מאז שנת 1995 מתמחה חברת Lurch הגרמנית בפיתוח ושיווק גאדג'טים חדשניים למטבח.

ב- 20 השנים האחרונות הפכה Lurch לחלוצה בינלאומית בתחום הגאדג'טים למטבח ומוצריה משווקים למדינות רבות ברחבי העולם

 • מסננת סיליקון מתקפלת

  טופס רישום לסדנאות

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם


  הסדנא המבוקשת*

  מסננת לפסטה מתקפלת מסיליקון

  גאדג'טים למטבח של Lurch

  הגאדג'טים למטבח של Lurch חולשים על כל תחומי הבישול ולכן אין זו הפתעה שאפשר למצוא אותם בכל אחת מהפינות במטבח. החדשנות של הגאדג'טים למטבח של Lurch באה לידי ביטוי החל מהתכנון היצירתי של הפרטים הקטנים ועד לאיכות החומרים המעולה. את כל התכונות האלו אפשר למצוא גם במסננת המתקפלת מסיליקון.

   

  מסננת מטבח ייחודית בעלת מגוון שימושים

  המסננת המתקפלת מתאימה לסינון נוזלים ממגוון מזונות, ובטוחה לשימוש גם בטמפרטורה גבוהה – כך שהיא יכולה לשמש בתור מסננת פסטה או לסינון של ירקות מאודים או מבושלים.
  למסננת המתקפלת רגליות סיליקון מובנות כחלק מגוף המסננת, כך שניתן להניח אותה ישירות בכיור בזמן סינון הנוזלים ולמעשה להשתמש בה בתור מסננת לכיור.

   

   

  הסיליקון ממנו עשויה המסננת, סיליקון פלטינום, הוא סיליקון מסוג איכותי שאינו מגיב כלל עם המזון ומתאים לשימוש עד טמפרטורה של 260 מעלות. תכונה זו מאפשרת להפוך את המסננת מסיליקון גם לכלי אידוי. כל מה שעליכם לעשות הוא למלא סיר במעט מים ולהניח את המסננת בתוך הסיר, מלאה בירקות לבחירתכם, רגליות הסיליקון של המסננת יוצרות מרווח בין תחתית המסננת לבין תחתית הסיר ומאפשרות את פעולת האידוי.

   

  ניקוי קל ואחסון קומפקטי

  תרכובת הסיליקון הייחודית ממנה עשויה המסננת מעניקה לה שתי תכונות חשובות ויעילות ביותר. סליקון פלטינום הוא סיליקון ייחודי שדוחה חומרים שבאים איתו במגע, כך שהמזון שבא במגע עם המסננת אינו נדבק בחוזקה על המסננת, דבר שהופך אותה לקלה במיוחד לניקוי. כל מה שנדרש הוא שטיפה קלה עם מים וסבון והמסננת כבר מוכנה לשימוש הבא.

  תכונה נוספת של סיליקון פלטינום היא הגמישות יוצאת הדופן שלו, תכונה זו סייעה לצוות הפיתוח להפוך את המסננת למסננת מתקפלת, כך שכאשר מאחסנים אותה בארון ניתן לקפל אותה לשכבה אחת אחידה שתופסת מינימום שטח אחסון בארון המטבח.

   

  איכות חומרים גבוהה עם סיליקון פלטינום

  סיליקון פלטינום הוא חומר ייחודי, פרי ההמצאה של חברת Lurch. חומר חדשני זה הוא למעשה הסיליקון הבטוח ביותר לשימוש כיום. הוא אינו מגיב כלל עם המזון ולא פולט חומרים רעילים. זהו שילוב של סיליקון עם פלטינום, שהופך את תרכובת הסיליקון לחזקה ועמידה במיוחד. הודות לסיליקון פלטינום, מסננת הסיליקון נשארת עמידה לאורך שנים, כמעט ללא התבלות. סיליקון פלטינום עמיד בטווח טמפרטורות רחב, ממינוס 40 מעלות, ועד 260 מעלות וכמו כן אינו סופג טעמים וריחות, כך שהוא קל מאוד לניקוי.

  לקריאה נרחבת על סיליקון פלטינום, הסיליקון הבריא >>