חברת NUC  אלקטרוניקה מקוריאה משווקת המותג KUVINGS  מתמחה בפיתוח וייצור מסחטות המיצים הטובות בעולם, שיא החדשנות והתאמה מושלמת הן למטבח הביתי והן למטבח התעשייתי.

 • קובינגס מול יורום hurom ומסחטות מיצים נוספות

  הרשמה לסדנת ניקוי רעלים ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  מיצוי מיץ טבעי איכותי ובניצולת גבוהה

  חברת אופק חדש מקפידה על ייבוא מסחטות מיץ אנכיות של החברות האמינות והוותיקות ביותר בשוק, כגון קובינגס  Kuvings או אומגה  Omega וזאת רק לאחר בדיקה אישית שלהן. בדיוק כפי שנבדק בסרטון הבא, אנו מוודאים שאיכות המיץ שמתקבלת מהמסחטה היא באיכות הגבוהה ביותר ובניצולת גבוהה ביותר.

  אנו בודקים באופן מקיף וקפדני את כל דגמי מסחטות המיצים, לפני שאנו מסכימים ומוכנים לאמץ אותן ולהמליץ עליהן ללקוחותינו. כתוצאה מכך, תוכלו למצוא באופק חדש מגוון דגמי מסחטות מיץ המתקדמים והאמינים ביותר בשוק, כאלו שמפיקות מיץ באיכות מעולה ובנוחות הפעלה מקסימלית.  אנו מזמינים כל לקוח לבצע השוואה בעצמו ולהיווכח בעליונות הטכנולוגית של הדגמים הנמכרים באופק חדש, לחוות בעצמכם מדוע דגמים אלו של מסחטה איטית הם המתקדמים ביותר כיום. להזמנת הדגמה אישית, מלאו את הטופס למעלה בצד ימין של העמוד.

  המדריך המלא לרכישת מסחטת מיצים >>

  מנוע חזק עם עוצמת סחיטת מיץ גדולה יותר

  מרבית מסחטות המיצים הנמצאות כיום בשוק הן בעלות מנוע בעל עוצמה הפחותה מ- 200 וואט. קיימות מסחטות מיצים שמצוידות במנוע בעוצמה של 150 וואט בלבד. לעומתן מובילה חברת קובינגס עם מסחטות מיץ בעלות מנוע בעוצמה של 240 וואט ועם מומנט כוח סיבובי בעוצמה של 320 טורק, המאפשר סחיטת מיץ טבעי בניצולת גבוהה הרבה יותר מאשר במסחטות האחרות, אפילו מול מסחטות אחרות עם עוצמת מנוע של 240 וואט, בהן מומנט הכוח הסיבובי עומד בממוצע אך ורק על כ- 200 טורק, 30% פחות מאשר מסחטת Kuvings B6000.
  זאת ועוד, שיפורים במבנה המנוע בין מסחטת מיצים קובינגס  NS994  לבין הדור הבא עם הפיה הרחבה בדגם קובינגס  B6000 ובין הדגם  Kuvings CS-600  שיפרו אף יותר את עוצמת סחיטת המיץ ואף הגדילו את משך זמן השימוש הרציף של המסחטה. במסחטת המיץ לשימוש תעשייתי, Kuvings CS-600 ניתן להשתמש עד 8 שעות ברצף.

  מגוון מסחטות מיצים קובינגס  Kuvings

  כבר בדגם NS994 הוכיחה קובינגס עליונות ורמת חדשנות גבוהות יותר גם לעומת המסחטות הורטיקליות הישנות. הערכות הנוספות של המסחטות המתחרות כבר היו כלולות בקובינגס ולא דרשו תוספת מחיר. (ערכה להכנת סורבה וערכה למיצים עשירים בסיבים).
  הדגמים הנוספים של מסחטות Kuvings הם  Kuvings B6000 ו- Kuvings CS600, שבהם קל ונוח יותר להשתמש אך חשוב מכך – כמות המיץ שמסחטה מפיקה גדולה יותר והפסולת יבשה יותר (צפו בסרטון ההשוואה למעלה).

  בחירת הצרכנים לשנת 2015 – זוכת Consumer reports בקטגורית מסחטות איטיות

  קובינגס מול יורום hurom ומסחטות מיצים נוספות
  קובינגס מול יורום hurom ומסחטות מיצים נוספות
  קובינגס מול יורום hurom ומסחטות מיצים נוספות
  קובינגס מול יורום hurom ומסחטות מיצים נוספות
  קובינגס מול יורום hurom ומסחטות מיצים נוספות