מאז שנת 1995 חברת Status innovations הסלובנית מחוללת שינוי חיובי בחיי המטבח של כל לקוחותיה, באמצעות מוצרים מעולים המתאפיינים בנוחות שימוש, איכות המוצר ומהווים את פסגת החדשנות בתחום הגאדג'טים למטבח.

 • קופסאות ואקום מחוץ לבית

  הרשמה לסדנת ייבוש מזון
  ללא תשלום

  מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים

  קופסאות וואקום של STATUS – הפתרון המושלם לאחסון מזון 

  החלטתם לנצל את מזג האוויר הנהדר ולצאת לטיול של מספר ימים מחוץ לבית. פתחתם מפה, בחרתם איזור בארץ, תכננתם מסלול, ולסיום ארזתם תרמיל עם מים, פירות, ירקות, מאפים ותבשילים מבית אמא.

  אם נשמע לכם דמיוני לצאת לטיול עם אוכל ביתי, כדאי שתכירו את קופסאות הואקום העמוק של חברת status, השומרות על הטריות והרעננות של המזון לאורך זמן גם בתנאי שטח. באמצעות משאבה ידנית קלה לתפעול ניתן לשאוב את האוויר במלואו מתוך הקופסה עד לקבלת ואקום עמוק המונע כניסה של חרקים ומזיקים, מעכב התפתחות של עובש ושומר על הפריכות והמרקם של מאפים,
  כגון: לחמים, עוגיות, ביסקוויטים ועוגות.

  הקופסאות מתאימות לטיולים ושהייה מחוץ לבית הודות להסגירה ההרמטית באמצעות וואקום המונעת כל אפשרות של פתיחת המכסה בטעות והישפכות התכולה בתוך התיק. בקופסאות ובמיוחד בקנקן המיצים הייחודי ניתן לאחסן נוזלים, כגון: מיצים ומרקים ולהנות מהם מחוץ לבית.

   

  קופסאות ואקום עמוק של סטטוס מגיעות במגוון גדלים המתאים לכל צורך:

  ✓ קופסאות ואקום עמוק בנפח 0.5 ו-0.8 ליטר – קופסאות קטנות וקומפקטיות המושלמות לאיחסון תבלינים, אגוזים, סוכר, קפה, קטניות יבשות כגון אורז ועוד. נאטמות בקלות על ידי משאבת ואקום ידנית.

  ✓ קופסת ואקום עמוק בנפח 1.4 ליטר – קופסת ואקום עמוק בגודל בינוני המתאימות לתבשילי ירקות, פסטה מבושלת, סלטים וקינוחים. נאטמות בקלות על ידי משאבת ואקום ידנית.

  ✓ קופסאות ואקום עמוק בנפח 2 ליטר ו-3 ליטר – קופסאות וואקום באחסון עמוק גדולות המתאימות לאיחסון פירות וירקות בשלמותם ושומרות עליהם טריים למשך עד 20 יום – פרק זמן ארוך פי 4 משיטות איחסון אחרות. איחסון הפרי בשלמותו בואקום מונעת התחמצנות, בריחת הערכים התזונתייים ועוד. נאטמות בקלות על ידי משאבת ואקום ידנית.

  ✓ קופסאות וואקום עמוק בנפח 4.5 ליטר – הגדולות מבין קופסאות הוואקום יכולות להכיל מגוון פירות, ירקות, ואף כיכר לחם שלמה תוך שמירה על מרקם טרי ופריך עד 8 ימים. נאטמות בקלות על ידי משאבת ואקום ידנית.

  ✓ קנקן נוזלים בנפח 1 ליטר – קנקן ייעודי למיצים ומרקים, בעל סגירת הברגה בנוסף לאטימה הרמטית בואקום. הקנקן מאפשר לשמור מגוון נוזלים עד פי 4 מפרק הזמן הרגיל. גובהו של הקנקן מותאם לגודל של מקרר סטנדרטי ומאפשר אחסנה נוחה. נאטם בקלות על ידי משאבת ואקום ידנית.

  קופסאות ואקום מחוץ לבית
  קופסאות ואקום מחוץ לבית
  קופסאות ואקום מחוץ לבית