אחת מיצרניות כלי המטבח המעולות והמובילות בעולם. כלי המטבח של פיסלר עמידים, פונקציונליים ביותר ומסייעים באופן משמעותי בבישול בריא ובטוח לשימוש.

 

 • התחתית החדשנית CookStar

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  יתרונות הבישול של פיסלר עם תחתית CookStar-all-Stove

  Cookstar-all-Stove היא התחתית החדשנית של פיסלר שבנויה בטכנולוגיה ייחודית. היא מעניקה ייתרון משמעותי בזמן הבישול ולכן בחברת פיסלר בחרו לשלב אותה בכל הסירים, המחבתות והווקים. התחתית בנוייה משלוש שכבות של חומרי גלם מעולים: שכבה חיצונית העשויה 100% פלדת אל חלד 18/10, שכבה פנימית של ליבת אלומיניום ושכבה עליונה שמהווה למעשה את גוף הסיר ועשויה גם היא מ- 100% פלדת אל-חלד 18/10 טהורה שאינה מגיבה עם המזון. מבנה התחתית נותנת לה יכולות שמביאות אותה כמה רמות מעל לכל המתחרים.

   

  חיסכון אנרגטי וזמן בישול קצר יותר

  התחתית של פיסלר אוגרת חום בצורה אופטימילית ולכן תורמת לחיסכון אנרגטי משמעותי במהלך הבישול. אגירת החום המעולה מתאפשרת הודות לליבת האלומיניום הדחוסה בטכנולוגיה ייחודית, תחת לחץ של 1500 טון, שדוחסת אותה לדיסקית בעובי אחיד של 6.5 מ"מ. דיסקית האלומיניום הדחוסה מסייעת לאגירה של חום רב למשך זמן ארוך, כמו גם לפיזור של החום באופן אחיד על פני כל התחתית, תכונות אלו תורמות לזמן בישול קצר יחסית, ששומר על הערכים התזונתיים של המזון וקבלת תוצאות מושלמות. המבנה הייחודי של התחתית תורם לחסכון באנרגיה ב- 350% יותר מבישול על תחתיות רגילות ופשוטות.

   

  שומרת על חום המזון לזמן ארוך

  התכנון ההנדסי של תחתית CookStar-All-Stove מסייע לספיגת חום אופטימלית. ליבת האלומיניום סופגת ואוגרת את החום באופן מקסימלי ומאפשרת שמירה של החום לאורך זמן.
  התבשיל נשמר חם זמן ארוך לאחר כיבוי מקור החום ומעניק לסירים של פיסלר שני יתרונות עיקריים: האחד הוא שניתן לחכות עם אוכל חם בסיר אפילו שעה לפני שאוכלים אותו. השני הוא חיסכון אנרגטי נוסף – ספיגת החום האפקטיבית מאפשרת לתבשיל שלכם להמשיך להתבשל בתוך הסיר, כך שניתן לכבות את מקור החום עוד לפני תום הבישול.

   

  אינה פולטת רעלים אל המזון

  תחתית CookStar-all-Stove של פיסלר בנויה מ-3 שכבות מלאות המהוות יציקה אחידה הדחוסות יחד בלחץ גבוה. התחתית מיוצרת בצורה מוקפדת ועוברת תהליך איחוי תחת לחץ אדיר, כך שליבת האלומיניום הפנימית אטומה וסגורה באופן מושלם בין שתי שכבות פלדת אל-חלד 18/10. האטימה המלאה מונעת באופן מוחלט מעבר של אלומיניום מליבת התחתית אל המזון המתבשל.

   

  מפזרת חום באופן אחיד ומלא

  תהליך הייצור של דיסקית האלומיניום בתחתית CookStar-all-Stove הוא תהליך דחיסה תחת לחץ עצום. התוצאה היא ליבת אלומיניום מושלמת בעלת עובי וצפיפות שלמים ורציפים בכל שטחה. טכנולוגיה זו מאפשרת פיזור חום אולטימטיבי באופן מלא ואחיד על פני כל התחתית, ההוכחה היא במבחן הקמח שבוצע על סיר של פיסלר מול סיר מתחרה: בסיר של פיסלר (מימין), ההשחמה של שכבת הקמח הדקה מתקבלת באופן שווה וזהה על פני כל התחתית. בסיר המתחרה (משמאל) הקמח נשרף רק במרכז הסיר ולא התקבלה השחמה אחידה.
  תכונה זו חשובה במיוחד לקבלת תוצאה מושלמת, כאשר מכינים ציר מרק או רטבים סמיכים, על מנת שלא ישרפו ויתבשלו באופן זהה בכל משך ההכנה.

   

  מתאימה לבישול באינדוקציה

  שיטת בישול באינדוקציה היא השיטה המתקדמת ביותר כיום לבישול, ונחשבת לשיטת הבישול המהירה והבריאה ביותר כיום. סירים לאינדוקציה הם סירים מאוד מבוקשים כיום בעולם כלי המטבח, והודות למבנה הייחודי של תחתית Cookstar-all-stove ניתן להשתמש בכל הסירים, המחבתות והווקים של פיסלר על כל סוגי הכיריים, כולל כיריים אינדוקציה.

  תחתית CookStar של פיסלר לכיריים אינדוקציה
  בישול מהיר ובריא עם סירי פיסלר
  3 layers base-350px
  שמירה על החום עם תחתית קוק-סטאר
  flour test web-500px

   טופס רישום לסדנאות

   מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


   הסדנא המבוקשת*