מאז שנת 1995 מתמחה חברת Lurch הגרמנית בפיתוח ושיווק גאדג'טים חדשניים למטבח.

ב- 20 השנים האחרונות הפכה Lurch לחלוצה בינלאומית בתחום הגאדג'טים למטבח ומוצריה משווקים למדינות רבות ברחבי העולם

  • פורסי מזון

פורסי מזון איכותיים למטבח שלכם

חברת Lurch  מתמחה בפיתוח מוצרים המסייעים לקלות העבודה במטבח – ליין פורסי המזון של חברת Lurch הוא ביטוי מובהק לקלות ולנוחות השימוש במוצרי החברה.

להעשיר את הדימיון

פורסי המזון של Lurch  יאפשרו לך להשיג תוצאות מדהימות בחיתוך ירקות ופירות, בתוך רגעים ספורים וללא מאמץ – מסלסולי ספגטי העשויים מירקות, דרך קוביות בגדלים משתנים ועד פרוסות ישרות או מעוגלות. האפשרויות הרבות של פורסי המזון מעניקות גיוון של המנות, הכנת סלטים צבעוניים בעלי מרקמים שונים, תוספות סלסולי ירקות לקישוט מנות עיקריות ובכלל שילוב מנצח של יצירתיות במטבח.

בואו לקרוא על כל הדרכים להעשיר את הסלט שלכם >>

 

איכות ללא פשרות

הפורסים עשויים מחומרים בעלי איכות מעולה; פלסטיק חזק ועמיד ללא BPA (ביספינול A), להבים מנירוסטה שאינם מחלידים ונשארים חדים לאורך שנים. כל הפורסים מגיעים תמיד עם כמה סוגים של סכינים מתחלפות המאפשרות לעשות בהם שימוש מגוון ורחב – ספגטי מירקות בעוביים שונים, פרוסות ירקות ישרות או מסולסלות ועוד.

פורסים אלו הם המובילים בעולם ובמבדקי ביצוע שונים נבחרים פעם אחר פעם לפורסים הטובים ביותר מול שאר המתחרים.

עוד על האיכות של לורך >>

 

פורס בהתאמה אישית

בין פורסי המזון של Lurch ניתן למצוא פורסי ירקות ספירליים, פורסים מתכווננים, חותכי ירקות לקוביות ועוד גאדג'טים ייחודיים.

פורסי הירקות הספירליים מגיעים עם מספר להבים שונות לקבלת תוצאות שונות של סלסולי ירקות לפי הצורך; ספגטי בעוביים משתנים, וסלסולי ירקות. חותך הירקות לקוביות מגיע עם 2 אופציות ללהבים לקבלת קוביות בגדלים משתנים. פורס מנדולינה המתכוונן מאפשר קבלת פרוסות של ירקות מעובי דק כמו נייר ועד פרוסות בעובי של 8 מ"מ ובנוסף ניתן להכין בעזרתו רצועות של ירקות.


בואו לגלות את עולם פורסי המזון של Lurch >>