חברת NUC  אלקטרוניקה מקוריאה משווקת המותג KUVINGS  מתמחה בפיתוח וייצור מסחטות המיצים הטובות בעולם, שיא החדשנות והתאמה מושלמת הן למטבח הביתי והן למטבח התעשייתי.

 • ניקוי מסחטת קובינגס

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  קובינגס פיה רחבה- קל לנקות, מהיר ופשוט

  למסחטה מספר אמצעי ניקוי יחודיים אשר יוצרו במיוחד עבורה. אלו מקצרים מאוד את זמן הניקוי. בנוסף, למסחטה אפשרות לניקוי עצמי, מה שהופך את השלמת פעולת הניקוי עם המברשת לקלה ביותר.
   
  ניקוי מסחטת קובינגס

  כיצד המסחטה מנקה את עצמה ?

  תחילת תהליך ניקוי המסחטה הוא באמצעות ניקוי עצמי בהפעלתה עם מים. ניקוי זה איננו מחליף ניקוי יסודי לאחר גמר השימוש, אך הוא מסייע רבות. במידה ורוצים להכין כמה סוגי מיצים ניתן לנקות את המסחטה בניקוי עצמי בין מיץ למיץ ללא צורך בפירוק והרכבה מחדש.
  • סגרו את מכסה ה-Smart-Cap
  • הכניסו מים למיכל דרך פתח ההזנה
  • הפעילו את המסחטה למשך 30 שניות.
  • פתחו את הSmart-Cap והניחו למים לזרום
  • חזרו על התהליך עד שהמים צלולים לגמרי.

   

  מברשת ניקוי תלת ראשית לניקוי המסננת

  מברשת זו מתאימה באופן מושלם למסננת. ניקוי המסננת הוא חלק חשוב בניקוי המסחטה. במידה והחורים של המסננת סתומים, יכול להיווצר עליה לחץ והיא עלולה להישבר. המסננת התלת ראשית עוטפת את המסננת ופותחת את החורים במהירות.           
   

  מברשת נוספת לניקוי שאר החלקים

  במידה ותזדקקו לניקוי פינות או מקומות נוספות בחלקי המסחטה תוכלו להעזר במברשת קטנה נוספת המצורפת עם המסחטה. קצה ידית המברשת מחודד בכדי להגיע למקומות קטנים שקשה להגיע אליהם בספוגית ניקוי רגילה. שתי המברשות יחדיו הן ערכה מספקת לכל צרכי הניקוי של המסחטה.

  ניקוי מסחטת קובינגס
  ניקוי מסחטת קובינגס