגון ללא שמן – יש דבר כזה

  אפשר, כדאי ומומלץ לטגן ללא שימוש בשמן בסוג הנ"ל של מחבתות חברת פיסלר. טיגון בשמן עמוק אינו מומלץ באופן כללי אך גם בטיגון רגיל השמן עובר התחממות. חימום שמן בטמפ' גבוהה גורם להתחמצנות השמן, היוצר תרכובות מסוכנות לבריאות. כאשר השמן נשאר בטמפ' נמוכה הוא טעים יותר, בריא יותר ומעשיר את המנה. מחבת הטיגון Steelux Protect  בעלת ציפוי נון-סטיק ללא PFOA מאפשרת טיגון עדין ללא שימוש בשמן בכלל. אם תרצו להוסיף שמן לשיפור הטעם, תוכלו לעשות זאת לאחר סיום הטיגון בכדי לתבל את המנה. המחבת כוללת את בסיס הבישול CookStar-All-Stove-Base – בסיס לוכד חום ומתאים לכל סוגי הכיריים (כולל אינדוקציה), מפזר את החום באופן שווה בכל חלקי המחבת.

  מחבתות פיסלר-איך מטגנים ללא שמן ?

  1. מחממים את המחבת, ומניחים עליה את המזון.
  2. ניתן לכבות את מקור האנרגיה שלכם (גז, חשמל, אינצודקציה) לקראת גמר הטיגון, בסיס הבישול לוכד החום ימשיך את פעולת החימום ללא מקור אנרגיה.
  3. לשיפור הטעם ניתן להוסיף מעט שמן בגמר הטיגון.

  מחבת ללא  PFOA

  PFOA הוא חומר המצוי במחבתות טפלון וידוע כחומר מסוכן לבריאות. הוא גורם לכאבי ראש וסחרחורות, ע"פ מחקרים מסוימים אף התגלה כמסרטן. יותר ויותר יצרנים של חברות כלי מטבח ידועות בעולם מוודאים כי אין PFOA  במוצרים שלהם. מחבת Steelux Protect של חברת פיסלר הגרמנית, מיוצרת ללא ציפוי טפלון וללא PFOA.  אין חשש לחדירת אלומניום מבסיס הבישול, שכן הוא מצופה שכבה עבה במיוחד של פלדת אל חלד 18/10 ליציקה עבה וחזקה המוגנת משריטות.

  מחבתות נון-סטיק-מעולם לא היה קל כל כך לנקות מחבת

  את ניקוי המחבתות והסירים בד"כ משאירים לסוף. מוכרת לכם החוויה של קרצוף ושפשוף המזון הנדבק למחבת? למחבת Steelux Protect ציפוי המונע הידבקות, מה שמקל מאוד על ניקוי המחבת. הניקוי הוא קל ביותר ומהיר מאוד. לא תרגישו הרבה הבדל בין ניקוי הצלחת שלכם לבין ניקוי המחבת.

  יתרונות השימוש במחבת Steelux Protect של חברת פיסלר

  • מתאים לכל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה
  • אפשרות לטיגון ללא שמן
  • בסיס בישול Cook-Star לוכד חום וחסכוני באנרגיה
  • מחבתות ללא PFOA
  • מוגן בפני שריטות
  • מחבתות עם ידית בטיחות עם הגנה על הידיים