חברת NUC  אלקטרוניקה מקוריאה משווקת המותג KUVINGS  מתמחה בפיתוח וייצור מסחטות המיצים הטובות בעולם, שיא החדשנות והתאמה מושלמת הן למטבח הביתי והן למטבח התעשייתי.

 • מסחטת פירות קשים עם פיה רחבה

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  מסחטת פירות קשים ועלים ירוקים בסחיטה איטית עם פתח רחב Kuvings B6000

  מסחטת מיצים קובינגס B6000, הנה דגם ישן. מכיוון שקיימות היום בשוק אפשרויות טובות יותר, הפסקנו לייבא אותו. לבחירה של מסחטה אחרת ממגוון המסחטות של אופק חדש היכנסו לעמוד המסחטות שלנו.

  לעמוד  להשוואה של דגמי מסחטות פופולריות היכנסו לכאן.

  קלות הכנה מקסימלית בזמן מינימלי

  מסחטה עם פתח רחב בטכנולוגייה סחיטה איטית מאפשרת נוחות וקלות בסחיטת פירות וירקות שלמים. בעבר, לפני המצאת הפתח הרחב במסחטות הסחיטה האיטית, אם רציתם ליהנות ממיץ עשיר הייתם צריכים לעמול ולחתוך את הפירות והירקות לחתיכות קטנות כך שיכנסו אל פתח ההזנה הצר של המסחטה.  

  מנוע חזק ושקט עם רמת ביצועים גבוהה

  המנוע  של קובינגס Big Mouth הינו מנוע חזק ומצויין המקנה למסחטה רמת ביצועים גבוהה בקטגוריית 'מסחטות בסחיטה איטית'.
  חוזק המנוע של המסחטה, 240 וואט, מספק כוח סחיטה המאפשר לסחוט כל דבר ביעילות ובניצולת מרבית, מפירות רכים ועד פירות וירקות קשים, דרך הכנת חלב שקדים או סויה, מיצי הדרים וסחיטת עלים ירוקים או עשב חיטה.

  בנוסף, על אף חוזקו הגבוה של המנוע הוא אינו רועש ואינו גורם לרעידות המסחטה.
  המנוע מיוצר בחברת NUC Electronics הקוריאנית המתמחה בתכנון, פיתוח וייצור מנועים המיועדים לעבודה בעומסים גבוהים, על כן אין זה מפליא שמסחטה זו מסוגלת לסחוט מיצים ביעילות גבוהה.
   סליל ה- ULTEM של המסחטה נע במהירות נמוכה של 60 סל"ד, כך שנוצר כוח סחיטה גדול בכל סיבוב המאפשר סחיטה מקסימלית של הפרי או הירק.

  יותר ממסחטת מיצים – מסחטת פירות קשים הכוללת ערכת גלידה, שייקים ומנגנון ניקוי עצמי

  מסחטת קובינגס Big Mouth מצוידת בערכות נוספות המאפשרות לה לפעול יותר ממסחטת מיצים סטנדרטית, לדוגמא: ערכה להכנת משקאות 'סמודי' וערכה להכנת סורבה. ערכות אלו כלולות במארז המסחטה, ללא צורך בתוספת תשלום עבורן.
  הערכה להכנת סמודי כוללת מסננת בעלת חורים גדולים יותר וצפופים פחות מאלו שבמסננת המיצים ועל כן מאפשרת הכנת משקאות סמודי סמיכים ועשירים בסיבים תזונתיים, כמו סמודי פירות או ירקות ואפילו שייק ירוק.

  ערכת הסורבה כוללת מסננת אטומה, ללא חורים בכלל. ניתן להכין בעזרתה סורבה מפירות קפואים.
  סליל ה ULTEM החזק מועך את הפירות הקפואים כנגד דפנות הכלי לכדי מחית סורבה חלקה ואחידה. בעזרת ערכת הסורבה ניתן להכין גם מחית מזון לתינוקות או לטחון אגוזים או בוטנים לממרח טבעי ללא תוספות חומרים משמרים.

  נוחות ובטיחות בתפעול ובשימוש

  בחברת NUC אלקטרוניקה (שיצרה את מנוע המוצר) חשבו על כל הפרטים החשובים, עד האחרון שבהם. כך למשל, ההרכבה והפירוק של מסחטת המיצים מהירה וקלה – כל חלקי המסחטה מסומנים בנקודות אדומות המכוונות את מיקום החלקים למקום הנכון ללא מאמץ, כל שצריך לעשות הוא למקם את הנקודות האדומות אחת כלפי השנייה, והמסחטה מוכנה לעבודה.

  בנוסף, המסחטה מצוידת ב"פקק חכם" המאפשר סחיטה של מיץ משילוב של כמה סוגי פירות וירקות יחד ומזיגה שלהם ישירות אל הכוס, ללא טפטוף של שאריות מיץ על משטח העבודה.
  לבסוף, המסחטה פועלת בצורה בטיחותית ברמה המכאנית וכן מרמת החומרים ממנה היא עשויה.
  למסחטה מנגנון הפעלה מגנטי – כך שהמסחטה פועלת רק כאשר היא מורכבת כיאות. תכונה זו מונעת קלקולים הנגרמים מהפעלה והרכבה לא נכונה.
  מבחינת איכות החומרים כל חלקי המסחטה עשויים מפלסטיק ללא BPA, כך שאינה פולטת רעלים.

  מסחטת מיץ עם מנגנון ניקוי מהיר

  החיסכון בזמן עם מסחטת המיצים קובינגס Big Mouth  מתבטא לא רק בזמני הכנת המיץ, אלא גם במהירות הניקוי. הפטנט של ה"פקק החכם" של קובינגס וההמצאה של מברשת הניקוי העגולה, מאפשרים ניקוי יעיל ומהיר של המסחטה.

  בכדי לנקות את המסחטה כל שעליכם לעשות הוא לסגור את הפקק החכם ולהפעיל את המסחטה עם מים למשך דקה. לאחר מכן, מברשת הניקוי העגולה של קובינגס תנקה את שאריות הלכלוך מהמסננת בכמה רגעים ספורים.

  מסחטת פירות קשים Kuvings B6000
  מסחטת פירות קשים המתאימה גם לסחיטת הדרים - קובינגס B6000
  מסחטת פירות קשים עם פיה רחבה להכנסת הפרי בשלמותו
  הכנת תחליפי חלב במסחטת מיצים קובינגס
  פטנט הפקק החכםשל קובינגס
  ערכה להכנת גלידה ביתית מסחטת מיצים קשים קובינגס
  ניקוי עצמי - מסחטת מיצים קובינגס B6000
  מברשת ניקוי יחודית למסחטת פירות קשים קובינגס