מאז שנת 1995 מתמחה חברת Lurch הגרמנית בפיתוח ושיווק גאדג'טים חדשניים למטבח.

ב- 20 השנים האחרונות הפכה Lurch לחלוצה בינלאומית בתחום הגאדג'טים למטבח ומוצריה משווקים למדינות רבות ברחבי העולם

  • תבניות שוקולד מסיליקון

תבניות סיליקון לשוקולד במגוון צורות של Lurch

 

תבניות השוקולד מסיליקון של Lurch מאפשרות להנות מיצירה מהנה של שוקולדים ופרלינים ביתיים וטבעיים ללא חומרים משמרים. עם תבניות השוקולד מסיליקון תוכלו גם להלכין שוקולד RAW. סדרת תבניות השוקולד של Lurch בעלות עיצוב מרהיב ומגוון המאפשר הכנה של מגוון רחב של שוקולדים בצורות שונות ומקוריות.

תבניות שוקולד מסיליקון מקוריות חברת Lurch

 

מקסימום נוחות שימוש

תבניות הסיליקון לשוקולד של Lurch עשויות 100% סיליקון פלטינום. לסיליקון זה תכונות non-stick ברמה גבוהה שמאפשר שליפה מהירה של השוקולדים מתוך התבנית, ללא חשש שהשוקולד ידבק לתבנית או ישבר בעת ההוצאה שלו מתבנית הסיליקון. בנוסף, איכות החומרים הגבוהה של תבניות הסיליקון מאפשרת ניקוי קל ומהיר במיוחד, והן אפילו עמידות לניקוי במדיח הכלים.

 

מקסימום בריאות

עם תבניות השוקולד מסיליקון של Lurch  תוכלו להכין בבית את השוקולדים האהובים עליכם, מחומרים טבעיים לחלוטין וללא תוספת של חומרים משמרים או מייצבים כמו בשוקלודים שנמכרים בשוק. עם תבניות הסיליקון של Lurch קל להכין גם שוקולד raw.

תבניות הסיליקון של Lurch בטוחות לשימוש מכיוון שהן עשויות מסיליקון באיכות גבוהה שאינו מגיב עם המזון – סיליקון פלטינום, סיליקון עם שזירה של פלטינום בתוכו המעניק לתבניות עמידות יוצאת דופן. עם תבניות העשויות מסיליקון פלטינום תוכלו להיות בטוחים שאין דליפה של חומרי סיליקון אל השוקולד שאתם מכינים, גם בשימוש במיקרוגל.

 

מקסימום הנאה

תבניות הסיליקון לשוקולד של Lurch  מעוצבות באופן ייחודי ומאפשרות הכנה של מגוון שוקולדים בצורות שונות שיפתיעו גם את השוקולטיירים הותיקים. תוכלו למצוא תבניות לשוקולדים בצורה של כפיות, כוכבים, טבלאות שוקולד קלאסיות, פאזל החצי השני, פלורנטינים ועוד רבות אחרות.

 

מקסימום איכות

תבניות השוקולד של Lurch  עשויות מסיליקון פלטינום –סיליקון ייחודי זה הוא פיתוח בלעדי של חברת Lurch . סוג זה של סיליקון מעניק לתבניות השוקולד גמישות וחוזק יוצאי דופן, ושלל תכונות ייחודיות נוספות:

  • מאפייני non-stick מקסימליים
  • עמידות בטמפרטורות בטווח רחב; מ 40- ועד 240 מעלות צלסיוס
  • אפשרות לשימוש במיקרוגל
  • אפשרות לניקוי במדיח הכלים
  • בטוח לשימוש – אינו דולף למזון
  • בטוח לשימוש עבור מי שסובל מאלרגיות שונות

כיצד ניתן לדעת שסיליקון הוא באיכות זולה ונמוכה? סיליקון פלטינום הוא יקר לייצור ולכן חברות שונות מעדיפות להשתמש באלטרנטיבות זולות יותר. בתהליכי הייצור הן מכניסות לתוך הסיליקון חומרים זולים כמו גיר או משתמשות בזרזים זולים כגון פראוקסידים. תהליך עיצוב הצורה של התבניות דורש טמפרטורה גבוהה של 200 מעלות לאורך שעות רבות. כאשר משתמשים בחומרים זולים שאינם סיליקון פלטינום, תהליך עיצוב הצורה יוצר בתבנית ריח לוואי לא נעים אותו אפשר לזהות בקלות כאשר מדובר על תבנית סיליקון באיכות נמוכה.