אחת מיצרניות כלי המטבח המעולות והמובילות בעולם. כלי המטבח של פיסלר עמידים, פונקציונליים ביותר ומסייעים באופן משמעותי בבישול בריא ובטוח לשימוש.

 

 • סירים לאינדוקציה ועוד

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  סירי בישול לאינדוקציה של פיסלר

  הבישול באינדוקציה נחשב יעיל מאוד, הוא מאופיין בחיסכון אנרגטי שמקצר את זמני הבישול בצורה משמעותית. עם העלייה בפופולריות של שיטת האינדוקציה, יותר ויותר אנשים מחפשים סירים מתאימים לכיריים אינדוקציה. לא כל סיר מתאים לבישול על אינדוקציה. בחברת פיסלר שמו דגש על שיטת בישול זו, וכל סירי פיסלר מתאימים לכל סוגי הכיריים, כולל כירים אינדוקציה.
   


  סיר מבוסס אינדוקציה

  מהו בישול באינדוקציה?

  בבישול באינדוקציה מתבצע חימום בעזרת השראה מגנטית – גוף החימום בנוי מסליל מגנטי שממיר אנרגיית חשמלית לאנרגיה מגנטית. שדה האנרגיה המגנטית שנוצרת בפלטת הבישול יוצרת אינטראקציה עם המתכת, ולמעשה יוצרת תזוזה ותנועה תוך-מולקולרית במתכת וכתוצאה מכך נוצר חום עקב החיכוך של מולקולות המתכת. לא כל מתכת מושפעת מהשדה המגנטי, ולכן רק סירים שעשויים ממתכת המתאימה יוכלו להתאים לבישול באינדוקציה.
  בקרת העוצמה והטמפרטורה בפלטות הבישול באינדוקציה מאוד מדויקות, כך שניתן להגיע בדיוק לטמפרטורה שרוצים. למעשה משטח החימום באינדוקציה אינו מתחמם כלל, וכל מה שמתחמם הוא אך ורק הסיר עצמו. יתרון משמעותי לכל הדעות.

  סירים לאינדוקציה

  החימום באינדוקציה מתאפשר רק כאשר משתמשים בסירים המותאמים לבישול באינדוקציה. כאמור, הסירים צריכים להיות מיוצרים ממתכת המושפעת משדות מגנטיים ומסוגלת לקלוט את ההשראה של השדה המגנטי המיוצר בפלטת האינדוקציה. כמו כן, חשוב מאוד שסירי אינדוקציה יהיו בעלי תחתית מגנטית עם הולכת חום טובה, כדי שפיזור החום שנוצר בתחתי יתפזר על פני הסיר בצורה אחידה ושווה.
  איך אפשר לזהות סירים לאינדוקציה? בסירים המתאימים לכיריים אינדוקציה יהיה סימון מתאים בתחתית הסיר המצביע על התאמה לאינדוקציה. בסירי פיסלר למשל מוטבעת על התחתית המילה Induction וכן הסימון לאינדוקציה, כפי שמופיע בתמונה משמאל. הסימון לאינדוקציה יופיע בדך כלל גם על המארז או בהוראות ההפעלה.

  לא רק אינדוקציה

  כאשר בוחרים כיריים לאינדוקציה חשוב מאוד לבחור סירים שיהיו מותאמים גם לכל סוגי הכיריים האחרים, כאלו הם הסירים של פיסלר. אך אין ספק שהיתרון הגדול שלהם הוא שהם סירים רב תכליתיים ובעלי פונקציונליות גבוהה.
  סירי פיסלר הם סירים איכותיים, עשויים 100% פלדת אל-חלד 18/10 ובעלי תחתית סופר-תרמית CookStar בעלת 3 שכבות מלאות המתאימה במיוחד לאינדוקציה מכיוון שהיא מעניקה פיזור חום מלא ואחיד על פני כל התחתית ובשטח הכולל של הסיר, תכונה שחשובה מאוד לבישול באינדוקציה. ולא לשכוח, בסוף כל בישול יש גם את הניקוי –הסירים של פיסלר עשויים נירוסטה איכותית ומצופים ציפוי מט, כך שניתן לנקות אותם בקלות רבה ואף לשטוף אותם במדיח הכלים ללא כל חשש.

  למוצרים נוספים של חברת פיסלר:

  סכיני שף פיסלר איכותיות – לחתוך בהנאה ובקלות

  מחבתות פיסלר – מחבתות נקיות מPFOA

  סירים לאינדוקציה ועוד
  סירים לאינדוקציה ועוד

   טופס רישום לסדנאות

   מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


   הסדנא המבוקשת*