כתבו עלינו

Status-Review--800-600
Status-Review---Nira-Rosso-1--800-600

 

ידיעות אחרונות … נירה רוסו

 

קופסאות וואקום: שמחת בית המשאבה

יש אזרחים שאינם סובלים הקפאת מזון. אפשר להמשיף לחפור להם על קיימות עד הנצח, רק שזה לא יעזור. יש גם בני אנוש שאינם מתנגדים להקפאה, רק שלא ידרשו מהם לסמן על הקופסה גם את המוצר והתאריך, ואז הם מתפלאים שקופסת המינסטרונה שהכניסו להקפאה הפכה בפריזר ללפתן גויאבות, בניחוח רע. ויש בציון עוד פסיכית, וזו אני, שחמושה במדבקות ובמרקרים, מסמנת כל קופסה באופן אנאלי, פותחת כשצריך, ואז זורקת הכל לפח, כי מתברר ששוב אחסנתי בהתקן פלסטיק דלוח וסופג ריחות.

הקופסאות האלו, לשימור מזון בוואקום, של חברת "סטטוס", מיועדות לכל פועל. ייחודן הוא משאבת ואקום קטנה שיונקת מהן את האוויר והחמצן, כך שטריות המוצרים נשמרת בין שבועיים לחודש. כן, כולל ירק ופרי.

נכון, קופסאות ואקום שווקו בישראל בעבר; היתרון כאן הוא פשטות ההפעלה, לעומת סיבוכי האתמול. משאבה זעירה, ידנית. כמה משיכות והעניין הסתיים.

 

Status-Review---Nira-Rosso---800-600

 

הקופסאות מגיעות במגוון גדלים, הסגירה קלה ומהודקת וצבעי המכסים שונים.

בונוס: יש תאריכון! על כל קופסה! שתדעו שהחמין הוא מנובמבר דאשתקד.

מתאים: פיקניק, מיקרוגל, מדיח, מקפיא, שואב אבק (סתם, נו).

הבעיה: לא במוצר, אלא בנו, אנשי הקבוצה הרביעית. אצלנו, בכל שבוע נתון יש רק כלים רבועים, אבל המכסים שנמצאים במאגר עגולים בלבד. איך שומרים את המשובחים האלה בזוגיות טובה ומשכילים, רחמי שמיים, לשמור גם את המשאבה לידם? אני מציעה לאזוק זה לזה בכבלי מתכת, או להצמיד להם סיגנל חשמלי. אחרת מה יעזרו היתרונות?

 

Status-Review---Shoshana-Chen-1--800-600

 

ממון … שושנה חן

 

המוצר: סטטוס הסלובנית (יבוא: אופק חדש מוצרי בריאות) מציעה קופסאות עם משאבת ואקום לאחסון מזון מבושל, פירות וירקות, לחמים ומאפים וקנקן לנוזלים, ומבטיחה טריות ארוכה פי 4 לעומת קופסאות רגילות ושמירת הטעם זמן רב יותר. מגוון גדלים, מתאים להקפאה, למיקרו ולמדיח. 

המחיר: 129 שקל לקופסה של 2 ליטרים, 179 ל-4.5 ליטרים. המשאבה – 39 שקל.

 

Status-Review---Shoshana-Chen---800-600

 

אלה: "בקופסה קטנה שמתי מלפפון וגזר, ובגדולה פתו"א ובצל. היססתי לגבי השימוש במשאבה, חשבתי שכל פתיחה וסגירה יהיו טרחה, אבל זו מינימלית, כמה שניות. הירקות נשארו יפים מאוד 8-10 ימים. יקר, אם המחיר יירד, אקנה."

מושיק: "אנחנו חובבי סלט ונטולי זמן, ושמירתו לאורך זמן היא יתרון גדול. שמנו בקופסה הגדולה סלט חסה. ההפעלה פשוטה – שאיבה מהירה, כמה תנועות עד שקשה לדחוף, ולשחרור האוויר מרימים כפתור. על המכסה ניתן לסמן בקלות את תאריך הכנסת האוכל. הסלט נראה טרי גם אחרי 6 ימים, וטעים כאילו הוכן באותו יום. בניסיון שני הטעם והמראה נפגעו אחרי יומיים – עדיין לאט יותר מבקופבה רגילה. אבל במחיר הזה צריך לחשוב פעמיים. "

ליאת: "ניסינו שתי קופסאות של 4.5 ליטרים – באחת פגיות וירקות אפויים, בשניה תפו"א מקולפים, שבאוויר החופשי משחירים תוך כמה דקות. האוכל נותר טעים גם אחרי שבועיים. התפודים שמרו על צבעם שבוע, אבל החלק החיצוני התייבש. הקופסאות יפות, נוחות לשימוש ולניקוי, וקל לערום במקרר. יקר, אבל אשקול לקנות. 

שורה תחתונה: מוצר מוצלח, הפחתת מחירים תקדם אותו.

 

 

Status-Review---Yael-Gerti-1--800-600

 

XNET … שף … יעל גרטי

 

המוצר הנבדק: סט קופסאות אחסון בוואקום עמוק של המותג סטטוס

 

דבר היחצ"ן: "חברת סטטוס מסלובניה מציעה קופסאות לאחסון מזון בוואקום עמוק, השומרות על הטריות והטעם פי ארבעה מקופסאות רגילות. הקופסאות עשויות מפלסטיק מסוג טריטן, ללא BPA או חומרים מזיקים אחרים, ומצוידות בפטנט לסימון תאריך אחסון. שאיבת הכלי מתוך הכלי מתבצעת על ידי משאבה ידנית, המסופקת עם הקופסא. הקופסאות מתאימות להקפאה למדיח ולמיקרוגל."

נו, ואיך? הקופסא נוחה לתפעול: יצירת הוואקום בעזרת המשאבה ושחרורו פשוטים מאוד ואף מגניבים (בתי הדגימה לחברותיה). ערכתי נסיונות עם בזיליקום, חסה ומלפפונים. חילקתי אותם לשתי קופסאות – זו עם הוואקום וקופסת אחסון רגילה. התוצאות היו ברורות: אלו שאוחסנו בקופסת הוואקום נשמרו רעננים ויפים יותר.

כמה זה עולה? 89-179 שקל, בהתאם לגודל. להשיג בחנויות ברחבי הארץ ובאתר היבואן newhorizon.co.il

השורה התחתונה: פטנט שעובד

 

Status-Review---Yael-Gerti---800-600