מאז שנת 1995 מתמחה חברת Lurch הגרמנית בפיתוח ושיווק גאדג'טים חדשניים למטבח.

ב- 20 השנים האחרונות הפכה Lurch לחלוצה בינלאומית בתחום הגאדג'טים למטבח ומוצריה משווקים למדינות רבות ברחבי העולם

  • חותך ירקות ספירלי – פורס מזון בהתאמה אישית

פורסי המזון של Lurch

לחברת Lurch  מגוון פורסי מזון  המקלים על העבודה במטבח ומקצרים את זמן ההכנה. כל הפורסים עשויים מחומרים מעולים – החל מגוף הפורסים שמיוצר מפלסטיק ללא BPA  ועד ללהבים שעשויות נירוסטה ונשמרות חדות לאורך זמן ואינן מחלידות.
הפורסים השונים משמשים למטרות מגוונות ונותנים אפשרויות רבות בבישול. איך תדעו איזה פורס מזון הכי מתאים לצרכים שלכם? הכתבה הבאה תעשה לכם קצת סדר ותעזור לכם לבחור את הפורס שלכם

חותך ירקות ספירלי

חותך ירקות ספירלי - LURCH

פורס ירקות ספירלי – ספגטי מירקות וסלסולי ירקות

אם חשקה נפשכם בספגטי מירקות או סילסולי ירקות ספירליים, זה בהחלט הפורס שלכם! לחברת Lurch  שני פורסי ירקות ספירליים – האחד אופקי והשני אנכי. עיקרון הפעולה של שניהם זהה והתפעול קל ופשוט – מניחים את הירק בין ידית ההפעלה ללהבים, מהדקים קלות ומתחילים לסובב את הידית. הירק שנלחץ כנגד ללהב נפרס לסילסולים או לספגטי, בהתאם ללהב שבחרתם. פורס הירקות הספירלי האופקי הוא הפורס הקלאסי, פעולת הידוק הירקות מתאפשרת באמצעות הפעלת לחץ על ידית ההידוק. לעומתו, פורס הירקות הספיראלי האנכי הוא פיתוח חדשני יותר של Lurch, בו הלחץ על הירק מופעל מלמעלה כלפי מטה ומאפשר הפעלת פחות כוח בזמן ההפעלה. ניתן לפרוס עם הפורסים ירקות כמו גזר, קישוא, קולורבי, תפוח אדמה, מלפפון, צנון, דלעת, בצל ועוד. כמו כן אפשר לפרוס פירות כמו תפוח עץ, לייבוש במייבש מזון או תוספת מתוקה לסלט.

יתרונות – רגליות הסיליקון של הפורסים יוצרות ואקום על משטח העבודה ומונעות החלקה של הפורס בזמן ההפעלה.
הפורסים קלים להפעלה ומגיעים עם 3 להבים הניתנים להחלפה לפי בחירה. להב לספגטי עבה (6 מ"מ), להב לספגטי דק (3 מ"מ) ולהב לסילסולים של ירקות.
הלהבים חדים מאוד ועשויים מנירוסטה שאינה מחלידה.

חסרונות – אינו מגיע עם להב לחיתוך פרוסות. לא מתאים לפירות רכים כמו מלון, אגס או אפרסק.

 

חותך ירקות ספירלי אופקי

פורס מנדולינה מתכוונן – פרוסות דקות-דקות, צ'יפסים וגפרורי ירקות

פורס המנדולינה המתכוונן של Lurch  יתן לכם 5 אפשרויות שונות לקיצוץ ופריסת ירקות. הוא מגיע עם 3 פלטות להבים מתחלפות, האחת לחיתוך של פרוסות או רצועות ג'וליאן (3 מ"מ או 6 מ"מ לבחירה), שנייה לחיתוך של צ'יפסים והשלישית לקיצוץ של מקלונים. עם הפורס הזה תוכלו לקבל עובי פרוסות המתאימות בצורה מדויקת לצורך שלכם מכיוון שלהבי המנדולינה ניתנים לכיוונון בצורה מדוייקת. זווית העבודה עם המנדולינה נוחה מאוד לשימוש הודות לרגלית של המנדולינה המעניקה לה את זווית העבודה, וכמו כן ניתן לעבוד עם המנדולינה מעל  לקערה, הודות לעיצוב הפונקציונלי שמייצב את המכשיר מעל לשוליים של הקערה.
כמו כל הפורסים של Lurch, גם פורס המנדולינה מיוצר מפלסטיק ללא BPA.

