אחת מיצרניות כלי המטבח המעולות והמובילות בעולם. כלי המטבח של פיסלר עמידים, פונקציונליים ביותר ומסייעים באופן משמעותי בבישול בריא ובטוח לשימוש.

 

 • סירים לכיריים אינדוקציה

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  בישול בריא ששומר על הטעם

  הסירים של פיסלר מעניקים חווית בישול שמורגשת כבר מהשימוש הראשון – סירים איכותיים שכיף ונוח לבשל איתם. החל מהידיות שאינן מתחממות עם העיצוב הארגונומי שלהם, דפנות הסירים המעוגלות שאפשר לאסוף איתן את כל התבשיל מהסיר, אפקט אגירת החום של התחתית והחימום המהיר של הסיר שתורם לזמן בישול קצר יותר, סימון מד הנוזלים על דפנות הסיר שיחסכו לכם מדידה של נוזלים, ועוד. אך העיצוב החדשני הוא לא הכל, לסירים של פיסלר תכונה חשובה נוספת – שמירה על הערכים התזונתיים ושמירה על הטעמים המקוריים של המזון.

  סירים לאינדוקציה ולכל סוגי הכיריים

  הסירים של פיסלר ניתנים לשימוש על כל סוגי הכיריים, כולל כיריים אינדוקציה, הודות לבסיס הבישול CookStar-All-Stove. בסיס הבישול עשוי מ- 3 שכבות מלאות של נירוסטה עם ליבת אלומיניום אטומה ודחוסה, בעל אפקט אגירת חום שתורם לחיסכון אנרגטי וזמן בישול קצר יותר. החום מתפזר על תחתית הסיר בצורה אופטימלית ומאפשר כיבוי מקור החום עוד לפני תום הבישול, התבשיל ימשיך להתבשל בתוך הסיר וישמר חם לזמן ארוך.

  פונקציונליות גבוהה של פסגת הטכנולוגיה

  העיצוב המקורי של סירי פיסלר משלב בתוכו פיתוחים טכנולוגיים חדשניים שיחסכו לכם זמן עבודה במטבח וכן יחסכו לכם שימוש בכלים נוספים. המבנה של מכסי הסיר בסדרת סולאה ובסדרת אינטנסה מאפשר ניקוז של מים מתוך הסיר ללא צורך להסיר את המכסה וללא צורך בשימוש כדי לאחוז בסיר, ולא רק זאת – ניתן להציב את מכסי הסירים על גבי דפנות הסיר בזמן הבישול ולמנוע לכלוך מיותר על משטח העבודה. מד הנוזלים שנמצא על דפנות הסירים יחסוך מכם שימוש בכלי מדידה נוספים והשוליים המעוגלים של הסירים מאפשרים מזיגה נוחה ומדויקת, ללא טפטוף מיותר.

   

   

  למוצרים נוספים:

  מחבתות פיסלר ללא PFOA