מאז שנת 1995 מתמחה חברת Lurch הגרמנית בפיתוח ושיווק גאדג'טים חדשניים למטבח.

ב- 20 השנים האחרונות הפכה Lurch לחלוצה בינלאומית בתחום הגאדג'טים למטבח ומוצריה משווקים למדינות רבות ברחבי העולם

  • אביזרי אפיה ובישול

אביזרי מטבח איכותיים מסיליקון פלטינה® – הסיליקון הבריא במטבח

 

חברת Lurch  התחילה לייצר כלי ששת מעוצבים למטבח כבר משנת 2002. עם הידיות הארגונומיות של כלי המטבח התחילה חברת Lurch  טרנד חדש בגרמניה ובאירופה בכלל שנמשך עד עצם היום הזה וחדר אף לשוק המטבח המקצועי, במטבחים של מסעדות יוקרה ועוד.

בסדרת אביזרי המטבח מסיליקון של Lurch תוכלו למצוא שילוב ייחודי של כלים עמידים וקשיחים אך יחד עם זאת רכים ונעימים למגע. הכלים עשויים מליבת ניילון עמידה שמקנה להם יציבות וקשיחות בעוד המעטפת עשוייה מסיליקון רך ונעים למגע המקנה לכלים גמישות.

מריות ומברשות מסיליקון של חברת Lurch

אחיזה נוחה וקלה

ידיות הכלים מתוכננות בצורה ארגונומית לאחיזה נוחה וקלה. הצורה שלהן מתוכננת כך שאוחזים אותם בזווית הנכונה ובאופן נעים לאחיזה, השומר על המפרק של היד. הסיליקון שעוטף את ידיות הכלים רך למגע ואינו מחליק, כך שאין צורך להפעיל כוח מיותר בעת החזקה ושימוש בכלים.

אביזרי מטבח עם פונקציונליות גבוהה

המעטפת של הסיליקון מעניקה לכלים פונקציונליות גבוהה במיוחד – עמידות של הכלים עד ל 240 מעלות ובנוסף אינה מגיבה עם המזון. הגמישות של הסיליקון מאפשרת מגוון פעולות רחב עם הכלים הודות לשוליים הגמישים והרכים שלהם – הוצאה של המזון עד הפירור האחרון מתוך מחבת, הברשה של מאפים, ניגוב מלא של ממרחים מתוך קערות ועוד הרבה.
העמידות של הסיליקון לטמפרטורות גבוהות מאפשרת בנוסף  ניקוי קל ונוח במדיח הכלים ללא חשש שהכלים יתעוותו ויאבדו את הצורה שלהם.

עיצוב מעשי

העיצוב המדוקדק האופייני לחברת Lurch הופך את הכלים להיות שימושיים עד לפרט האחרון – כך תוכלו למצוא שנתות מדידה בחלק הפנימי של המצקת, או לקקנים בכל הגדלים מהקטן ביותר ועד לגודל XL  כדי שיתאימו לכל מטרה. בקצה של כל ידיתצ תכלו למצוא פתח ייחודי המיועד לאחסון של הכלים בתלייה, כך גם תוכלו לחסוך במקום האחסון במטבח שלכם.
בסדרת הכלים של Lurch תוכלו למצוא מגוון רחב של כלים לבישול וכלי הגשה – מצקת, תרווד, לקקנים ומריות בגדלים שונים, מקצף ידני, כף הגשה וכף מיוחדת להגשת ספגטי.

מריות מעוצבות מסיליקון של חברת Lurch

מחפשים מוצרי מטבח נוספים? היכנסו אל הקישור המצורף:

גאדג'טים למטבח באופק חדש – מוצרי איכות לבישול ואפיה מהנים

כלי ששת איכותיים לבישול קל ופשוט