יתרונות – מגיע עם מנגנון בטיחות לנעילת הלהבים של המנדולינה.
              ניתן לכוון את עובי הפרוסות בצורה מדויקת לצרכים שלכם.
              מאפשר 5 אפשרויות שונות לחיתוך ופריסת הירקות.
              ניתן להניח את המנדולינה מעל לקערה.

חסרונות –  לא מתאים לפריסה של ירקות קטנים כמו עגבניות שרי, זיתים או צנונית.

 

קוצץ ירקות ידני ג'וליאנים

קוצץ ירקות ידני ג'וליאנים

צ'יפס בטטה עם פורס מנדולינה של לורך

 פורס פומפיה – 4 אפשרויות בפורס מזון אחד

בחברת Lurch שם המשחק הוא ורסטיליות, שבאה לביטוי בצורה נפלאה עם הפורס הזה. פורס/פומפיה 4 ב-1 של Lurch מאפשר לכם 4 שיטות קיצוץ שונות במכשיר אחד ויחסוך לכם הרבה מקום במטבח. גם פורס זה, כמו בכל הפורסים של Lurch, מצויד עם להבים מתחלפות המעשירות את האפשרויות של המכשיר ומעניקות לו את הורסטיליות שלו. להב אחד לפרוסות רגילות, שני לרצועות ג'וליאן, שלישי לגירוד פומפיה ורביעי לפרוסות גליות. העבודה עם הפורס קלה ונוחה במיוחד מכיוון שהוא מצויד בכלי קיבול מותאם, המיועד לאגירה ואיסוף של הירקות הנפרסים.
פורס זה בטוח מאוד לשימוש – הוא מצויד ברגליות סיליקון מונעות החקה בתחתית קערת האיסוף, וכמו כן במאחז בטיחות המשמש להגנה על הידיים בעת פריסת הירקות.

יתרונות –  4 אפשרויות קיצוץ במכשיר אחד
               מגיע עם כלי מיוחד לאגירה ואיסוף של הירקות הקצוצים
               קומפקטי וחוסך במקום במטבח
               בטיחותי לשימוש – מאחז להגנה על הידיים בעת העבודה, הצמדה למשטח העבודה

חסרונות – הפורס מגיע בעובי פריסה יחיד שאינו ניתן לכיוונון

 

קוצץ ירקות לקוביות – סלט בכמה רגעים

צריכים להכין במהירות סלט ירקות של עגבניה ומלפפון? או אולי תרצו להכין סלט סלק או סלט תפוחי אדמה עם קוביות סימטריות ממש כמו בסלט שף של מסעדה?  קוצץ ירקות לקוביות של Lurch יתן לכם בקלות ובמהירות את הקוביות המושלמות! הקוצץ מגיע עם שני מצבי קיצוץ, לקבלת קוביות קטנות או קוביות גדולות יותר, לבחירתכם. כמו כן מתאים לקבלת צ'יפסים של ירקות – הכנת צ'יפס תפוח אדמה, בטטה ועוד.
קיצוץ הירקות עם הקוצץ לקוביות לא רק קל ונוח, אלא יסייע לכם גם לחתוך כמויות גדולות של סלט בצורה מהירה. הקוצץ מצויד עם רגליות סיליקון למניעת החלקה בעת העבודה ולכן בטוח מאוד לשימוש, גם בעבודה מהירה.

יתרונות –  קבלת קוביות סימטריות
              שתי אפשרויות לקיצוץ – קוביות קטנות או גדולות
              מצויד ברגליות למניעת החלקה בזמן העבודה
              מאובזר עם כלי קיבול יעודי לאיסוף הקוביות הנקצצות
              קל לניקוי – מצויד במברשת מתאימה לניקוי הרשתות ומתאים לשימוש במדיח הכלים

חסרונות – משמש אך ורק לקיצוץ של קוביות

פורס פומפיה 4 ב-1 של לורך
10219diser_4_450